تغییرات فایل 1 سوالات مربوط به edius

sayedmahdi

New Member
عزیزان من دوست داشتم که از شما چیزای مختلف یاد بگیرم.
گفتم که اگه کسی سوالی داره اینجا بذاره.
من که بلد نیستم جواب بدم ولی شاید کسی پیدا شه که جواب سوالاتون رو بده.

omidii

New Member
با سلام
من 4 ماهه پیش یه فیلم عروسی مونتاژ کردن و از مشتری ok گرفتم و کارو تحویل دادم رفت الان اومده که یه پارت از فیلمش جا افتاده و میخاد اضافه کنه ولی متاسفانه و هاردی که پروژه ادیوسم روش بود خورد زمینو داغون شد رفت حالا من فقط دیویدی اون عروسی رو دارم که به صورت ایمیج رویه هاردمه .....
حالا از اساتید یه راهنمائی میخام که ایا برنامه ای هست که من بتونم همین دیویدی رو باز کنم و یه سکانس بهش اضافه کنم یا بهترین برنامه ای که بتونم از دیویدیم یه فایل avi بگیرم دوباره تو ادیوس اون پارتو اضافه کنم و دوباره منو بزنم که کیفیتم افت نکنه ....
چون وگر نه مجبورم دوباره از اول مونتاژ کنم ....
خواهشن هر کسی راهنمائیی داره ممنون میشم منو راهنمائی کنه......

saeed50

Member
ایمپورت دی وی دی روی ادیوس

با سلام
بله میتونی محتویات دی وی دی رو به دو روش ببری روی تایم لاین.
1. اگه فرمت vob خروجی گرفتی کل فایلهایی که با این فرمت هستند رو drag کن توی bin فقط منو رو باید دوباره بسازی.
2. از منوی capture در محیط ادیوس گزینه disk capture رو بزن و با فرمت m2p فایلت ذخیره میشه و آماده تدوین.
من گزینه 2 رو بیشتر توصیه میکنم چون وقتی فایلهای vob رو ایمپورت میکنی دو یا سه فریم از اول و آخر هر فایل مشکل داره. البته تو فیلم عروسی خیلی مهم نیست.
اگه سوالی بود در خدمتیم

saeed50

Member
chetour ba edius mishe yek clip ro charkhund ???
اگه از ادیوس 6 به بالا استفاده میکنی که به راحتی با کلید f7 اینکار شدنیه خیلی راحت.
اگه از نسخه های پایینتر استفاده میکنی میتونی از گزینه 3d picture in picture استفاده کنی و در تنظیمات rotation به نتیجه برسی

sarina22

New Member
سلام
من هفته دیگه امتحان ادیوس وپریمیر واوید لیکویید دارم .
نمونه سوال میخوام . ممنون میشم اگه نمونه سوال هست در اختیارم بزارید. :?:

star 74

New Member
tanzime rang

mamnun ke komak mikonid,
baraye filme khanevadegiye mamoli, ke rangesh engar kamrang hast , mikham kami porrangtar beshe, behtare az kodom tanzime rang estefade konam ke rahat bashe? va hodode che adadi ro bedam ??
dar kol mikham faghat kami porrang tar beshe
mamnunam

mnh40

Well-Known Member
mamnun ke komak mikonid,
baraye filme khanevadegiye mamoli, ke rangesh engar kamrang hast , mikham kami porrangtar beshe, behtare az kodom tanzime rang estefade konam ke rahat bashe? va hodode che adadi ro bedam ??
dar kol mikham faghat kami porrang tar beshe
mamnunam

دوست عزیز یکی از قوانین سایت اینه که فارسی بنویسی پس فارسی بنویس تا جواب بگیری:cool:

mostafa20010

Well-Known Member
با سلام
من تو ادیوس عکس رو که زوم میکنم کیفیتش خیلی افت میکنه
ولی تو افتر .. نه
چیکار کنم افت نکنه؟:cool:

mnh40

Well-Known Member
دوست مهربان از ادیوس 6 استفاده کن :oops:که کیفیت خیلی بالا رفته ولی من تو ادیوس 5.5 مشکل افت کیفتیت تو زوم نداشتم:shock: ولی تو ادیوس 6 خیلی بهتر شده

موفق باشی:cool:

mostafa20010

Well-Known Member
چی چی رو مشکل افت کیفیت نداشتی
بابا عکس با ریزولیشن300 میارم زوم که میکنم شطرنجی میشه :sad:

mnh40

Well-Known Member
عزیزم حالا چرا میزنی :cry:خوب افت کیفیت نداشتم دیگه :mad::shock:برو ورژن 6 به بالا رو نصب کن انشا الله که درست میشه :oops:
درضمن شاید ورودیت رو ................؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا یه بار دیگه تنظیماتت رو چک کن :neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا