سریعترین موتور سه بعدی فلش !!!!

sharktech

کاربر فعال
سلام

امروز به صورت اتفاقی با یه موتور سه بعدی تو فلش آشنا شدم که بعد از جستجو تو فروم خودمون دیدم که یه صحبتهایی ازش شده بود و قراره بوده که بیاد و درباره سرعت و قدرت و اینا بحث شده بود.

سایتش اینه : http://www.ecodazoo.com/

تو همون ورود اولیش قدرت این موتور رو به نمایش گذاشتن و واقعا ترکونده منو که یاد پلی استیشن 1 و کراش خودمون و کلی خاطره از دوران کودکی انداخت ( یادش بخیر) :oops:

حتما برید ببینید واقعا آدم با گرافیکش حال میکنه و یه چندتا چیز باور نکردنی هم داره مثل : پارچه :shock:و مورف :shock: باد هم داره خلاصه که یه موتور همه چی تمومه :neutral:

30min

Banned
فوق العاده بود .
من نمیدونستم تا این حد سه بعدی سازی فلش قدرت داره !

++Hadi++

Active Member
این کار گروه roxic هست ... کل دنیای فلش رو ترکونده... ها ها ها ..

mehdadoo

Member
سرعت واقعی

باید بدونید که سریعرین موتور سه بعدی، Alternativa 3d 7.5 هستش که طبق آخرین اخبار محرمانه تا آخر شهریور 1389 به عموم عرضه میشه. البته استفاده از اون در کارهای تجاری نیاز به هزینه یک و نیم میلیون تومانی داره

برای دیدن نمونه، همین الان به بازی تانکی آنلاین که در قرغ(قرق یا شایدم چیز دیگه) کامل ایران قرار داره سربزنید.

من در این بازی که جایزه سایت روز FWA رو داره، با همکاری گروهمون آلترناتیوا میتونیم بیش از ده هزار مثلث رو در فلش
پلیر رندر بگیریم!

I5p53tW6FH.jpg

نام زیبای ایران رو در لیست بازیهای درحال برگزاری ببینید. آدم اشک تو چشماش جمع میشه

iN3IMBxxIa.jpg

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا