سرور های ایرانی.بهترین انتخاب.قیمت.امکانات

nimafire

find / -name Support > u
در مورد سرويسها من يه سوال كردم هنوز جوابي نشنيدم . اين خودش عدم توانايي فني دوست عزيز نيما هست .
سلام.
در کل.مدیر اصلی سرور ها مستقیما به من گفتند در باره اینگونه سوال ها در انجمن صحبتی نکنم چون همواره تاپیک ها شلوغ شده اند و اگر کسی یوالی داشت به خود شرکت تماس بگیرندواگر تهران ساکن هستید آدرس شرکت را هم میتونم بدهم تا بتونید بهتر رسیدگی کنید.

موفق باشید

زمانی که ایران به بازار جهانی پیوست می تونه از کپی رایت هم پشتیبانی کنه ، سرور های زیر زمینی هم وارز خودشون رو ادامه می دن ! دقیقا مثل سرور های وارز ساپورتی که در کانادا یا آلمان به صورت عمده وجود دارد !
دقیقا!!
ما هدف اصلیمون وارز نیست.اما از ویژگی ها هست که خیلی طرفدار داره.
برایهمین همه جا اعلام میکنیم.
در صورت امکان تنها هدفمون را هم وارز میکنیم که در این صورت یک هدف ارزشمند در بازار هاستینگ و میان فروشندگان هاستینگ قدرتمند امریکایی و کانادایی هست

nimafire

find / -name Support > u
دوست عزیز در صورتی که بتونیم در این باره بحث کنیم بسیار هم عالی هست.
نقاط کور زیادی برطرف میشه.

irlogo-com; گفت:
زمانی که ایران به بازار جهانی پیوست می تونه از کپی رایت هم پشتیبانی کنه ، سرور های زیر زمینی هم وارز خودشون رو ادامه می دن ! دقیقا مثل سرور های وارز ساپورتی که در کانادا یا آلمان به صورت عمده وجود دارد !

ميشه چند تا ازين ديتا سنتر های کانادايي و آلمانی رو نام ببريد ؟

علی اميری

spsgorgan

Active Member
چرا ایران نباید وارز رو گسترش بده؟
در کانادا ، هند ، آلمان ، روسیه ، چین ، مالزی و ... وارز رو به گشترشه !
همين صحبت شما دليلي هست بر اينكه ادامه بحث بيهوده هست دوست گرامي . گسترش وارز و غيره خلاف هست . حتي فرومي مثل همينجا هم فعاليت وارز رو خلاف قوانين خودش اعلام ميكنه . پس يعني آقاي علوي زاده داخل بازار جهاني شدند !؟ دليل شما رو منطقي نمي بينم براي توجيه فعاليت وارز (با استفاده از نام اولين Dc ايراني !)

spsgorgan

Active Member
در صورت امکان تنها هدفمون را هم وارز میکنیم که در این صورت یک هدف ارزشمند در بازار هاستینگ و میان فروشندگان هاستینگ قدرتمند امریکایی و کانادایی هست
:neutral:

nimafire

find / -name Support > u
دوست عزیز.ما هدفمون وارز نیست.
ما هدفمون ارایه سرویس به ایرانیان از ایران هست تا در بازاری که روز به روز به دلیل تحریمات باعث مشکلات برای کاربران ایرانی میشود بتوانیم به ایرانیبان خدمت رسانی کنیم.
ببینید.! ما اجازه نصب برنامه های ایرانی بدون لیسانس را نمیدیم.شرکت های بزرگی هم مثل هاست ایران و ... هم از این سرویس ها میدن.
ما هم برای کاربران نصب میکنیم و اجازه نصب بهشون میدیم.
ما داریم روی خدمت رسانی بهتر.دان بودن کمتر یک سرویس خودکفای ایرانی و گسترش سایت و جدایی کاربران از وبلاگ نویسی بیهوده تلاش میکنیم.
بالاخره سرویس های ما پشتیبانی میکنند.و دوستانی که نیاز دارن در خدمتشونیم.
وسلام.... .
موفق باشید

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
تمام سرویس های ارایه شده وارز هستن و امکان نصب هر پرتالی را دارا میباشند.

parsgibit

Member
سلام.
هدفي جز بالا اومدن تاپيك در اين پست بود ؟! خدا وكيلي !!
تحریم ایران هم خلاف هست.
فرضا اگر تحريم ايران خلاف باشه كه نيست ... شما هر كار خلافي رو كه يكي مي كنه دليليه كه شما هم كار خلاف كنيد ؟
مثلا يكي يه ماشين دزديده حالا شما آدم بكشين اين توجيهشه ؟!
تحريم ايران هم ميشه بگين كدوم قسمتش خلافه تو كدوم قانون ؟!!

--
هدف فقط تذكر بود كه اسپم نكنيد !

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
اگه دقت کنید میبینید تاریخ اون پست هست امروز 20:08 و پست بعدی هست 20:11.
من اینترنتم مشکل براش پیش اومد مطلبم فرستاده شد.

فرضا اگر تحريم ايران خلاف باشه كه نيست
بر اساس چه قانونی ایران تحریم هست؟

مثلا يكي يه ماشين دزديده حالا شما آدم بكشين اين توجيهشه ؟!
شما هنوز تفاوت نت با جامعه را نمیدونید؟
این چه مثالی هست که میزنید؟

تحريم ايران هم ميشه بگين كدوم قسمتش خلافه تو كدوم قانون ؟!!

تحريم ايران هم ميشه بگين كدوم قسمتش موافق قوانین هست؟ تو كدوم قانون ؟

هدف فقط تذكر بود كه اسپم نكنيد !
درضمن.اینجا تاپیک من هست.پس اسپم نکردم.تیکه اول پست شما اسپم هست که ربطی به بحث نداره.

parsgibit

Member
بر اساس چه قانونی ایران تحریم هست؟
در پست شماره 108 خودتون اشاره كردين كه ايران تحريم هست. از همون قانون و منبعي كه شما مي فرماييد !!
شما هنوز تفاوت نت با جامعه را نمیدونید؟
این چه مثالی هست که میزنید؟
اينترنت هم براي خودش يه جامعه هستش !! مثلا همين جامعه مجيد آنلاين :D
مثال مثاله ! بحث رو عوض نكنيد ! الان داريم مي گيم كه چرا وارز رو گسترش بديد آخه ؟!!
آخرين پست شما هم : Friday 18 April 2008, 11:44 بود كه بعدش امروز ساعت 8 اومدين و دوباره پست دادين كه تاپيك بياد بالا ...

تحريم ايران هم ميشه بگين كدوم قسمتش موافق قوانین هست؟ تو كدوم قانون ؟
شما كه دربالا گفتين كجا ايران تحريمه !!!
من در مورد قوانين كه در كجا هست !! اطلاعي ندارم ، خواستين از دوستان بپرسم !!! خدمتتون بگم !!
اما كشوري كه بهش مشكوك باشن و مثل امروز مداركي هم براي اين كه اين كشور داره بمب اتمي و ... مي سازه و امنيت دنيا رو مورد تهديد قرار داده (خودشون ميگن و بهش راي دادن و چند قسمت از تحريم ها هم تصويب شده!) تحريمش مي كنن بلكه دست از اين كار ورداره و يا ....
بگذريم بحث سياسي نشه ...

درضمن.اینجا تاپیک من هست.پس اسپم نکردم.تیکه اول پست شما اسپم هست که ربطی به بحث نداره.
اما من فكر مي كنم كه اين تاپيك انجمن مجيد آنلاينه و نه تاپيك شما ! آيا خريدينش ؟! چه قدر هزينه ماهانه دارين واسه اين تاپيك ميدين ؟!
یکه اول پست شما اسپم هست که ربطی به بحث نداره
من پست هايي كه توي تاپيك بود كوت كردم و جواب دادم ....
پست قبلي سرگردون جوابشو گرفت و جوابي نداد و دوباره شما باز اومدين و ميگين كه :
سلام.
چيزي كه چندين بار گفتين و حتي توي امضاتونم هست !! كه زير تمامي406 تا پستتونه !

irlogo

Active Member
اقای parsgibit شما هم مثل بنده از سیستم عامل و نرم افزار های اورژینال استفاده می کنین؟ :wink: گرفتین نه؟

nimafire

find / -name Support > u
در پست شماره 108 خودتون اشاره كردين كه ايران تحريم هست. از همون قانون و منبعي كه شما مي فرماييد !!
نمیبینید که چجوری کاربرای ایرانی از سرور های امریکایی به اروپایی ترنسفر میشن؟

مثال مثاله ! بحث رو عوض نكنيد ! الان داريم مي گيم كه چرا وارز رو گسترش بديد آخه ؟!!
من بحث عوض نکردم.خودم به دوست قبلی گفتم که در این مورد اگه بحث کنیم بهتر هست و باید ادامه داده بشه.شما اگه نمیتونید گسترش بدید دلیل بر ناتوانی و ممنوع بودن برای دیکران نیست.تجارت منحصر به فرد یا گروه خاصی نیس و هرکی به شیوه و دلایل خودش.
اما من فكر مي كنم كه اين تاپيك انجمن مجيد آنلاينه و نه تاپيك شما ! آيا خريدينش ؟! چه قدر هزينه ماهانه دارين واسه اين تاپيك ميدين ؟!
بله.من این تاپیک خریدم.من ایجاد کننده این تاپیک بودم.در مجید آنلاین.

آخرين پست شما هم : Friday 18 April 2008, 11:44 بود كه بعدش امروز ساعت 8 اومدين و دوباره پست دادين كه تاپيك بياد بالا ...
خوشبختانه تاپیک همیشه بالا هست.
چيزي كه چندين بار گفتين و حتي توي امضاتونم هست !! كه زير تمامي406 تا پستتونه !
وقتی به من پی ام میدن که وارز هستید یا نه من مجبورم برای چندمین بار این جا اعلام کنم.
انقدر مطلب جدید و ... میتونم این جا بزارم که هر روز تاپیک بالا باشه.

پست قبلي سرگردون جوابشو گرفت و جوابي نداد و دوباره شما باز اومدين و ميگين كه :
جواب من چی بود؟گفتم مشکلی پیش اومد پست ارسال شد.دیگه پاکش نکردم.تاپیک به هر نحو.حتی ارسال شکلک میشه بالا آورد.مگه آرشیو شده.آقا مهران میتونن تذکر بدن.(البته من خلاف قوانین عمل نکردم).

بهتر این بحث رها کنیم.در مورد وارز بحث میکردیم.اگه شما سرویس هاتون دارای این ویژگی بودن باز هم از این بحث ها میکردین؟شما حاظرید 200$ بدید یا رایگان؟
من خودم خیلی با بحث نصب پرتال ها موافق نیستم شما هروقت سایتی مثل رپید شر را تونستید از وارز بودن در بیارید ما هم وارز نمیدیم.

آخرین ویرایش:
رپيد شر که تا متوجه بشه فايل وارز رو پاک مي کنه.
مثالتون خوب نبود.

علی اميری

nimafire

find / -name Support > u
نه تا اون حد.بالای 60 درصد فایل های آپلود شده بر روی رپیدشر کرک شده و ... هستن.جالا یک لینک خیلی عمومی میشه مثل نسخه های نال شده ویبولتین.خو کاملا منطقی هست که شرکت Jelsoft Enterprises Ltd به حذف فایل اصرار میکنه.

شما هم با وارز مشکل دارید؟
وارز خلاف نیست.ایران و چند کشور دیگر وارز میدن.این قضیه مثل آزادی هست.کسی میتونه ازش سوی استفاده کنه.
ما سرویس هامون تماما از وارز پشتیبانی میکنن.
هیچ هاستینگی هم نمیتونه کار مارا زیر سوال ببره مگر دلایلی خاص

هر هاستینگی هم که درخواست کنه بهش نمایندگی وارز میدیم.کمااینکه هاستینگ های معتبر هم در کنار سرویس هاشون حتما وارز هم میدن.چون وارز مشتریان خاص خودشو داره.

هر هاستینگی با وارز مشکل داره میتونه ارایه نکنه.بحثی نیست.اگه شرکت دیگه ای بود این بحث انقدر کش پیدا نمیکرد.در انجمن تاپیک هاش بوده مه درخواست وارز کردن.و هاستینگ ها ارایه کردن اما کسی بهشون نگفته کار خلاف میکنید و ... .اما شرکت ما به دلیل ایرانی بودن همیشه مورد بحث بوده.
همیشه یکی هز سرویس های هاستینگ ها وارز بوده برای ارایه به مشترانش.نمیدونم چرا باید من یا شرکت ما پاسخگوی این بحث باشیم.

Mrx

Active Member
سلام

دوستان يك موضوع ! در پست هاي كه ميزنيد سعي كنيد باعث عوض شدن بحث تاپيك نشه ! و صحبت كردن در مورد هاستينگ وارز و اين صحبت ها در تاپيك ممنوع است و اگر كسي سوالي از كسي داره پيغام خصوصي بدند !

ممنون ميشم يكسري قوانين رو هم مطالعه كنيد !

موفق باشيد !

nimafire

find / -name Support > u
سلام سلام.
من باز اومدم این تاپیک بکشم بالا
bliss.gif

:دی

از مدتی دیگه سرویس های ترکیه ای ما شروع به کار میکنن که مصلما سرعت بالا و کنترل پنل cpanel از مهمترین ویژگی های این سرویس ها هستند.

موفق باشید

nimafire

find / -name Support > u
با سلام خدمت تمام عزیزان.
سرورهای کانادا با کنترل پنل Cpanel 11.15 نیز به لیست فروش ما اضافه شدن که با 4 گیگ رم و xeon 2.3 میشه گفت سرور های خوبی هستن که در حال قیمت گزاری پکیج ها هستیم.اما متاسفانه این سرویس ها وارز نیستن و برای استفاده از سرویس های وارز باید از سرویس های ترکیه ای (البته فعلا نه) که cpanel داره یا سرور های ایرانی که directadmin داره استفاده کنید.

موفق باشید

Mohsen2008

Member
برای استفاده از سرویس های وارز باید از سرویس های ترکیه ای (البته فعلا نه) که cpanel داره

سلام ...
دوست عزيز من ميخوام از سرويس تركيه كه با Cpanel هست استفاده كنم ...
ممنون ميشم بگيد كي ميتونم و اينكه قيمتهاش با ايران فرق چنداني داره ؟

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
اگه ممکن هست ایمیل خودتون رو بدید تا مکاتبه کنم. موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا