سريال Mp3Resizer 1.0 رو مي خام - ضروريه

Parham

Well-Known Member
من از سایت TheCrack.us کرک‌ دانلود کردم و بدون مشکل کرک شد ... میتونی‌ از اینجا این کرک را بگیر

Parham گفت:
من از سایت TheCrack.us کرک‌ دانلود کردم و بدون مشکل کرک شد ... میتونی‌ از اینجا این کرک را بگیر

من دانلودش کردم ولی چه طوری باید Mp3Resizer کراک کنم. هر کاری کردم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!
یه گزینه به نام Path داره می زنمش بعد yes و no میاره yes رو می زنم بعد ادرس فایل Mp3Resizer رو که نصب کردم می دم بعد هیچی نمیشه !
شما چطور کراک کردی ؟
:(((((((((
:(:(

Parham

Well-Known Member
فایل کرک رو به محل نصب برنامه بردم ، اونجا اجراش کردم و روی Patch کلیک کردم و برنامه کرک شد ...

من هم همین کارو کردم ولی نشد!:(

خب وقتی رو path کلیک کردی چی شد ؟
من که می زنم هیچ اتفاقی نمیفته!

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
عجیب هستش ! والا من اینجوری کرک کردم دیگه نمیدونم مشکل از چی‌ می‌تونه باشه !

Sunboy454

Active Member
سیستمتو restart کن و بعد دوباره سعی کن برنامه رو کرک کنی ،

Setup برنامتو آپلود کن ، اگه میتونی ؛

البته اگه پرهام بتونه فایلهایی رو که کرک روشون تغییر داده رو آپلود کنه هم میشه ، که تو اونا رو تو مسیر نصب برنامه کپی کنی

Parham

Well-Known Member
عکس زیر پس از کرک برنامه را نشون میده و فایل اجرائی‌ کرک شده هم پیوست کردم ، جایگزین فایل قبلی‌ بکن ...

crackmp3resizer.gif

پیوست ها

• Mp3Resizer.rar
    429.9 کیلوبایت · بازدیدها: 94
من Mp3Resizer 1.5.1.12 رو از لینک http://www.skyshape.com/download/mp3resizer.zip دانلود کردم .
کراکش رو هم از اینجا http://thecrack.us/cracks/get/95441-Mp3Resizer v1.0 crack by FFF.html دانلود کردم.
بازم نشد!
کراکش یه گزینه به نام Path داره می زنمش بعد yes و no میاره yes رو می زنم بعد ادرس فایل Mp3Resizer رو که نصب کردم می دم بعد هیچی نمیشه ! وقتی Path رو می زنم اون پایین زیر Path می نویسه Wrong Filesize !!
هلپ می هلپ می

Sunboy454

Active Member
این کرک برای همون ورژنیه که گفتی ، نه ورژن 1.5 ، فایلی رو که پرهام گذاشته جایگزین کن ، ببین درست میشه یا نه ، اگه نشد بازم باید به پرهام زحمت آپلود ورژنی رو که کرک روش درست کار میکنه رو بدی

Parham گفت:
عکس زیر پس از کرک برنامه را نشون میده و فایل اجرائی‌ کرک شده هم پیوست کردم ، جایگزین فایل قبلی‌ بکن ...

crackmp3resizer.gif

سلام
پرهام شما ورژن دقیق Mp3Resizer تون چنده؟!
من این دو تا رو دارم :MP3Resizer 1.0.0.38 و Mp3Resizer 1.5.1.12 که روی هیچ کدومشون اون کراک نصب نمیشه !

اوووووووه
اي ول
مرسي از همه خصوصا پرهام جووووووووووووون:*:*:
خیلی مرسی
اون کراک پیوست شده جواب داد
روی هر دو ورژنی که داشتم هم جواب داد
دستت درد نکنه
امیدوارم بتونم جبران کنم
خیلی چاکریم

Parham

Well-Known Member
خوشحالم که مشکلت حل شد به هر حال نسخه ای که استفاده کردم آپلود کردم که میتونی‌ از اینجا بگیری ...

Parham گفت:
خوشحالم که مشکلت حل شد به هر حال نسخه ای که استفاده کردم آپلود کردم که میتونی‌ از اینجا بگیری ...

این ورژن رو هم دانلود کردم، اون کراکر هم روش جواب داد، جالبه ورژنی که براش زده : 0.0.0.0
به هر حال کراکر روش جواب داد
بازم مرسی

sa71

New Member
سلام یکیم به من کمک کنه من قبلاً ی بار نصب کردم استفاده کردم ولی الان که دوباره لازم هست اجرا میشه ولی مقع تبدیل ارور میده .
پاک کردم دوباره نصب کردم ولی نمیشه میگه فایل lame.exe رو نمیتونه اجرا کنه چیکار کنم؟
شدید لازم دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا