.: سعید صادقی - وب سایت شخصیم { خودم :دی } :.

nasim.fish2

Member
سلام خوبی دوست جان :green: ؟

نظر شما کاملا قابل احترامه ولی اینم سبک کاره خودمه دیگه :rose:

میشم نگران نباش فعلا کشیدم کنار نوبته جوناست :wink:

سلام مانی هاین خوبی مدیر هاینه :green: ؟

خوب قصدم از این کار این بود که یکمی کاربر درگیر بشه تو سایت :دی می مردم آزار ، امرناش :green:

چشماتون خوشکل میبینه هاینی ، قابلی نداره ، دو دستی تقدیم به یو :rose:

یو تو :rose:

مرسی دوستم لطف داری :rose:

شما هم موفق باشی :wink:

چرا ؟ مشکل از کجا بود دوست جان ؟

مرسی خیلی :rose:
تصویر اصلی نمی اومد فقط اسکورل نمایش داده شد:-?

Saeed

Well-Known Member
شیک و زیبا . زودم بالا اومد.
فقط از اون رنگ نارنجی زیاد خوشم نیومد.همین.

مرسی دوست جان :rose:

قشنگه که :green:

سایت قشنگی بود
و نمونه کارات هم خیلی خوب بود
موفق باشی

مرسی دوست جانم ، وقت کنم حتما بقیه نمونه ها رو هم میذارم فعلا تایم ندارم :green:

موفق باشی دوست جان :rose:

زیبا ،تنظیم و عالی شده.

موفق باشی

مرسی زیاد :rose:

شما هم همینطور :wink:

کار زیبایی شده
سعید جان روی دکمه ها بیشتر وقت بذار و فونتها هم سعی کن فانتزی انتخاب کنی.

:rose:

سلام عرفان جان خوبی ؟

باشه حتما امتحان میکنم :rose:

موفق باشی دوست خوبم :wink:

شيك-ساده - باكلاس
معلومه ديگه ........
منم با GsGraphic عزيز موافقم .
"آخه چشم خودم از صدقه سر كامپيوتر ضعيف شده... براي همين حساسم به كار روشن"
biggrin.gif

تبريك
2%20%2827%29.gif

مرسی خیلی زیاد :green:

اگه از Crt استفاده میکنی حتما از عنیک مخصوص استفاده کن :rose: چشم ارزشش خیلی :wink:

موفق باشی دوست جانم :rose:

Mr.Doosti

Active Member
سلام علیکم....
سایت شما با فایر فاکس مشکل داره آقا؟؟؟؟؟
EStand تو این ردیف هرچی نوشتی نمی یاد فقط یه کوچولو معلومه....فونت سعید صادقی رو دوست ندارم.شما یه طراح حرفه ای ، خیلی بهتر میشد هنرت رو تو همه چیز نشون میدادی.یکم با فونت بازی میکردی بهتر میبود.
ولی وارد سایت که میشه جالبه باحاله دوست دارمش.:rose:
خسته نباشی دوست عزیز.

MOSTAFA

کاربر فعال
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی عالیـــــــــــــــــــــــــــــیه!
خیلی خوشم اومد، ساده و شیک کار کردی، انتخاب رنگ قالب هم خیلی خوبه... از ایده i هم خیلی خوشم اومد.
فقط قسمت نمونه کار ها یکم سنگین بود، برای من که یکم دیر لود میشدن عکس ها! :دی
در کل... Perfect :rose:

Saeed

Well-Known Member
با عرفان موافقم . button هاش جالب يوخدي :green:

مرسی دوست خوبم ، خوب شاید بخاطر اینه که زیادی رو مدرن شدنش وقت گذاشتم :green:

موفق باشی دوست من :rose:

قالب زيبا . ساده و شيكي شده
موفق باشي
:)

سلام محمد جان خوبی ؟

مرسی خیلی زیاد ، نظر لطفته دوست خوبم :rose:

شما هم همینطور :wink:

از نظر ظاهری خیلی قشنگ شده ولی استفاده محض از جی کوئری توی یک سایت باعث میشه تو موتورهای جستجو ایندکس نشه

یک پیشنهاد شما یک div زیر کار قرار بدید + توضیحاتی که فکر میکنید ممکنه برای پیدا کردن شما نیاز باشه ( منظورم همون تگ )

سلام دوست جان خودم >:D< خوبی ؟

راستش اگه گوگل بفهمه که داریم سرش رو کلاه میذاریم زیاد خوب نی :دی

سایت دانلود که ندارم :green:

بازم مرسی دوست خوبم ، لطف کردی و موفق باشی :rose:

تصویر اصلی نمی اومد فقط اسکورل نمایش داده شد:-?

احتمال میدم مشکل از iE 7 باشه ، می خیلی وقت دیباگ آی ایی ندارم ولی سره فرصت حتما چکش میکنم :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
نه بابا بحث کلاه گذاشتن که نیست این بحث CEO من برای اینکه دیزاین خراب نشه گفتم اونجا کار کن :rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
در مورد استایل کلی هیچ نظری نمیدم چون بنظرم خییییلی عالیه. در عین سادگی ، فوق العاده زیبا هست.

اما یه سری جزئیات بنظرم اومد که به قول shepesh جان ، وقتی گفته میشه که این سایت ، سایت یک طراح گرافیک و وب
هست ، بیننده منتظره که ایده های جدید ببینه و انتظار داره سایت یک طراح گرافیک با سایت های عادی متفاوت باشه.
برای همین بنظرم اول از همه روی فونتها بیشتر کار کن.

دوم اینکه چرا کل سایت رو انگلیسی کار کردی؟ مگه مشتری ایرانی نداری؟ از طرفی اون شمسه ها و طرحهای اسلیمی رو
کار کردی و از طرف دیگه تمام سایت انگلیسی هست؟ بنظرم اون شمسه ها با فونت و متن های فارسی خیلیییی قشنگتر
بنظر میان. از طرفی همه مثل خودت پول ندارن برن تافل! :green:
بنظرم حداقل اگر میخوای سایتت ورژن انگلیسی هم داشته باشه ، سایت رو دو زبانه کار کن. حتی اگر عربیت خوب هست میتونی
عربی هم کار کنی! :green: زبون های دیگه مثل پشتو و اسپانیولی و آلمانی و اینا هم هست اگر خواستی! :دی

بعد اینکه اون دکمه های سمت چپ رو دوس دارم ولی متن های داخلش رو نه! بنظرم بصورت عادی بنویسی و حروف رو بزرگ و
کوچیک نکنی بهتره. اگرم میخوای حروف کوچیک و بزرگ باشه ، فقط حروف اول رو بزرگ بنویس. مثلا برای قسمت تماس با ما ،
بجای Contact uS از Contact Us استفاده کن. یا حتی میتونی بصورت سرهم هم بنویسی (ContactUs) ولی بکی از کلماتش رو مثلا
بولد کنی. مثلا (ContactUs)

اون قسمت مالتی مدیا و اینا رو هم که بچه ها گفتن که درست کنی.
ولی بنظرم اون چند تا لینکی که برای انواع اقلام گرافیکی مثل استند و فلکسی و ... گذاشتی رو بردار!
بنظر من خوب نیست که یه طراح حرفه ای اینطوری وارد جزئیات بشه!!! میدونی چی میگم؟ کلاس کار خودت رو پایین نیار!
اگرم میخوای این موارد رو توضیح بدی ، توی بخش درباره ی من ، یه اشاره ی کوچیکی به اینکه چه نوع خدماتی ارائه میدی بکن.
ولی اینطوری بصورت مشخص اسم نبر.

بصورت خصوصی هم بهت گفتم که کدنویسی و طراحی کلی سایتت رو خیلی دوس دارم. پس این مواردی که گفتم هیچ خللی توی
کارت ایجاد نمیکنه و از زیباییش کم نمیکنه! ولی خب چون سایتت خیلی خوشگل شده بنظرم اینا هم رعایت بشن بهتر از قبل هم میشه.

در مورد صحبت ایمان شیرانی هم ، بنظرم سایت شخصی اگر توی گوگل هم ایندکس نشه خیلییی چیز مهمی نیست!
نه اینکه مهم نباشه ، ولی خوب سایت شخصی رو معمولا کسی توی نت سرچ نمیکنه! سایت شخصی یه آلبوم کار هست که شما هر
موقع خودت صلاح بدونی و لازم باشه ، اون رو به هر کس معرفی میکنی. یه سایت عمومی نیست که لازم باشه حتما توی سرچ گوگل
به بهترین شکل دیده بشه. البته اگر طراح این موضوع رو هم بتونه رعایت کنه و در نظر بگیره خیلی عالیه ولی بنظر من فدای کردن زیبایی
و جذابیت سایت شخصی برای این مسائل کار اشتباهیه!

Saeed

Well-Known Member
بسیار زیبا شده تبریک میگم

مرسی علیرضا جان لطف داری شما دوست جان ، موفق باشی :rose:

سلام علیکم....
سایت شما با فایر فاکس مشکل داره آقا؟؟؟؟؟
EStand تو این ردیف هرچی نوشتی نمی یاد فقط یه کوچولو معلومه....فونت سعید صادقی رو دوست ندارم.شما یه طراح حرفه ای ، خیلی بهتر میشد هنرت رو تو همه چیز نشون میدادی.یکم با فونت بازی میکردی بهتر میبود.
ولی وارد سایت که میشه جالبه باحاله دوست دارمش.:rose:
خسته نباشی دوست عزیز.

سلام خوبی دوست جان ؟ چند وقتیه کم پیدایی ؟

سایت می با هیچ جا و کسی و مرورگر و ال و بل مشکلی نداره اوونان که با می مشکل دارن احتمالا :green:

راستشو بخوای بخدا زمان زیاد ندارم ، نخواستم متنهام مخصوصا اسمم عکس باشه وگرنه یه فکرایی تویه تایپو داشتم براش :green:

مرسی دوست خوبم بابت همه چی :rose:

خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی عالیـــــــــــــــــــــــــــــیه!
خیلی خوشم اومد، ساده و شیک کار کردی، انتخاب رنگ قالب هم خیلی خوبه... از ایده i هم خیلی خوشم اومد.
فقط قسمت نمونه کار ها یکم سنگین بود، برای من که یکم دیر لود میشدن عکس ها! :دی
در کل... Perfect :rose:

به به سلام مصطفی جان خوبی اخوی :green: ؟

کل عکسهای نمونه کارامو save for web ba 72dpi گرفتم دیگه کمتر از این نمیشد :دی

در کل می هم عاشق خودتو کارهاتم دوست جان :rose:

موفق باشی همیشه :wink:

فرمول همیشگی: زیبایی در عین سادگی!
موفق باشی مهندس...

سلام امیر جان خودم ، خوبی داداش :oops: ؟

چه کنیم دیگه :green: مرسی و شما هم موفق باشی :rose:

نه بابا بحث کلاه گذاشتن که نیست این بحث CEO من برای اینکه دیزاین خراب نشه گفتم اونجا کار کن :rose:

می به سئو اهمیت نمیدم زیاد !! گوگل خودش از اسم سایت سرچ میکنه کفایت میکنه :green:

مرسیییییییی دوستم :rose: :oops:

Mr.Doosti

Active Member
سلام خوبی دوست جان ؟ چند وقتیه کم پیدایی ؟

سایت می با هیچ جا و کسی و مرورگر و ال و بل مشکلی نداره اوونان که با می مشکل دارن احتمالا

راستشو بخوای بخدا زمان زیاد ندارم ، نخواستم متنهام مخصوصا اسمم عکس باشه وگرنه یه فکرایی تویه تایپو داشتم براش

مرسی دوست خوبم بابت همه چی
سعید جان آخه اول ماه دارم میرم خدمت.چند ماه که ماتم گرفتم(حالم گرفتست):cry:.
ایشالله که یواش یواش برسونیش به حد عالی.همه چیش رو ها.بخصوص اسمت رو:green:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سایت جمع و جور و زیبایی شده ، مبارک باشه...
اون لینک اول رو می تونی مخفی کنی فعلا که کسی گیج نشه ؛ البته من اولی که دیدم رفتم روی منو های سمت چپ ولی میتوی با یه فلـِــش فانتزی هم این مورد رو به کاربران نشون بدی...

در کل امیدوارم چرخش برات بچرخه و از حرف ها ....

موفق و همیشه پیروز باشید ، انشاء الله سایت عروسیت :دی

Saeed

Well-Known Member
در مورد استایل کلی هیچ نظری نمیدم چون بنظرم خییییلی عالیه. در عین سادگی ، فوق العاده زیبا هست.

اما یه سری جزئیات بنظرم اومد که به قول shepesh جان ، وقتی گفته میشه که این سایت ، سایت یک طراح گرافیک و وب
هست ، بیننده منتظره که ایده های جدید ببینه و انتظار داره سایت یک طراح گرافیک با سایت های عادی متفاوت باشه.
برای همین بنظرم اول از همه روی فونتها بیشتر کار کن.

دوم اینکه چرا کل سایت رو انگلیسی کار کردی؟ مگه مشتری ایرانی نداری؟ از طرفی اون شمسه ها و طرحهای اسلیمی رو
کار کردی و از طرف دیگه تمام سایت انگلیسی هست؟ بنظرم اون شمسه ها با فونت و متن های فارسی خیلیییی قشنگتر
بنظر میان. از طرفی همه مثل خودت پول ندارن برن تافل! :green:
بنظرم حداقل اگر میخوای سایتت ورژن انگلیسی هم داشته باشه ، سایت رو دو زبانه کار کن. حتی اگر عربیت خوب هست میتونی
عربی هم کار کنی! :green: زبون های دیگه مثل پشتو و اسپانیولی و آلمانی و اینا هم هست اگر خواستی! :دی

بعد اینکه اون دکمه های سمت چپ رو دوس دارم ولی متن های داخلش رو نه! بنظرم بصورت عادی بنویسی و حروف رو بزرگ و
کوچیک نکنی بهتره. اگرم میخوای حروف کوچیک و بزرگ باشه ، فقط حروف اول رو بزرگ بنویس. مثلا برای قسمت تماس با ما ،
بجای Contact uS از Contact Us استفاده کن. یا حتی میتونی بصورت سرهم هم بنویسی (ContactUs) ولی بکی از کلماتش رو مثلا
بولد کنی. مثلا (ContactUs)

اون قسمت مالتی مدیا و اینا رو هم که بچه ها گفتن که درست کنی.
ولی بنظرم اون چند تا لینکی که برای انواع اقلام گرافیکی مثل استند و فلکسی و ... گذاشتی رو بردار!
بنظر من خوب نیست که یه طراح حرفه ای اینطوری وارد جزئیات بشه!!! میدونی چی میگم؟ کلاس کار خودت رو پایین نیار!
اگرم میخوای این موارد رو توضیح بدی ، توی بخش درباره ی من ، یه اشاره ی کوچیکی به اینکه چه نوع خدماتی ارائه میدی بکن.
ولی اینطوری بصورت مشخص اسم نبر.

بصورت خصوصی هم بهت گفتم که کدنویسی و طراحی کلی سایتت رو خیلی دوس دارم. پس این مواردی که گفتم هیچ خللی توی
کارت ایجاد نمیکنه و از زیباییش کم نمیکنه! ولی خب چون سایتت خیلی خوشگل شده بنظرم اینا هم رعایت بشن بهتر از قبل هم میشه.

در مورد صحبت ایمان شیرانی هم ، بنظرم سایت شخصی اگر توی گوگل هم ایندکس نشه خیلییی چیز مهمی نیست!
نه اینکه مهم نباشه ، ولی خوب سایت شخصی رو معمولا کسی توی نت سرچ نمیکنه! سایت شخصی یه آلبوم کار هست که شما هر
موقع خودت صلاح بدونی و لازم باشه ، اون رو به هر کس معرفی میکنی. یه سایت عمومی نیست که لازم باشه حتما توی سرچ گوگل
به بهترین شکل دیده بشه. البته اگر طراح این موضوع رو هم بتونه رعایت کنه و در نظر بگیره خیلی عالیه ولی بنظر من فدای کردن زیبایی
و جذابیت سایت شخصی برای این مسائل کار اشتباهیه!

سلام مستر خوبی ؟

خوب دلیل اینکه از فونتهای ساده استفاده کردم اینه که خواستم حجم سایت بالا نره !! وگرنه فونتهایی انگلیسی زیبا کم ندارم :دی

ورژن فارسی هم بزودی منتشر میشه :دی خوب کی تو این دوره زمونه پیدا میشه که انگلیسی بلد نباشه :green:

شاید زبونهای دیگه مثل : ترکی ، فرانسوی ، روسی ، ایتالیایی و .. رو هم ساختم :سووووت

واسه دکمه ها هم حرفت کاملا قبوله ولی اینم یه نوعشه دیگه :دی این مدلی رو هم که گفتی میتستم ببینم چطور میشه قطعا باید قشنگ بشه :دی

واسه اوون قسمت هم تو فکرش بودم که یه جمله زیبا بنویسم و فقط کلی به کارم اشاره کنم ، مرسی از اینکه اشاره کردی دوست جان :rose:

کلی لطف داری دوستم تو بهم بازم مرسی خیلی زیاد :oops:

می تقریبا به تمامی نکات سئو پیابند بودم ولی زیادم برام اهمیتی نداره تو گوگل باشم یا نه :دی

ببببببهههههههههههه
بالاخره زدی :دی
خیلی خوشمله :دی
تقدیم کن به من :دی

موفق باشیـــ

سلام نرگس جان خوبی ؟

دیگه زدیم دیگه :دی نظر لطفته دوست خوبم ، به شما هم میتقدیمم : تقدیم دو دستی :green: ( یوزر & پس بدم ؟ )

شما هم همینطور :rose:

Saeed

Well-Known Member
سعید جان آخه اول ماه دارم میرم خدمت.چند ماه که ماتم گرفتم(حالم گرفتست):cry:.
ایشالله که یواش یواش برسونیش به حد عالی.همه چیش رو ها.بخصوص اسمت رو:green:

ای بابا ، اگه بدونی قراره چقدر خوش بگذرونی اصلا نگران نمیشی ، بهت قول میدم کلی بهت خوش میگذره :green: چشم بهم بزنی تموم میشه :wink:

مرسی دوست خوبم ، گه گداری نامه برام بفرست خوشحال میشم ( نامه = پ.خ ) :rose:

سایت جمع و جور و زیبایی شده ، مبارک باشه...
اون لینک اول رو می تونی مخفی کنی فعلا که کسی گیج نشه ؛ البته من اولی که دیدم رفتم روی منو های سمت چپ ولی میتوی با یه فلـِــش فانتزی هم این مورد رو به کاربران نشون بدی...

در کل امیدوارم چرخش برات بچرخه و از حرف ها ....

موفق و همیشه پیروز باشید ، انشاء الله سایت عروسیت :دی

مرسی بهبور جان لطف داری دوست خوبم :دی

انشاالله که پنچر نشه فقط :green: بقیشو نمیخوایم :دی

همچنین شما دوست خوبم ، پس عمرن اوون سایت رو ببینی :green:

pouya saadeghi

Active Member
سلام سعید :green:
طرحش قشنگ شده.
ولی تو About Us دو تا سوتی دادی
4fvfcja.gif
نمیگم خودت پیدا کنی!!
-----
تو منو هم بنویسی About Me فکر کنم بهتر باشه تا About Us ، چون واسه یه نفره نه چند نفر :green:

127fs1601347.gif
موفق باشی

Saeed

Well-Known Member
سلام سعید :green:
طرحش قشنگ شده.
ولی تو About Us دو تا سوتی دادی
4fvfcja.gif
نمیگم خودت پیدا کنی!!
-----
تو منو هم بنویسی About Me فکر کنم بهتر باشه تا About Us ، چون واسه یه نفره نه چند نفر :green:

127fs1601347.gif
موفق باشی

سلام پویا خوبی دوستم :دی ؟

مرسی ، خوب همه مثل تو که دقت نمیکنن :green:

دقیقا درسته ، رو هاور نوشتم ولی تو تایتیل یادم رفت :دی

مرسی پویا ، یو تو :rose:

من هم تبریک میگم
از نظر زیبایی خیلی عالی شده
موفق باشی

مرسی نیما جان ، لطف داری دوست خوبم :rose:

همچنین :wink:

AliReza Bahrami