سه بعدی سازی در فلش و موتور های سه بعدی !

++Hadi++

Active Member
یه 3 بعدی ساز فلش یعنی کسی که غیر از مخ ریاضیاتی و تخیلاتی ، همت ، ابداع ، مخ فوق العاده و ...
عالم تخیلات خودشو با کد می سازه و این یعنی نهایت یک برنامه نویس ...
چون تو الباقی برنامه های 3 بعدی سازی ، کلی ابزار به شما می دن و در فلش فقط یک سری کد...

Insomnia

کاربر فعال
:?:
از کی تاحالا پیاده سازی محیط سه بعدی تخیل قوی میخواد؟!
کسی که تخیل لازم رو به خرج میده طراح محیط سه بعدی و برنامه نویس صرفا یک پیاده ساز محیط میباشد
که اون هم با یکسری مبانی و تکنیکهای ریاضی قابل حل است.
البته چاشنی تخیل هم داره ولی نه به این شوری که گفتید!

BioDread

Banned
چون بنده یه محیط سه بعدی رو بدن موتور طراحی کردم و چون ساختن این محیط من از تخیلم بسیار استفاده کردم

این موضوع رو گفتم

لازم به ذکر است که اول باید محیط طراحی شود بعد کد پیاده سازی گردد

Insomnia

کاربر فعال
البته چاشنی تخیل هم داره ولی نه به این شوری که گفتید!
من که گفتم تخیل میخواد ولی من احساس میکنم منظور دوستان از تخیل، بیشتر تخیل طراحی باشه ، جنس این تخیل(منظورم برنامه نویس) هم با تخیل برای طراحی فرق داره ، برنامه نویس به دانبال بهترین کد و بهترین روش هست(الگوریتم ) ولی طراح(خودتون میدونید!)...

لازم به ذکر است که اول باید محیط طراحی شود بعد کد پیاده سازی گردد
بر منکرش لعنت! ولی فقط کافیه کاری که میکنی یکم بزرگ باشه آن وقت تخیلت تا حدی باهات همراه میشه بعدش میری تو بن بست! چون پروژه بزرگ انجام ندادی فکر میکنی از عهده اش برمیای ، کار رو باید به کاردونش سپرد.

arman_p

Member
درود
خوب اسپم بازی ای رو راه انداختیدا!!!:green:
ولی بدون من،بی معنیه:lol:
به این دلیل من هم شرکت می کنم:)
سپاس

mohsensemsarpour

کاربر فعال
امیدوارم هر چه سریعتر ابزارهای سه بعدی سازی در فلش و در واقع (code generator) های سه بعدی آماده بشن تا کار همه راحت بشه وقتی Tween های فلش رو با کد می نوشتم می گفتم عجب کاری می کنم اما وقتی TweenMax اومد و یه کد ساز آماده کرد دیگه نیازی نبود کلی وقت صرف ساخت یک انیمیشن با کد بکنی و فقط باید پارامترهای اون رو تغییر می دادی همین ....

منتظر باشید تا ساخت اولین کد ساز سه بعدی برای فلش

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا