سفارش پروژه اتو پلی مدیا

شیما2

New Member
سلام ، من که هر کار کردم که مشکلم حل بشه نشد اگر کسی اتوران وارده من میخام فایل فلش ابتدای اتورانم به صورت خودکار اجرا بشه و بعدش اتوماتیک وارد اتوران بشه مثل نرم افزار گردو، هزینه اشم پرداخت می کنم. اگر کسی مایله اعلام آمادگی کنه تا فایل ها رو براش بفرستم.

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام ، من که هر کار کردم که مشکلم حل بشه نشد اگر کسی اتوران وارده من میخام فایل فلش ابتدای اتورانم به صورت خودکار اجرا بشه و بعدش اتوماتیک وارد اتوران بشه مثل نرم افزار گردو، هزینه اشم پرداخت می کنم. اگر کسی مایله اعلام آمادگی کنه تا فایل ها رو براش بفرستم.

سلام
یه Dialog بنام Dialog1 بسازید و در attributes اش ، تیک movable را بردارید و گزینه ی Flat را انتخاب کنید . اندازه اش را هم به اندازه ی فایل فلش تون طراحی کنید . در رویداد on startup کد :

کد:
result = DialogEx.Show("Dialog1", true, nil, nil);

در رویداد on preload مربوط به اون صفحه ی Dialog1 ، کد :

کد:
flashLength = 1000 * 17;
DialogEx.StartTimer(flashLength, 1);

در کد بالا ، بجای 17 ، زمان فایل فلش تون را بر حسب ثانیه بدید .
و در رویداد on timer مربوط به اون صفحه ی Dialog1 هم ، کد :

کد:
if (e_ID == 1) then
DialogEx.StopTimer(1);
DialogEx.Close(0);
end

شیما2

New Member
سلام
یه Dialog بنام Dialog1 بسازید و در attributes اش ، تیک movable را بردارید و گزینه ی Flat را انتخاب کنید . اندازه اش را هم به اندازه ی فایل فلش تون طراحی کنید . در رویداد on startup کد :

کد:
result = DialogEx.Show("Dialog1", true, nil, nil);

در رویداد on preload مربوط به اون صفحه ی Dialog1 ، کد :

کد:
flashLength = 1000 * 17;
DialogEx.StartTimer(flashLength, 1);

در کد بالا ، بجای 17 ، زمان فایل فلش تون را بر حسب ثانیه بدید .
و در رویداد on timer مربوط به اون صفحه ی Dialog1 هم ، کد :

کد:
if (e_ID == 1) then
DialogEx.StopTimer(1);
DialogEx.Close(0);
end

خیلی خیلی ممنون از محبتتون فقط یک مشکل کوچولو دیگه داره و اینکه زمان فایل فلشم 37 ثانیه است بعد از گذشت 37 ثانیه 23 ثانیه مکث می کند بعد اتوران اجرا می شود ، چه جوری این فاصله 23 ثانیه را از بین ببرم؟

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
خیلی خیلی ممنون از محبتتون فقط یک مشکل کوچولو دیگه داره و اینکه زمان فایل فلشم 37 ثانیه است بعد از گذشت 37 ثانیه 23 ثانیه مکث می کند بعد اتوران اجرا می شود ، چه جوری این فاصله 23 ثانیه را از بین ببرم؟

خواهش میکنم
متوجه منظورتون نشدم . اگه زمان فلش تون 37 ثانیه هست ، بجای عدد 17 در کد بالا ، عدد 37 رو بذارید . بعد از اون مدت ، سریع پروژه ی اصلی اجرا میشه و مکث نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا