سن و سال شما ( جديد )

iRWEBDES

Active Member
سلام ...
آقا ما ديديم يه تاپيك به نام سن و سال شما قبلا بود كه خيلي در هم پرهم بود؛ از خيار آمازوني گرفته تا كدوي شابدوالعظيمي صحبت شده بود و ... هر كي ميرفت تو قاطي ميكرد ... :lol:
منم تصميم گرفتم كه دوباره از اول يه تاپيك بزنم ولي ايندفعه جان عزيزتون شلوغ نكنيد بزاريد ببينيم كي به كيه ... :wink:
قابل توجه دوستاني كه به زمين و زمون گير ميدن :
آقا چيكار داري كي چطوريه تا يه نفر خودش رو معرفي ميكنه منتظري كه بگي چرا پدربزرگت كه 120 سالشه دمبل نميزنه 8O
:lol: :wink:
از مدير انجمن هم خواهش ميكنم اين تاپيك رو به صورت خبر در بياره تا عضوهاي جديد هم اين تاپيك رو ببينند و خودشون رو دونه دونه معرفي كنند ... :wink:
[hr:c97d94b05c]
اول خودم :
مهرداد كوهي هستم ؛ 19 ساله ؛ اهل تفريح و گردش و مسخره بازي ...
از كامپيوتر يه چيزايي بلدم ؛ مثلا جديدن يه برنامه رو ياد گرفتم باهاش كار كنم خداست ... اونم برنامه ي Winamp هستش ...
اوقات فراغتم تو خيابونا ميگزره 8O
طراحي وب و گرافيك ميكنم ... صبح تا شب تو مجيد آنلاينم ...
تو كار واردات عطر و ادوكلن هم هستم ..
تو كار واردات تلفنهاي اينترنتي هم هتم كه اولين و تنها ترين شركتي كه تا حالا آورده ما هستيم ... 8O
مغازه عطر و ادوكلن و لوازم آرايشي بهداشتي هم داريم ( البته با داداشم با هم ) :wink:
خلاصه تو همه كاري يه انگشتي ميزنيم ببينيم چي ميشه ...
بچه ي محله ي با صفاي سعادت آبادم ...
پاتوقم هم شهرك غرب هستش ...
تا دلت بخواد دوست و رفيق داريم ؛ فكر كنم 300 - 4000 تا بشه 8O نه يكم كمتر :wink:
همشون هم عينه خودم يه چيزيشون ميشه ... تنشون ميخاره :lol:
آهان نگفتم :
مدركم ديپلمه ... علاقه اي به درس و مدرسه و دانشگاه ندارم به خاطر همين پارسال پاسخنامه كنكور رو خيس كردم و از صد و خورده اي سپوال 270 تا سپوال رو جواب دادم ... :wink:
امسال هم كه اصلا پست نكردم ... :cry:
[hr:c97d94b05c]
خوب ديگه خيلي حرف زدم ...
مخلص شما و خداحافظ ...

Pooriya_Online

Active Member
سلام

خوبي نميشه يه چيزي توي مجيدآنلاين باشه و من جواب ندم :lol:

من پوريا هستم. 16 سالمه و امسال ميرم دوم دبيرستان. از درس خوندن خوشم نمياد و فقط رياضي دوست دارم (چون هم حل كردني هم سر كلاس ياد ميگيرم :lol:)

بعدش... تفريحاتم GameNet-اينترنت-كامپيوتر-طراحي گرافيكي-خوندن مجلات كامپيوتري و بازي هاي انواع كنسولها (به خصوص PC و XBOX) ديگه عرضم به خدمتتون... هميشه توي مجيدآنلاين ولوام :wink: الانم كه خرداد و فصل امتحانات فقط 2ساعت درس (البته 2 يا 3تا از درسها رو فقط اينقدر خوندم بقيشو كه اصلا نخوندم :lol:) و بقيه 24 ساعت يعني 22 ساعتش رو توي اينترنتم (حالا يا خونه يا كافي نت)

راستي فقط موقع نهار و شام و موقع خواب منو توي خونه ميبيني و بقيش رو توي خيابون ولوام (پاتوقم گاندي-ونك (كافي شاپ آكواريوم) - محسني- پاساژ سپيد (تهران پارس)- بهار و 150غربي و فلكه اول (تهران پارس) - بيليار شهروز و توس و صدف- GameNet ونوس و پيكسل- بدن سازي آهن نوردان)

ديگه... همين ديگه راستي قرار تابستون يه مغازه بزنم و سخت افزار بفروشم (مايه تيله جم كنيم :wink: :lol:)

موفق و معيد باشيد...

H-assan

Well-Known Member
سلام

من هم حسن تفرشي كه اگر بخوام كامل خودم رو معرفي كنم يك سطر طول مي كشه خوب فميل كامل من اينه

سيد محمد حسن تفرشي حسيني ركورد فاميلي رو توي همه جا من داشتم هيچ كس هم تنونسته هميچن فاميل طولاني داشته باشه

خلاصه ما سيديم ولي چك و پوز مون به سيدا نمي خوره من خودم شك مي كنم كه من سيد هستم يا نه :lol:
اسم مارو گذاشتن آسان چون راحتيم خلاصه اش تبنل و ريلكس توي همه چي

من از مهرداد بيشتر رفيقم دارم من با كل شيراز رفقيم نه شوخي مي كنم ولي خيلي دوست دارم نمي دونم چقدر ولي خيلي

17 سالم ولي نميدونم شايد 18 سالم باشه اگر خدا فرج كنه داريم امسال ديپلم مي گيريم از دانشگاه هم خوشم نمي يات چون چيزي كه من مي خوام نداره عاشق راه رفتن و كار با كامپيوتر هستم وقتي قاطي مي كنم هم اش فول مي كنم فكر كنم زياد ديده باشيد

تفريحي من كامپيوتر و راه و خراب كار توي آهنگ هاست و يك كار ديگه خيلي از وقتم رو پر مي كنه پيداه روي اون هم از نوع جمع شب هاش

عاشق شعر هاي شملو و عاشق سكوتر وعاشق قميشي و از آهنگ ها افشين هم بدم نمي يات خالصه من از آهنگ هاي dj گوش مي دم تا الهه خيل قاطي هستم نه مشكلي نيست همه توي كف همين هستن

ديگه بگم كه تابستون هم دارم ميرم توي كفش فروش كار بكنم / ما رو كه توي شركت هاي كامپسوتري را نمي دن مي ريم كفش بفروشيم

درضما همه بچه هاي مجيد آنلاين رو هم خيلي دوست دارم

Pooriya_Online

Active Member
اولا آسان جان بايد بگم شما ركورد نشكوندي در فاميلي چون من يه دوست دارم اسمش اينه:

سيد اميرعلي حيدري سيستاني خاقاني گلابدره اي ...

خيلي طولانيه من خودم اول باورم نميشد تا شناسنامشو ديدم.

درضمن يادم رفت بگم يكي ديگه از تفريحاتم كفتر بازيه :lol:

iRWEBDES

Active Member
لطفا بحث رو به سمت ديگه سوق نديد ... تا فقط معرفي دوستان در اين تاپيك باشه ...
اطلاعاتي كم و زياد در مورد دوستان ما و مجيد آنلاين ...

fooladi

Member
منم كيانوش هستم . متولد 1355 بچه خرم آباد

فوق ليسانس فيزيولوژي گرفتم . اما هنوز كار مناسبي پيدا نكردم.
از سال 79 تو فاروماي مختلف ولو بودم و كلي چيز ياد گرفتم . من آدم كم حرفي هستم و واسه همين خيلي كم پست ميزنم. ولي ميشه گفت همه تاپيكها رو مي خونم .
از بيكاري يه فاروم در پيتي واسه بروبچ زيست شناسي راه انداختم .ولي از جايي حمايت نشد . منم تقريبا ديگه چون وقتشو ندارم فرصت ارتقاء اونو ندارم .
آرزوم اينه :
يه كار خوب+ يه زن خوب + فرصت كافي واسه يادگرفتن

anti-life

Active Member
ما هم ديگه گفتيم روي اقا مهرداد گل رو زمين نندازيم .

به نام خداوند من انتي لايف هستم آويزون شده در پرتلند ..يه چند وقتي تركيه لنگر انداخته بودم .

در مورد تخصص بگم كه : والا تا حالا كلي از تاپيكها از دست من قفل شده و چند تا از نوشته ها پاك شده ... به عبارتي بد جوري براي مديرا زيگيل شديم .حتي يه بار لوگوم پاك شده و دوبار امضام پاك شده و يه بار هم كلا ساسپند شدم .... و و و خيلي چيزاي ديگه كه حوصله ندارم بگم .((‌ ولي اين ميون كلي رفيق هم پيدا كردم ))

كارم هم اينكه ميرم تو مجالس ايراني كيبورد ميزنم چيز ديگه هم دستم بياد ميزنم ..كلا كار دستي زياد انجام ميدم . (( هر انگشتم ابشار هنره.)).

ديگه تنها آرزوم اينكه :

يه دوست عاقل + زندگي با انسانها + و كلا اشنايي با آدما.

تا حالا يادم نميياد اينقد براي نوشتن يه مطلب فكر كرده باشم !!!
----------------------------------------------------------------------------------
در ضمن زبون :دي :اشكول تپه :اس :سبزي :گردالي :شيرين پلو و و و و و و ما اختراع كرديم كه فعلا به جاي شكلكهاي سايت كه مشالله چهقد وحشتناك هستن استفاده ميشه.

منم عباس هستم از تهران
بچه دروازه دولاب (شايد شنيده باشيد)
18 سالمه و ديپلمه كامپيوتر دارم
فعلا هم مثلا براي كنكور مي خونم . ولي لايه كتاب هم واز نكردم تا حالا
به كامپيوتر و مخصوصا به اينترنت علاقه دارم
بچه خاكي هستم ( البته گلي :دي )
ديگه چي استاد كنم ياور :?: :?:
بسه همين ديگه ... :wink:

iRWEBDES

Active Member
خيلي ممنون از دوستاني كه خودشون رو معرفي كردن ...
منتظر معرفي دوستان ديگه هستيما ... :دي
از مدير انجمن هم براي دومين بار خواهش ميكنم اين مطلب رو به صورت خبر در بياره تا هميشه بالاي انجمن و در معرض ديد عموم باشه ...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
مهرداد جان متاسفانه نميشه اين تاپيك رو مهم كرد چون ممكنه براي خيلي از كاربرها اين قضيه مهم نباشه.. پيشنهاد ميكنم با همين ريپلاي زدن ها تاپيك رو بالا نگه داريد مثل اون تاپيك قبلي كه حدود 8~9 ماه از باز شدنش مي گذشت اما هنوز خواننده داشت..

ضمنا ما هم كه ديگه نيازي به معرفي نداريم :wink: تابلويه ديگه :lol:

مجيد

black-die

Active Member
منم ايدين هستم
( از بچه محل هاي اقا مهرداد :wink: )
اگه خدا بخواد تا چند روز ديگه ميريم تو 18 سالگي
هيچوقت از درس خوشم نميامد ... برا همين 2 سال اول دبيرستان رو خوندم (‌ براي قوي شدن پايه :wink: ) بعد هم از مدرسه انداختنمون بيرون ...
الان هم بيكارم و ميخورمو ميخوابم ( اگه كسي كاري سراغ داره بگه كه ما هم دستمونو يه جا بند كنيم :wink: )
خوره اينترنت دارم ...
تفريحاتمم اينترنت و ورزش هستش
علاقه زيادي به رشته ورزشيم دارم كه جونمم پاش ميدم (‌ عشقه ديگه ، كاريش نميشه كرد )‌
و همچنين علاقه به كرم ريختن دارم ... از هر فرصتي استفاده ميكنم تا كرم بريزم ( البته از نوع خوبش و با آزار كمتر 8O )

ديگه ... :roll:

دوستان آرزوهاشونم نوشته بودن ... منم بگم :) :

داشتن يه كارخونه اسلحه سازي + يه دختر خوب ( البته اگه رو زمين وجود داشته باشه :wink: ) + داشتن يه اينترنت كه كمترين سرعتش 1 MB باشه :cry: :cry:

همين .

( تولدم مبارك :roll: )

ara

Member
ببخشيد كه يه خورده دير شد
منم فرزاد هستم
17 سالمه
بچه يزد هستم ولي در اصفهان به دنيا اومدم
به كاميپوتر و كشف چيزهاي نهفته ويندوز خيلي علاقه دارم

mahyar - r

Member
منم اسمم كه تابلويه (مهيار رييسي ) . 16 سالمه . از درس خوشم نمياد ولي نميدونم چرا بازم ميرم مي خونم . يادم مياد تو سوم راهنمايي از دفاعي خيلي بدم ميمد اه اه . الانم يادش مي افتم مي خوام بالا ب... . همه جور ورزش رو دوست دارم و خيلي دوست دارم برنامه نويسي به زبان C رو ياد بگيرم ولي فعلا تو Visual Basic موندم . كارهاي گرافيگي يه چيزهاي بلدم . تو طراحي سايت هم ميشه گفت خيلي چيزا . انقدر با فرونت پيج كار كردم ديگه حالم به هم مي خوره بازش كنم و دوباره باهاش كار كنم . ( البته طعريف از خود نباشه ) . من اهل ولگردي نيستم البته منظورم اين نبود كه دوست ندارم تو گروه خونيم نيست ولي در عوضش خيلي ميرم گيم نت . تقريبا روزي 2 تا 3 ساعت تو اينترنتم سايت مجيد آنلاين هم Home Page كردم

سرتونو درد آوردم .

چاكر شما

H-assan

Well-Known Member
وجه اشتراك كه تا حالا بچه ها ارسال داشتن از درس خوشش شون نمي يات چه جالب از چند نفري كه ارسال كردن يك نفر بچه خوب بوده

=royal=

Member
مشخصات من

آقا آخه این مهرداد چقدر بگه فقط خودتون رو معرفی کنید من هم دیگه حرف نزنم خودم رو معرفی کنم
من محسن فرجامی هستم توی تهران زندگی میکنم بابام هم توی دانشگاه تهران هست
و خلاصه از LAN حسابي حال ميكنم و حدود 10 ساعت روزانه آنلاین هستم
به گرافیک هم زیاد علاقه دارم راستی 16 سالم هستش و اول دبیرستان هستم
و عکس من هم اینجا هستش:اینجا کلیک کنید
همین دیگه این بود زیر و پر من
آقا همش که پسرا نظر دادن

MrMohi

Active Member
محمد ***** هستم ... متولد تهران ... ساکن پاسداران... خیلی باحالم ... بامعرفت لوطی سوتی ملکوتی (باز زدم اون کانال) ... دانشجوی ترم 3 مهندسی کامپولوتر نرم افزار ... بچه خیلی باحالیم ... سن و سالم هم حالا جوونم 21 سالمه ... خوشتیپ ... خانوم چشاتو درویش کن ... چی میگفتم؟ ... آهان ... دیگه اهل گل و گشت (مخصوصا با پلیس 110) و جک بازار و عشق و حال و بگو بخند و سیتی صفا و ... یه بار دیگه خیلی باحالم ... چی داشتم میگفتم ؟... آهان خیلی باحالم...کامپولوتر بازی و اینترنت و مخصوصا فروم بازی جزو برنامه غذایی روزانمه ... فیلم و میلم هم زیاد میبینم خصوصا فیلم های هالیوودی (فیلم های ایرانی که جز حالت تهوع هیچ تاثیر دیگه ای رو آدم نداره ! ) ... دوباره بچه باحالیم ... سه باره بچه باحالیم ... از کامپیوتر هم هی یه چیزایی بیل میزنیم ... مثلا میدونم اینی که الان روبرومه تلوزیون نیست ! ... نصف زندگیمو دنبال فیلمها و آهنگ های جدید میگشتم ... خوره فوتبال ... پرسپولیسی تیر ... فعلا که قراره تو کف جام ملتهای اروپا باشیم ... چهار باره بچه باحالیم ... دیگه همین دیگه... لپ کلام این بود که خیلی بچه باحالیم ... اگه نکته دیگه ای باقی مونده باشه متعاقبا اعلام خواهد شد...
( دِ ... خانم ... گفتم چشاتو درویش کن ... دِهَه)

MrMohi

Active Member
anti-life گفت:
ما هم ديگه گفتيم روي اقا مهرداد گل رو زمين نندازيم .

به نام خداوند من انتي لايف هستم آويزون شده در پرتلند ..يه چند وقتي تركيه لنگر انداخته بودم .

در مورد تخصص بگم كه : والا تا حالا كلي از تاپيكها از دست من قفل شده و چند تا از نوشته ها پاك شده ... به عبارتي بد جوري براي مديرا زيگيل شديم .حتي يه بار لوگوم پاك شده و دوبار امضام پاك شده و يه بار هم كلا ساسپند شدم .... و و و خيلي چيزاي ديگه كه حوصله ندارم بگم .((‌ ولي اين ميون كلي رفيق هم پيدا كردم ))

كارم هم اينكه ميرم تو مجالس ايراني كيبورد ميزنم چيز ديگه هم دستم بياد ميزنم ..كلا كار دستي زياد انجام ميدم . (( هر انگشتم ابشار هنره.)).

ديگه تنها آرزوم اينكه :

يه دوست عاقل + زندگي با انسانها + و كلا اشنايي با آدما.

تا حالا يادم نميياد اينقد براي نوشتن يه مطلب فكر كرده باشم !!!
----------------------------------------------------------------------------------
در ضمن زبون :دي :اشكول تپه :اس :سبزي :گردالي :شيرين پلو و و و و و و ما اختراع كرديم كه فعلا به جاي شكلكهاي سايت كه مشالله چهقد وحشتناك هستن استفاده ميشه.

میگم آنتن تو چرا سنتو نمیگی؟ !!! ...
میترسی یه وقت همه بفهمن پیر پسر شدی موندی تو خونه؟...; تپه اوشکول آباد
:lol: :lol: :lol:

Pooriya_Online

Active Member
راستي آرزو هامو نگفتم:

دوست دارم اين يارم معلم فيزيكه امسال مارو نندازه لااقل بريم رياضي (چون فقط اين رشته رو دوس دارم و فقط و فقطشم درساي رياضيشو) + سايتم پر بيننده بشه + برم اون ور آب و يه شركت نرم افزاري بزنم (البته هر شب تو خواب ميبينما :lol: )

راستي اينجا هيچ كس بچه درس خون نيست؟ :wink:

=royal=

Member
پس من هم آرزو هام ر و بگم:
دوست دارم چند تا تا اشكال اساسي از ويندوز
ايكس پي بگيرم تا بيل گتس به من افتخار كنه و دوست دارم برم تو اين شركت والت ديزني استخدام بهترين طراح گرافيكي بشم و گوني گوني از انواع جوايز مختلف از قبيل: نوبل و اسكار و صلح نوبل و جنگ نوبل و همه شون رو بگيرم
و دوست دارم يه يه سايت گنده رو حسابي هك كنم كه ديگه سايت طرف برنگرده
و دوست دارم يه بازي حرفه اي بسازم مثل فاينال فانتازي و چند تا ديگه و در ظمن آرزوي من داشتن يه كامپيوتر با 4 گيگ رم و سي پي يو ي 3200 اتلون كه كارت گرافيك رادون ايكس 800 رو ش باشه
و در ضمن اگه 5 مليارد تومان هم داشتم خيلي خوب ميشد و لي با 4 ميليارد تومان هم راه ميام
اگه كسي پول اضافه داره يعني 5 ميليارد تومان به من پي ام بزنه و بگه كه كسي نفهمه
زت زياد

mahyar - r

Member
آقا حالا كه آرزو ها اومد وسط ما هم بگيم . ( اگر تخيلي بود نخندينا ! آرزوئه ديگه چيكارش ميشه كرد ) .
اولين آرزوي من اين بود كه تو ناف واشنگتون به دنيا مي امدم . بهترين خواننده جهان بودم يعني بازار نوارفروشا رو مي تركوندم . الان هم تو جزاير هاوايي مشغول آفتاب گرفتن بودم . ( ديدي آفتاب گرفتم ) يه سيستم عامل خدا مي نوشتم كه بيل گيتس ورشكست شه . اونوقت من به بيل گيتس كمك هاي مالي مي كردم . 8) قهرمان فيلم هاي هاليوود بودم . كل زبان هاي برنامه نويسي رو مثل الفبا بلد بودم . ماهي فلان قدر هم حقوقم بود حالا به نظر شما آرزوي من برآورده ميشه ؟ :roll:

آقا صبر كن يه آرزوي ديگه هم دارم . دوست دارم غول چراغ جادو براي من باشه :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا