سن و سال شما ( جديد )

Norik

Active Member
منم بازی :wink:
من نوريک هستم, 18 سالمه,بچه درسخون :يه چشم , متخصص در انواع مدل تقلب, آزار رسوندن معلم ها :oops: و برداشتن تبليغات سايتهای مجانی و هنگ کردن شبکه مدرسه و ...
آويزون شده از LA :آنتی
عاشق گرافيک و طراحی وب , ديگه چی بگم؟!&^%#
هان, کامپولوترم بلدم بپرم , همين :آبگوشت

iRWEBDES

Active Member
اينم آرزوي من :
خدا فقط خودش آخر عاقبتم رو به خير كنه ...
يكم هم پول مول دست و بالمون رو بگيره ....

Masih

Well-Known Member
و اما من...
من اسمم مسيح هست! اسم اصليم مسيح هست. درضمن تا شما مثل بعضي از اين دخترها به جنسيت من شك نكردين بگم پسر هستم. :wink:
متولد 28 دي سال 1360. ديگه خودتون حساب كنيد چند سالم ميشه! خوشبختانه اين آقاي فولادي كم حرف از من بزرگتره اگر نه بابابزرگ ميشدم! ساكن تهران. از بستن پيچ كيس گرفته تا طراحي وب‌سايت و زمين زدن هاستهاي ياهو؛ تو هر چيز يه كمكي سرچشمه دارم. يه جورايي آچار فرانسه. :wink:
دانشجوي دانشگاه تهران (پيش باباي royal). رشته مهندسي شهرسازي. برعكس همتون درس خوندن رو هم خيلي دوست دارم. نه به خاطر درسش! به خاطر اينكه دوست دارم بيشتر بدونم.
ديگه چي؟ اهان! يه ارزو هم بيشتر ندارم و اون هم اينكه همه شما به آرزوهاتون برسيد تا بعد افسوس بخوريد كه چرا آرزوهاي بهتري نكرديد! :)

مسيح.

سلام

مهرداد هستم 16 ساله ساكن ميرداماد تهران...عاشق عكاسيم فوتوشاپ هم كار ميكنم كار اصليم با كامپيوتر برنامه نويسي تحت دلفيه در ضمن رشتمم رياضيه ديگه فكر نكنم چيزي مونده باشه;)

خدانگهدار

ara

Member
آرزوي من اينه كه سايت Yahoo رو هك كنم البته آسيبي به سايتش نميزنم و اون گوشه سايتش لوگوي سايتم رو ميزاشتم تا بازديد كننده هام بالا بره

و اگه ديدم لوگو سايتم رو برداشتند اين بار سايت رو درست و حسابي هك ميكنم كه تمام يوزرها ش بپره :p LOOOOL

iRWEBDES

Active Member
دوستان فرق اين تاپيك با تاپيك قديمي سن و سال شما در اينه كه ما نميخوايم صحبتهاي ديگه باشه ... تا همه فقط خودشون رو معرفي كنند ...
لطفا اگر آرزويي داريد فقط در همان پست معرفي بنويسيد و سعي كنيد بيشتر از يك پست نداشته باشيد ...
اگر يكي از مديران لطف كنه و ارسالهاي بيهوده رو پاك كنه ممنون ميشم ...
با عرض پوزش از همگي ...
در ضمن اگر چيز جديدي يادتون اومد كه ننوشتيد ؛ نوشته ي قبلي خود رو ويرايش كنيد و يك پست جديد نزنيد ...
مرسي ...

سکوت

Member
من معمولا علاقه اي به معرفي خودم ندارم ٬ چه با ايدي هاي جديد و نا شناس و چه با ايدي تقريبا معلوم .

بهر حال گذشته از اينها ٬ ببخشید که منی که قصد معرفی نداشتم ، امدم و پست دادم .

از مجید عزیز عذر میخواهم .

خوب همونطور که مجید گفت ، ممکنه تعدادی از این موضوع خوششان نیاد . ولی ممکنه برای کنجکاوی سری به ان بزنند .

بهر حال ما هم همین کار را کردیم . ولی اطلاعاتی که بدست اوردیم جز بد آموزی و مطالب تکراری دوستان در همون ( سن وسال اعضا نسخه 1 ) چیزی نبود :D

بگذریم .

در مورد دوست عزیز : niki_sali هم لااقل امضا ات را وقتی از روی کانکشن استیت ات ( connection state ) بر میداشتی که سرعت اینترنت ات درست باشد .

در ادامه بگم ، من هم الاف و معتاد اینترنت هستم . از روی مدت زمانی که کانکت هستم مشخص میشود . :wink:

mgeology

Member
سلام
منم مصطفي 61 سالمه(برعكسش) اهل تهران هستم كه كم كم دارم ميام ايران براي شركت در آزمون هاي ورودي مدارس. راستي من با چندتا از كاربراي اين سايت همكلاس هستم(اگه خواستن خودشون ميگن). بعد ارزوهام داشتن يه مي باخ،يه سايت توپ تمام فلش،كار كردن تو شركت ناسا، يه دونه لپتاپ و يه دونه PC Pocket و... خلاصه رياضي رو هم دوس دارم و اگه ترشي نخورم يه چيزي ميشم!

mostafa geology <----- mgeology

iRWEBDES

Active Member
nik_sali و mandana_971 و bagher_hacker و mgeology جان از آشنايي بيپتر با شما خوشحالم . اميدوارم تو همه ي مراحل زندگيتون موفق باشيد ...
من نميخواستم پست بزنم اما از دوستان صميمانه خواهش ميكنم ؛ اينجا به جز معرفي پست ديگه اي نزنن ...
جناب آقاي Emad-m خواهشا اگر ميخوايد خودتون رو معرفي كنيد پست داشته باشيد ...
در غير اينصورت لطفا بحث را عوض نكنيد .
مرسي .

من هم صبا هستم ولي دختر نيستم پسرم تا قبر آ آ آ آ
از شهرك شهيد پرور غرب مزاحم ميشم . از بي سوادي مفرط رنج ميبرم . محل كارمم تو مجتمع فني تفريحي تهران هست. از همه مهمتر مخلص همه بچهاي با معرفت هم هستم.
آها 23 سالم هست.

iRWEBDES

Active Member
بابا كجاييد ؟
اين تاپيك داشت ميرفت به اعماق كه دوباره اوردمش بالا ...

:arrow:
درود بر شما استدان
من علی هستم تا يه ماه ديگه ميشام 16 سله
من خيلی از اينجا رد شم ولی نميدونستم بنويسم يا نه ولی امروز نوشتم
من خلی از اينجا خوشم امده و نميهه شبی سر نزنم و همه تلرهرو چک نکنم
يه جورهيه وبسته شدم به اينجا

من علاقه زيدی به درس ندارم ولی دوستدارم بخونم و به دانشگاه برسم
من از علوم بدم مياد ولی از انسان شناسی و سياست خيلی خوشم مياد
امتحان علوم داشتم نشسته بودم در مورده هيتلر ميخونّدم

ور برم PHP خوشم مياد و خيلی دوست درم با PHPمن از گرفيک و
کنم کامپيوتر راhandleمن دارم سيمو ميکنم در کامپيوتر پيشرفته شم و بتونم ديگه

آرزو من فقط اينه که به يکی که خيلی دوسش دارم برسم و يکمی پول دستو پامو بگيره
و بتونم پروژه که ميخوام هرچی دارم پاش بزارم و بنويسمش رو تموم کنم و رو نت بزارم

خوشحالم از آشنايه با همه يه شما دوستان

amir_s

Active Member
سلام
نميخوام زياد حرف بزنممن 14 سالمه
به برنامه نويسي كار با فلش طراحي وب هم علاقه و آشنايي دارم
اهل تهرانم
روزگارم بد نيست
...

iRWEBDES

Active Member
دوباره ما اين تاپيك رو از اعماق سايت كشيديم بيرون ..
كسي ديگه نميخواد خودش رو معرفي كنه ؟

H-assan

Well-Known Member
خوب من يادم رفت آرزوم رو بگم گره زدن زمين به آسمون و نابود كردن هرچي طراح بي خودي مخصوصا اين زراح كارت ملي اگر ببينم اش فوش اش مي دم و يكي از آرزو هام رو كم كني آدم هاي مغرور
و يكي ديگه هم سلامتي وبقاي عمر آي.. ... ..م..ي هست
و آرزوم عاقبت بخير شدن اين مملكت

وآرزوي بزرگم يك خونه خالي با يك كامپيوتر وبا يك حقوق بخور نميره 1 ميليون دلاري هيچ زن ودختري هم دورو ورم نباشه تا آخر عمر خودم باشم و اون كامپيوتر

OmidGraph

Member
سلام و دو سلام به خودم و خودت به كس ديگه نگي ها باشه
منم اميد جون هستم 22 سالمه ديپلم كامپيوتر دارم و فعلا مشغول به كار هستم در شركت شير پاستوريزه پـــگـــاه خـــراســـان سالن پنير UF مشغول به كار هستم از درس خوشم نمياد ولي براي ازدواج كه اولين سوال همه هست دارم درس مي خونم براي دانشگاه از طراحي خيلي زياد خوشم مياد
قربان همه اميد هستم اميدوارم موفق و معيد ووو سبز باشيد

AliReza26

Active Member
سلام من علي رضا ... هستم از تهران.
پاتق : تو اينترنت و كامپوتر
از درس خوندن هم در يك صورت خوشم مي آيد و لذت مي برم . اونم در صورتي است كه درباره كامپوتر باشه.
علاقه مندي ها : هر چيزي كه راجع به كامپوتر باشه.
مثل : شبكه هاي كامپوتري و گرافيك كامپوتر و طراحي و برنامه نويسي وب سايت و برنامه نويسي كاربردي و هك و ...............
به موسيقي هم علاقه دارم.

چاكر و نوكر كسي هم هستم كه يك كلمه درباره كامپوتر بهم ياد بده. :wink:

[align=center:db981dd44e]كلا من عاشق IT هستم[/align:db981dd44e]

مخلص همه برو بچ مجيد جونم هستم.

جدیدترین ارسال ها

بالا