سرور های ایرانی.بهترین انتخاب.قیمت.امکانات

parsgibit

Member
ممنون از توجهتون.
فکر نکنم غلط تایپی به سرویس دهی و ... ارتباطی داشته باشه ها.
مگر من گفتم كه ربطي داره !!!!

من نمیدونم چرا این همه هاستینگ مه به عنوان ریسلر کار میکنند انقدر نیاز به پاسخ گو بودن نیستند.
خيلي دليلا داره .... !!
من در مورد سرویس دهی شما صحبتی کردم که باید درباره جواب دادن به سرویس دهیمون تلاش کنم؟
صحبت كه كرديد !! اما من به عنوان يكي از مشتريان آيندتون كه به احتمال 80 % يه وي پي اس ازتون بخوام، مي خوام نتنورك رو تست كنم ! يه فايل خواستم كه بگيرمش ببينم سرعت رو اما همه جور شما سعي كرديد تا لينكو ندين !! و بحث رو عوض مي كنيد !

من مي دونم كه ايران چه خبره :) ! و نمي گم كه سرويس هاي بدي دارين ميدين ! من همش يه لينك خواستم !!! و اين همه دارين سرش بحث و جدل به پا مي كنيد !!

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
من نمیدونم چرا باید بحث عوض کنم.
پست منو خوندید؟

الان من سخت درگیر سیستم سایت هستم.
از صبح تا شب مشغول سیستم من مشغول آپلود و دانلود هست.
سرعتم خیلی پایین هست.برای همین نمیتونستم.

من الان با سرعت 1 کیلوبایت هستم.مسول سرور الان نیستن چند بار بگم.اومدن میگم 200 مگ آپلود کنن.خوبه؟

به هرحال خوشحال میشیم به شما هم سرویس دهی داشته باشیم

parsgibit

Member
يعني شما يه دونه يوزنيم پسورد ه سي پنل هم ندارين ؟!!
روت هم ميگيم ندارين ! يه هاست شيرد كه دارين !!
يه رپيد كيل بريزيد ! و بعد اون لينكي كه دادم رو لچ كنيد !!

ممنون

درضمن قيمت وي پي اس ها رو نزدين تو سايت ...
زده بود t0 !

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
در مورد قیمت های vps هنوز در حال طراحی هستیم.
اما الان این بخش زود تر کامل کردم.
من مسول پشتیبانی هستم.مسول سرور که آنلان بشه چشم.
من دسترسی ندارم.

websamancom

Well-Known Member
سلام.
در مورد قیمت های vps هنوز در حال طراحی هستیم.
اما الان این بخش زود تر کامل کردم.
من مسول پشتیبانی هستم.مسول سرور که آنلان بشه چشم.
من دسترسی ندارم.
سلام خدمت شما دوست عزیز من نمیدونم پشتیبانی از نظر شما چه مفهومی میتونه داشته باشه کسی که به سرور دسترسی نداره چطور میتونه پشتیبانی بده شایدم منظورتون پشتبامی هست نه پشتیبانی؟؟؟!!!

nimafire

find / -name Support > u
ممنونم از لطفتون.
به هر حال دوستانی که تمایل به خرید هاست دارند درخدمتیم.
ما پشتبامی داریم. از یادآوریتون تشکر میکنم.

مسول سرور نیستن.پسورد آفاق هاستینگ تغییر کرده که من منتظر هستم بیان تا پسورد جدید به من بدن.
سیستم هایی که نصب میکنیم تماما با خودمون هستن.
هرکس مشکلی براش پیش اومده به سرعت مشکلش رفع شده.
از طریق یاهو.تلفن و ... .

من فعلا روی سیستم خود سایت و چند سیستم که باید برای مشتریان نصب کنیم کار میکنم.
برای همین چند روزی هست خود بخش هاستینگ در اختیار فرد دیگری دادم تا در این مدت رسیدگی کنن.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Amir_Reza

Member
با سلام و خسته نباشید
من نمیدونم چی بگم و اصلا هم نمیخوام وارد این مسئله شم چون ادم هایی رو دیدم که برای اینکه کم نیارن همیشه خدا تاپیک رو خراب میکنن حالا!

اول اینکه مدیر سرور جناب اقای عباچی برای یه سری از کارها و کنفرانس خارج از کشورهستن نتجه که میگیرم تا ایشون نباشن ما نمیتونیم هیچ کاری کنیم غیر از پشتیبانی
شما اکانت تست میخوای بدونی سرعت سرور جقدر درسته؟
فعلا روی هر ای پی 512 KB بیشتر نیست
بعد عید وقتی به مکان جدید منتقل شدیم سرعت ها به 100MPS افزایش پیدا میکنه (( مجوز + بازدید از رایست جمهوری و بقیه کارها انجام شده))
اینم بگم در حال حاضر بیش از 20 تا VPS و 30 تا Dedicated داریم پشتیبانی میکنم
اون اقایی که IP رو PING کرده و گفته داتک کمی جست و جو میکرد یه تاپیک 10 صفحه ای هست به اندازه کافی بحث شده و وقت ما ییشتر از این حرف ها ارزش داره! تا بخوایم دوباره بحث کنیم!

جال اینجاست بدونید GameServer لحظه هم افتتاح شده

رادیو لحظه هم خیلی وقته شروع به کار کرده

خلاصه قسمت پشتیبانی در خدمت شماست

اون اقایی هم که گفته بودن Cpanel هنوز در جریان نیستن که Cpanel ایران تحریم کرده و دیتا سنتر لحظه از Plesk - Directadmin استفاده میکنه

اگه خیلی اطلاعات میخواید

بعدش به اندازه کافی اینجا بحث کردیم خیلی مشتاقی بعد عید میتونی بییای شرکت صحبت کنیم

به نظر من تاپیک قفل /

سوالی داشتید
[email protected]
[email protected]

nimafire

find / -name Support > u
من این تاپیک برای فروش زدم. اما به جواب سوالای همکاران تبدیل شد.

برای اطلاعات.هاست شر.نمیدنم.هرچی میخواهید به پست اول مراجعه کنید بجز کاربران برای خرید که همین جا در خدمتشون هستیم

parsgibit

Member
فعلا روی هر ای پی 512 Kb بیشتر نیست
همينو مي خواستم بدونم ! خدا خيرتون بده !!! كلي اومدين جنجال به پا كردين !
--
كانكشن سرور هاي وي پي اس چنده ؟

---

وقت ما ییشتر از این حرف ها ارزش داره
به نظر شما وقت ديگران چيه ؟ مني كه به خاطر يه جواب كه بالا بالاخره دادين دارم 4 - 5 روزه اين جا سر يه سوال جواب ميدم!!!!

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
سرویس های vps فکر نکنم فرقی داشته باشن.
سوال میکنم بهتون جواب میدم

با سلام و خسته نباشید
اون اقایی که IP رو PING کرده و گفته داتک کمی جست و جو میکرد یه تاپیک 10 صفحه ای هست به اندازه کافی بحث شده و وقت ما ییشتر از این حرف ها ارزش داره! تا بخوایم دوباره بحث کنیم!

فکر کنم با من بوديد.
به نظر شما وقت ديگران چيه ؟ منم دارم تاپيک رو پيگيری می کنم و می بينم به خاطر يه تست 1 هفته علافيم.

با تشکر
علی اميری

nimafire

find / -name Support > u
سلام جناب امیری.
شما در مورد آی پی به همون پستی که دادن برید.اونجا در این زمینه بحث شده.

موفق باشید.
باز هم از دیرکرد جواب ها شرمندم. :wink:

اگر لينکش رو بزاريد ممنون ميشم. هر چند که جواب روشن هستش و بالا هم گفتم ربطی به لحظه نداره و مشکل از اينترنت ايران هستش.

ممنون
علی اميری

هست به اندازه کافی بحث شده و وقت ما ییشتر از این حرف ها ارزش داره! تا بخوایم دوباره بحث کنیم!
]

پيشنهاد می کنم اگر يک روز وقت داشتيد اون تاپيک رو مجدد بخونيد چون من اونجا دليلی برای اين مسئله که گفتيد نديدم.
ازون 10 صفحه ای هم که گفتيد لاقل 5 صفحش کل کل بود و بار علمی نداشت.

(اين جواب رو ناديده بگيريد فقط خواستم بگم اونجا که گفتيد خبر خاصی نبود. اگر مورد خاصی هستش لطفا شمارش رو بگيد تا بخونيم.)

با تشکر
علی اميری

Black Prince

Active Member
سایت شما که فعلاً خوابیده!
دو تا سئوال داشتم!
میشه رو هاست شما سایت وارز راه اندازی کرد؟ البته فقط لینک بید فایلی اپلود نخواهد شد روی سرور.
سئوال دوم هم اینه که اگر شما اجازه میدین سایت وارز راه اندازی کنیم, دیگه مشکلی با سایت ندارید؟ تو سایت وارز معمولاً همه چیز قرار میدن دیگه. مثلاً مجله های مختلف.

ممنون میشم راهنمائی کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا