سایت ساخته شده کامل بوسیله html ,css,javascript رو میشه با cms رایگان مدیریت کرد

pouya212

New Member
با سلام
سایت ساخته شده کامل بوسیله html ,css,javascript و یا هر زبانی دیگر که مورد نیازه تا یه سایتی مثل دی جی کالا یا نت برگ و یا یه سایت داینامیک از آب دربیاد رو میشه با cms رایگان مثل ورد پرس یا جوملا مدیریت کرد .
توضیح دقیق تر : منظورم اینه من الان یه سایت مثل نت برگ و یا یک سایت دانلود فایل با امکان سبد خرید و .. فرضا با html ,css,javascript و یا هر زبانی دیگر که مورد نیازه طراحی کردم چون بیشتر این زبان هارو بلدم بعد نمیخوام cms اختصاصی بسازم چون سخته یه چیز جامع از آب دربیاد حالا سواله من اینه میشه روی این cms های رایگان این سایت رو پیاده کرد و از تمام جزئیاتش استفاده کرد مثلا روی جوملا بعد بیای سبد خریدش رو دسترسی داشته باشی یا رنگ منوش رو تغییر بدی ،چون یه قالب های html ای که تو نت هست خیلی متنوعه و میخوام تکمیلش کنم ولی نمیدونم برای مدیریت محتواش باید چیکارکنم!!؟

بله امکانش هست فقط بنده وردپرس رو به شما پیشنهاد میکنم ، کار باهاش راحت هست و به شدت قدرتمند هست شما با استفاده از افزونه های ساخته شده برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس میتونید یک سایت قدرتمند داشته باشید

atoosa20

Banned
با وردپرس میشه ولی باید از بخش برگه ها سایتتون رو مدیریت کنید که مقداری سخت میشه ولی شدنیه.به نظر من بهتره که به طراحان حرفه ای بسپارید براتون پنل اختصاصی وردپرس رو طراحی کنن تا کمتر با مشکل مواجه بشید و راحتتر کار کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا