سایت pcseven دوباره راه میافته؟

donner48

New Member
خدایی معین عزیز به همه ماها ثابت کرده که حرف مرد یکی است چون توی این چند ماه اخیر هر وقت ازش پرسیدیم pcseven چه وقت دوباره فعال میشه گفته بزودی .

h_no

Member
خیلی خوشحالم از اینکه بعد از این مدت زیاد خبری از معین جان و پی سی سون شنیدم.
واقعا بهترین سایت وارز فارسی است این چند وقته جای خالیش واقعا احساس می شه
معین جان اگر کمکی هم از دست ما بر می آید در خدمتیم
امیدوارم که زودتر برگردید

ebrahimi2006

New Member
سلام به همگی
من خیلی خوشحال شدم که اینجا یک فرومی در این رابطه وجود داره
داشتم میپوسیدم - هیچ خبری نداشتم -
معین جان - پرهام جان - دانیال جان و .......... همه بچه های خوب خیلی دوستتون دارم
تو این مدت که با همه شماها آشنا شدم حس عجیبی داشتم - با اینکه ندیدمتان ولی حس میکنم بهترین دوستانم را در این سایت پیدا کردم
امیدوارم حدود زمانی که قرار است سایت راه بیفته را بگوئید-
آخه چقدر انتظار
بخدا خسته شدم

خواهش میکنم زودتر این سایت را راه اندازی کنید -
دلم برای همتون تنگ شده - دوستدار همه شما
ابراهیمی

hamidy20

Member
سلام به همگی
یکی از مدیرا به من گفته به همین زودی ها میخاد راه بیوفته... صدای کفش پاش داره میاد.

فعلن خداحافظ

VAHID216

مدیر بازنشسته
آقا من هم این سایت رو دیده بودم وسایت خوبی بود به خاطر همین من و صادق و چند تا از بچه های دیگه سایتی با همیچن محتوایی راه انداختیم آدرسش تو امضام هست . دوستان می تونن از این سایت استفاده کنن اگر هم خوششون اومد که ممنون می شیم کمک کنن چون فعلا 4 نفری نمی شه بیشتر از روزی 15 بار آپدیت کرد.
موفق باشید
مدیر Ug

hulk

New Member
شرمنده اینو میگم vahid216 جان اما Pcseven یجورایی بینظیر بود چون فقط آدم های کارکشته توش جمع میشدن و واقعا این بچه ها از قدیمی های اینترنت ایران محسوب میشن و مطالب و سبک فرومش رو من جایی ندیدم ( این چند ماه که بسته بود من تقریبا همه فرومها رو گشتم حتی در مورد فروم شما هم وقتی صادق خان روز اول توی پرشین تولز تاپیک زدن رفتم دیدم اما ... )در ضمن من یه ایمیل به معین جان زدم و ایشون به من گفتند که تا چند روز آینده سایت رو بالا میارن ( امیدوارم دیگه ایندفعه بالا بیاد و ما رو از علافی توی اینترنت راحت کنه )

راستی شما چجوری اولین فروم وارز ایرانی محسوب میشید ؟ :))

VAHID216

مدیر بازنشسته
متاسفانه یه مشکلی با سرورمون پیش اومد که دیگه این جمله صدق نمی کنه. ما فایل هامون رو سرور خودمون می ریختیم اگر دقت هم کنید شما در موقع هاست خریدن این طوری وارز محسوب می شید . البته اون جمله ناقص هست وگرنه ما مطمئنا اولین سایت وارز نبودیم منظور من از این نوع بود که تمامی فایل ها رو سرور خودمونه که متاسفانه نشد و پرید.
در مورد ی سی سون موافقم چون بحث کرکینک اون رو شخصا دیده بودم. در ضمن خیلی ها بودن از اولی که اینترنت اومد ایران بودن ولی جسارت نشه زمانی که ما یه کارت اینترنت می خریدیم 10 ساعته 4500 تومن خیلی ها نبودن !
به هر حال من ارزوی موفقیت می کنم برای pcseven و در ضمن از اول که این فروم افراد کارکشته توش نبودن که کم کم اشنا شدن و وارد این فروم خوب شدن.
ما هم امیدواریم این سایت به کارشون ادامه بدن .

hulk

New Member
متاسفانه یه مشکلی با سرورمون پیش اومد که دیگه این جمله صدق نمی کنه. ما فایل هامون رو سرور خودمون می ریختیم اگر دقت هم کنید شما در موقع هاست خریدن این طوری وارز محسوب می شید . البته اون جمله ناقص هست وگرنه ما مطمئنا اولین سایت وارز نبودیم منظور من از این نوع بود که تمامی فایل ها رو سرور خودمونه که متاسفانه نشد و پرید.
در مورد ی سی سون موافقم چون بحث کرکینک اون رو شخصا دیده بودم. در ضمن خیلی ها بودن از اولی که اینترنت اومد ایران بودن ولی جسارت نشه زمانی که ما یه کارت اینترنت می خریدیم 10 ساعته 4500 تومن خیلی ها نبودن !
به هر حال من ارزوی موفقیت می کنم برای pcseven و در ضمن از اول که این فروم افراد کارکشته توش نبودن که کم کم اشنا شدن و وارد این فروم خوب شدن.
ما هم امیدواریم این سایت به کارشون ادامه بدن .

ممنون

وحید جان موفق باشی امیدوارم پی سی سون دوست داشتنی هم به زودی برگرده

YTERROR

Active Member
موفقیت و خوبی پی سی سون این بود که حدودا فکر کنم دو سال یا کمتر هیچ عضوی نمی گرفت همین باعث یک جمع ثابت و خوب می شد

aminha

Member
همه منتظر باز گشایی مجدد سایت هستیم من که واقعا خسته و افسرده شدم

h_no

Member
پس کی باز می شه این پی سی سون دیوونه شدم بس که هر روز Coming Soon... رو دیدم

aminha

Member
مثل اینکه داره یه خبرایی میشه صفحه اول سایت تغییر کرده

کسی خبری به دستش رسید اینجا بزنه

h_no

Member
مثل اینکه داره یک خبرایی می شه بعد از دو ماه بلاخره یک تغییراتی دیدیم:d

hulk

New Member
مرسی بچه ها عجب خبر خوبی دادید انگار داره پی سی سون بر میگرده :) راستی عجب Coming soon خفنی D:

morsoltany

Active Member
اره انگار
باز خوبه یک تغییراتی دادن ادم دلش یکم خوش بشه
اقا معین منتظریم

جدیدترین ارسال ها

بالا