سرویس پمپ آب و عیب یابی پمپ های آب پمپو

pumpoo

Member


سرویس پمپ آب و عیب یابی پمپ های آب​

پمپ‌های آب معمولا بعد از مدتی که خریداری می‌شوند و کار می‌کنند امکان دارد دچار مشکلاتی شوند. سرویس دوره‌ای پمپ آب می‌تواند از به وجود آمدن مشکلات متعدد در آینده جلوگیری کند. فرقی ندارد پمپ شما چه برندی است، به دلیل وجود قطعات متعدد مکانیکی و کارکرد زیاد این قطعات، پس از مدتی دچار ساییدگی و همچنین خرابی پمپ می‌شود.
عدم توجه به خرابی‌های پمپ و رفع خرابی پمپ باعث خواهد شد، علاوه بر آن که پمپ آب کارکرد اصلی خود را نداشته باشد، پس از مدتی پمپ به صورت کامل از کار خواهد افتاد، سرویس دوره‌ای پمپ آب می‌تواند از این خرابی‌ها جلوگیری کند.

سرویس کار پمپ پس از مراجعه به محل در مرحله اول از کارکرد مناسب پمپ باید اطمینان حاصل نماید. لزوم استفاده از سرویس کار پمپ آب در هر سال می‌تواند شما را از خطر سوختن پمپ آب در امان نگه دارد.
کارکرد یکسره پمپ، کارکرد پمپ بدون باز بودن شیر آب، هواگیری پمپ، عدم تنظیم دقیق پمپ و غیره از جمله مواردی است که باید در هنگام سرویس پمپ به آن‌ها توجه داشت. اگر نیاز به سرویس دوره‌ای پمپ دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیر پمپ آب ساختمان​

تعمیر پمپ آب ساختمان این روزها یکی از چالش‌های افرادی به شمار می‌رود که برای تقویت فشار آب، از پمپ‌های آب خانگی استفاده می‌کنند. یکی از مشکلات رایج در پمپ‌های آب خانگی بروز نشتی آب در آن‌ها است؛ بروز این مشکل می‌تواند خسارت زیادی را به پمپ و ساختمان وارد کند. اما چرا پمپ‌های آب نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند؟
مواردی چون قطع و وصل شدن پی در پی پمپ، کاهش فشار و توان پمپ آب، تنظیم نبودن فشار پمپ، خاموش نشدن پمپ آب و یکسره کار کردن آن همگی نشانه‌‌هایی هستند که از خرابی پمپ و سر رسیدن زمان تعمیر آن خبر می‌دهند! بهتر است در صورت مشاهده هرگونه مشکل در عملکرد طبیعی پمپ، سریعاً برای رفع این نقص به وجود آمده اقدام کنید.

تعمیر تخصصی پمپ آب​

اگر مشکل به وجود آمده در پمپ آب حادتر و تخصصی‌تر‌ باشد، برای عیب‌یابی این مشکل به فردی باسابقه در این زمینه نیاز خواهید داشت. به عنوان مثال تعمیر موتور پمپ، حرفه‌ای کاملا تخصصی است. تعمیر تخصصی پمپ آب را به یک تیم تاسیساتی حرفه‌ای بسپارید تا تنها یکبار برای تعمیر و یا تعویض قطعه‌های فرسوده پمپ هزینه کنید.
تعمیرات پمپ آب در تهران، از جمله تعمیر پمپ آب خانگی غرب تهران یکی از خدماتی است که تیم پمپو به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. برای اطلاع از قیمت تعمیر پمپ آب خانگی از طریق شماره‌های موجود با ما تماس بگیرید.
تعمیر پمپ آب ساختمان

تعمیر پمپ آب خانگی​

برای تقویت فشار آب واحدهای مسکونی، از موتور پمپ آب خانگی استفاده می‌شود. پمپ آب منازل و یا همان پمپ‌های آپارتمانی بسته به نوع کاربری، انواع مختلفی دارند که ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر پیدا کنند. به مرور زمان و در اثر استفاده طولانی مدت ممکن است مشکلات مختلفی برای پمپ آب شما رخ دهد.
اگر فردی دست به آچار هستید ممکن است بتوانید برخی از این مشکلات جزئی به وجود آمده را خودتان حل کنید! اما برای تعمیرات کلی‌تر، نیاز به یک فرد تاسیساتی حرفه‌ای و باتجربه در این زمینه دارید. برای افزایش طول عمر پمپ آب خانگی و جلوگیری از فرسودگی قطعات آن، پمپ آب باید به صورت دوره‌ای سرویس شود.
Home-water-pump-repair-price.jpg

قیمت و هزینه تعمیر پمپ آب خانگی​

قیمت تعمیر پمپ های آب خانگی و دستمزد نصب پمپ آب چقدر است؟ عوامل متعددی بر هزینه نهایی تعمیر پمپ‌های آب خانگی تاثیرگذار هستند و به طور کلی نصب و تعمیر پمپ آب، به توجه به شرایط پروژه و زیرساخت‌ها تعیین می‌شود. همچنین برندهای تولیدی پمپ آب موجود در بازار متفاوت هستند و قیمت قطعات مربوط به هر یک از این برندها نیز متفاوت است.
کمیاب بودن برخی از قطعات یک برند خاص در بازار هم ممکن است بر لیست نهایی قیمت‌های تعمیر پمپ اثرگذار باشد. نمایندگی پنتاکس منحصرا در اختیار شرکت پمپو است و سرویس تعمیر تخصصی پمپ آب و یا خرید پمپ های پنتاکس را بدون دغدغه سفارش دهید. در حال کلی هزینه و نرخ تعمیر انواع پمپ های آب خانگی از هزینه تعویض قطعات کم‌‌تر خواهد شد؛ از همین ‌رو با سرویس به موقع پمپ آب می‌توانید از پرداخت هزینه‌های جانبی برای تعمیر و یا تعویض قطعات جلوگیری کنید.تعمیر پمپ آب
 

جدیدترین ارسال ها

بالا