سایت هایی برای محاسبه تعداد لینک های ورودی

Cyletech

Member
درود بر شما،

منبع: حاشیه وب

یکی از مهم ترین بخش های افزایش ترافیک و بهینه سازی کسب رتبه گوگل بالاتر است که هرچقدر با کلیدواژه های مرتبط وبسایت شما در موتور های جستجوی عمده مثل گوگل جستجو شود رتبه شما بالاتر خواهد رفت. یکی دیگر از عوامل اصلی برای افزایش رتبه گوگل تهیه تعداد بسیاری لینک های ورودی با کیفیت بالا از سوی بلاگ ها و سایت های دیگر است.

با هر یک از سایت هایی که در زیر معرفی می کنم شما می توانید مقدار لینک های ورودی صفحه خود را محاسبه کنید. البته به خاطر داشته باشید که یکی از آنها کاملاً دقیق است که در آخر ذکر می کنم.

1. گوگل

فقط به صفحه اول گوگل بروید و متن link:www.yourblogname.com را جستجو کنید. حتماً آدرس جلوی link را به آدرس صفحه اصلی خود تغییر دهید.

اگر می خواهید جستجو را محدود کنید به فقط هایی که به شما لینک داده اند هم می توانید به blogsearch.google.com بروید و همان متن بالا را جستجو کنید.

2. یاهو!

به صفحه اول یاهو بروید و متن linkdomain:www.yourblogname.com را جستجو کنید. باز بخاطر داشته باشید که آدرس را به آدرس صفحه خانگی وبسایت خودتان تغییر دهید.

3. ابزار مدیریت سایت گوگل (گوگل وبمستر)

ابزار مدیریت سایت گوگل دقیق ترین و کامل ترین ابزار رایگان است که شما هم برای محاسبه تعداد لینک های ورودی می توانید از آن استفاده کنید و هم اطلاعات دقیقتر از وبسایت خود. کافیست به صفحه گوگل وبمستر بروید و یک حساب برای خودتان بسازید یا با اکانت خود وارد شوید و بعد آدرس وبسایت را برای ثبت نام وارد کنید یا اگر ثبت نام شده وارد آن شوید و سپس به بخش Links to your site بروید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا