سريال نامبر كلي برنامه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Maxton

Active Member
اقا ابتين من الان دارم دانلودش مي كنم حالا بازم واست مي گردم اين دوستمون هم كه گفتن سريال
Sothink DHTMLMenu رو پيدا كن چشم ولي نگفت كدوم ورژن يه بار ديگه برن اسمشو چك كنن حالا منم دنبالش مي گردم

H_R_M

Member
سلام
پس سريال برنامه هاي من كو
به همه حداقل يه جواب دادي
1- Phone Tray DialUp 2.00
2 - VB Power Wrap 4.1

Maxton

Active Member
اي بابا خفم كردي ابتين جان چرا ورژنو اشتباه مي دي؟خوبه جوابتو ندم اين برنامه ورژن 7.1 هستش بله همش منو الاف كردي بنده خودم رجيسترش كردم اقاجون ورژن و اسم برنامه رو درست بديد
SnagIt v7.1
Name: EminemIS®AEL-WarezFaw.Com
SERIAL: FA3C8A2B22AAB15589

Maxton

Active Member
اقاي h_r_m شما هم ؟تا اينجا كه بنده فهميدم اين برنامهVB Power Wrap 4.1 و رژن 3.1 هست نه 4.1 در ضمن كركش فقط بوده حالا بازم واست مي گردم خودت دوباره برو اسمشو چك كن

Maxton

Active Member
خواهش مي كنم شماها همش اسم يا ورژن اشتباه مي ديد اونوقت كه پيدا نمي كنم هي ناراحت مي شيد
سفارش قبول مي كنم و درخواست جواب مي دم فقط
به اوني كه مي پرستيد اسمو درست بنويسيد

Maxton

Active Member
راستي اقا ابتين واست جواب داد يا بازي دراورده؟واسه من كه جواب داد

Maxton

Active Member
كيفيت اين تاپيك چجوره؟مي خوام همه جواب بديد و راستشو بگيد

Mandana

Active Member
والا سوال قبليم رو هم جواب بدي كيفيتش بالاست.ولي خوب بازم خيلي خوبه.البته هنوز هم بعضي ها براي گرفتن سريال فلان برنامه تاپيك ميزنن ولي خوب.........

Maxton

Active Member
سوال قبليت كدومه؟در ضمن اقا هر كس سريال نامبر برنامه اي رو مي خواد اسم كاملشو بده مخفف نده

Mandana

Active Member
عزيز اوندفعه هم اينو دادي گفتم يه آدرس ايميل هم ازم ميخواد كه بايد با سريال بخونه.براي همينم ميگه سريال اشتباهه

Maxton

Active Member
اقاي h_r_m من فقط تونستم كركشو پيدا كنم سريال نداره نمي دونم بش مي خوره يا نه اسمكشو نوشتم حالا يه امتحان بكن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا