سایت pcseven دوباره راه میافته؟

moein273

Member
سلام دوست عزیز

متاسفانه سرور ما هاردش خراب شده و مشکلاتی برای ما به وجود آورده اما تا چند روز دیگه برطرف میشه نگران نباشید .

با تشکر از دوستانی که در سایتهای مختلف و ایمیل و ... اعلام آمادگی برای کمک کردند

Parham

Well-Known Member
امیدوارم این سایت که برای خیلی‌ ها همون اینترنت کامل هستش هرچه زودتر بیاد بالا ...
cry2.gif
character0144.gif

Sunboy454

Active Member
منم امیدوارم هم PCseven و هم تمام سایت های مرتبط ، هر چه زودتر فعالیتشونو شروع کنند ؛

moein273

Member
ممنونم نیما و پرهام عزیز ما هم امیدواریم زودتر برگردیم ... :)

YTERROR

Active Member
متاسفانه سرور ما هاردش خراب شده و مشکلاتی برای ما به وجود آورده اما تا چند روز دیگه برطرف میشه نگران نباشید

ان شاالله چیزی از هارد پاک نشده باشه و بک آپ کامل باشه

این سایت در چه زمینه ای هست؟

یک فروم در مورد مسایل کرک و برنامه نویسی و .... بخش زیاد داره

moein273

Member
ممنون از تمامی دوستان

چرا Yterror جان آخرین بک آپی که ما داشتیم 2 تا 3 روز قبل از خرابی هارد بود که متاسفانه به ما گفتن هارد قبلی ریکاور نمیشه

Enjoy

New Member
سلام
آخرش تونستم يه خبري از pcseven‌ پيدا كنم.
معين جان تو hotmail و ... پيام دادم واستون.
اميدوارم كه مشكل هر چه سريعتر حل بشه.

ضمنا ، كاش مديريت سايت تو اين مواقع با ايميل به اعضا موضوع را خبر بده. خداييش تو اين چند روزه كلافه شدم. از بس جستجو كردم ، آنتي فيلتر ... آخر سر گفتم تو ي دو سه تا از فرومهاي مشهور برخي دوستان pcseven هستند.

هر كمكي از دست ما بر مياد در خدمتيم.

moein273

Member
Enjoy گفت:
سلام
آخرش تونستم يه خبري از pcseven‌ پيدا كنم.
معين جان تو hotmail و ... پيام دادم واستون.
اميدوارم كه مشكل هر چه سريعتر حل بشه.

ضمنا ، كاش مديريت سايت تو اين مواقع با ايميل به اعضا موضوع را خبر بده. خداييش تو اين چند روزه كلافه شدم. از بس جستجو كردم ، آنتي فيلتر ... آخر سر گفتم تو ي دو سه تا از فرومهاي مشهور برخي دوستان pcseven هستند.

هر كمكي از دست ما بر مياد در خدمتيم.
ممنون از پیگیری شما

من نمیدونم وقتی که کل سرور پریده ما چجوری باید به یوزرها اطلاع بدیم !! هارد کل سرور پریده بود :)

Enjoy

New Member
معين جان
شما استاد ما هستيد. بالاخره بايد راه حلي پيدا كرد. لااقل وبلاگي براي اين منطور باشه كه در صورت چنين شرايطي اخبار و اطلاعيه هاي سايت اونجا قرار داده بشه .
راستش دفعات قبل هم اطلاع رساني نمي شد. ضمنا ار قرار اين هاست شما اكثرا مشكل داره. تو اين اواخر زياد داون مي شد.
حالا حيف اون همه مطالب و مقالات و ...
موفق و پاينده باشيد.

Parham

Well-Known Member
این تاپیک تا باز شدن سایت PCSeven مهم شد ... فکر می‌کنم دوستان زیادی نگران این سایت هستند و با این کار شاید کمک نا چیزی شد ...

-Angel-

Member
خوب منم که زیادی خبر نداشتم حالا گرفتم
ممنون معین جان که گفتی!

Danial_64

New Member
Enjoy گفت:
معين جان
شما استاد ما هستيد. بالاخره بايد راه حلي پيدا كرد. لااقل وبلاگي براي اين منطور باشه كه در صورت چنين شرايطي اخبار و اطلاعيه هاي سايت اونجا قرار داده بشه .
راستش دفعات قبل هم اطلاع رساني نمي شد. ضمنا ار قرار اين هاست شما اكثرا مشكل داره. تو اين اواخر زياد داون مي شد.
حالا حيف اون همه مطالب و مقالات و ...
موفق و پاينده باشيد.

فکر جالبی هستش

یه گروه اینترنتی ( مثلا یاهو و .... ) میتونیم این جور مواقع همه با هم در ارتباط باشیم ( به فکرش هستم ):wink:

spsgorgan

Active Member
و مثل هميشه داني جان بنده آماده كمك ! اينم آي دي ياهو : spsgorgan

جدیدترین ارسال ها

بالا