سایت persianlearn.ir پس از برنامه نویسی با asp به عنوان دانشگاه مجازی شروع به کار کرد

amirazizi

Member
سایت www.persianlearn.ir برای شبیه سازی دانشگاه مجازی پس از برنامه نویسی با asp در طی یک دوره بلند مدت بروی اینترنت قرار گرفت هدف از این سایت اموزش کلیه دورس دانشگاهی و کامپیوتر است که با پذیرش مدرس این امر صورت می گیرید برای اطلاع بیشتر به خود سایت مراجعه کنید.

www.persianlearn.ir

amirazizi

Member
من خودم توشک افتادم از سرورش چون یک روز برام باز میشه یک روز باز نمیشه البته حدود یک هفته است که رو اینترنت رقته است. شاید با کمی طول بکشه همه isp بازش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirlol

Well-Known Member
Parham گفت:
هرچی‌ سعی‌ کردم بفهمم که چی‌ زدی نشد !

Hvi ,hsi lkl fun hc ]kn shuuj fhc an leg hdk ;i h,k l,ru nhk f,ni

=

آره واسه منم بعدچکد ساععت باز شد مثل اینکه اون موقع دان بوده

خوبه سیستم ولی باید بیشتر روش کار بشه

amirazizi

Member
amirlol گفت:
Hvi ,hsi lkl fun hc ]kn shuuj fhc an leg hdk ;i h,k l,ru nhk f,ni

=

آره واسه منم بعدچکد ساععت باز شد مثل اینکه اون موقع دان بوده

خوبه سیستم ولی باید بیشتر روش کار بشه

دیگه بیشتر از این code جاوا اسکریپت و asp نداشتم که توش بریزم البته اصل ماجرا تو کنترل پنل مدیر و مدرسان است که شما ها نمی بینید.
اماده همکاری شما استادان گرامی در سایت هستیم.

amirazizi

Member
amirlol گفت:
می تونی یک پنا دمو بزاری ببینیم ؟
به علت مسائل امنیتی نمیتونم چون میشه تمام اطلا عات سایت رو پاک کرد.
حالا می تونم به عنوام مدرس در سایت کسی اگه بخواهد usr و pass بدم البته به شرط تدریس در سایت.
با تشکر به امید همکاری شما در www.persianlearn.ir

amirazizi

Member
مثل اینکه کسی مشتاق به تدریس در سایت و همکاری در راه انداختن این دانشگاه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته خودم یک درس را با نام 3d max شروع به تدریس کردم و دورس دیگر را هم قصد دارم افتتاح کنم .
منتظر همکاری شما................

Parham

Well-Known Member
وقتی‌ شما تاپیک خودت را در انجمن اشتباه می‌زنی‌ انتظار هم نباید داشته باشی‌ ...

amirazizi

Member
این انجمن asp هست و سایت www.persianlearn.ir با 72 صفحه asp اداره می شود فکر می کنم اگه سه چهار دور تو صفحاتش چرخ می خوردی می دیدی که چندین نکته اموزشی و کد های ترکیبی asp با جاوا اسکریپت (که اساس کار asp.net هست وجود دارد).
لبته من خودم اغاز کارم با asp عضویت و تدریس در یک سایت e-learning ایرانی بود که سعی کردم تمام نکات سایت رو خودم طراحی کنم که البته الان بعد از 2 سال حاصل کار دو سایت قدرتمند مدیریت محتوا با asp همراه با فاروم 100 فارسی بدون نیاز به هیچ گونه کد خارجی است.
www.persianlearn.ir
www.3dmax.ir
که البته دومی کار حدود یک سال کد نویسی است.
-----------------------------------------------------------------
در پایان کسی ضرر نمی کنه تدریس کنه و پیچ و خم و نکات سایت رو ببینه .
به امید همکاری شما دوستان

amirazizi

Member
یک مشکل اساسی در طاحیساتهام داشته ام:
چطور می شود اعضای انلاین سایت رو نشان داد منظور اسامیشون هست البته کد نشان دادن تعداد کاربران انلاین و اعضای انلاین رو دارم و کارم میکنه مشکل

در لیست و اسامی انلاینها هست که تو سایتهای فارسی که چیزی پیدا نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی اطلاع داره.................

amirazizi

Member
یک مشکل اساسی در طاحیساتهام داشته ام:
چطور می شود اعضای انلاین سایت رو نشان داد منظور اسامیشون هست البته کد نشان دادن تعداد کاربران انلاین و اعضای انلاین رو دارم و کارم میکنه مشکل

در لیست و اسامی انلاینها هست که تو سایتهای فارسی که چیزی پیدا نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی اطلاع داره.................

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز من کاری ندارم که سایت شما در چه موردی هستش ، اصل تاپیک شما در این انجمن نباید باشه حالا اگر 100% هم درباره ASP باشه ، شما اگر می‌خواهید سایت خودتون را معرفی‌ کنید در انجمن ' معرفی‌ سایت و وبلاگ ' این کار را انجام بدید ، اگر هم دنبال کسی‌ هستید که کمک کنه به شما باید در انجمن ' به دنبال کارمند هستم ' این تاپیک را ایجاد میکردید ، وقتی‌ که قوانین سایتی‌ که از اون استفاده می‌کنید را رعایت نکنید نمیتونید انتظار داشته باشید که مورد استقبال قرار بگیره ، چه بسا تاپیک به آرشیو منتقل بشه یا اینکه قفل بشه ! یکم منطقی‌ فکر کنید...

amirazizi

Member
نیازی به مورد استقبال گرفتن نیست.............
مهم دیدن و تجربه کردن و طراحی انچه دیده شده است......
در هر صورت نمی خوام این تاپیک به بحث کشیده شود مهم دوستان دیگری است که جنبه اموزشی این تاپیک را در نظر می گیرند.........
در صورتی که صحبت دیگر دارید این تاپیک را بیشتر با بحث پر نکنید ........
ایمیل تماس:
[email protected]
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا