سایتم عشقی بالا میاد!!

iranads

Active Member
بله مشکل از Dns میشه. شما در همون لحظه که مشل ایجاد میشه تست کن با آِی پی وارد میشه؟ ببین برای اینکه ثابت کنی بهترینش اینه که خیلی محکم بهش بگی ایراد داره..

بله مشکل از Dns میشه. شما در همون لحظه که مشل ایجاد میشه تست کن با آِی پی وارد میشه؟ ببین برای اینکه ثابت کنی بهترینش اینه که خیلی محکم بهش بگی ایراد داره..
منظور شما رو متوجه نشدم. چطوری باید تست کنم.؟

راستی مفهوم اون دو تا اروری که می ده چی هست؟

Checking Serial + SOA + NS: 7vitrin.com.
ERROR: ns53.parsanetwork.com. has no SOA-record for 7vitrin.com.
ERROR: ns54.parsanetwork.com. has no SOA-record for 7vitrin.com.

و ارور دوم :

ERROR: Stealth nameserver leakage, ns53.parsanetwork.com. missing NS-record for:
ns53.parsanetwork.com.
ns54.parsanetwork.com.
ERROR: Stealth nameserver leakage, ns54.parsanetwork.com. missing NS-record for:
ns53.parsanetwork.com.
ns54.parsanetwork.com.

vorojax

New Member
سلام دوستان.!
سایت چند وقتی است مشکلش حل شده!
اومدم از اقا جواد و میر هاست و بقیه دوستان که کمک کردن مشکل حل شه تشکر کنم!
دوستان! جمعیا تشکر!

PadinaWebGroup

Active Member
منم همچين مشكلي دارم براي www.tak30d.ir بعضي وقتا برام بالا مياد بعضي وقت ها نمياد !‌با اي پي سرور وقتي ميزنم ميره !بقيه سايت هاي روي سرور همچين مشكلي نداره !!!مشكل چيه !؟

والله منم نمی فهم مشکل از چیه الان از روی pc من دیده می شه. احتما داره که مشکل از ISP ها هم باشه ولی به نظر من تمام اینها از DNS ناشی می شه . هاست های ارزون قیمت این مشکلات رو دارن.

جناب vorojax شما چیکار کردین مشکلتون حل شد؟

منم همچين مشكلي دارم براي www.tak30d.ir بعضي وقتا برام بالا مياد بعضي وقت ها نمياد !‌با اي پي سرور وقتي ميزنم ميره !بقيه سايت هاي روي سرور همچين مشكلي نداره !!!مشكل چيه !؟

من سایت شما رو نتونستم باز کنم. cant not display this page . ببینید من 6 ماه پیش همین مشکل رو داشتم خود بخود رفع شد . ولی حالا دوباره این مشکل اعصاب من رو خورد کرده!

شما از کجا هاست گرفتید؟ چند وقته این مشکل رو دارید؟ شما سایت من رو می تونید باز کنید؟ www.7vitrin.com

یک نگاهی به این لینک بندازید :
http://www.domaincrawler.com/pages/dnsreport/www.tak30d.ir

iranads

Active Member
مشکل فقط از DNS هست.من قبل از اینکه سرورمو از آمریکا انتقال بدم uk همین مشکل رو داشتم.حالا نمیدونم چرا همچین مشکلی داشت

من فکر می کنم به خاطر همون تحریم و اینجور حرفا باشه. به هر حال من هم دارم هاست رو عوض می کنم چون موعد VPS سر اومد و من تمدیدش نکردم. می خوام هاست بگیرم می شه راجع به این دو هاست نظر بدین:

CMShost.ir

parsdata.com

PadinaWebGroup

Active Member
behtash_jabbari عزيز اين مشكل از چند وقت پيش هست و الان بوجود نيومده !!

براي هاست هم ما خودمونم در خدمتيم يا اينكه يه تايپيك جداگانه باز كنيد دوستان عزيز پيشنهاد ميدن بهتون .
پارس ديتا به نظرم بهتر از سي ام اس هاست هست !

behtash_jabbari عزيز اين مشكل از چند وقت پيش هست و الان بوجود نيومده !!

براي هاست هم ما خودمونم در خدمتيم يا اينكه يه تايپيك جداگانه باز كنيد دوستان عزيز پيشنهاد ميدن بهتون .
پارس ديتا به نظرم بهتر از سي ام اس هاست هست !
به نظر من مشکل از DNS ها تون یک نگاهی بندازید. فکر می کنم مشکل از اون باشه. ممکنه از سرور آمریکاتون هم باشه چرا نمی یاریدش رو انگلیس؟
چرا می گید پارس دیتا بهتره از cms هست؟ من که پینگ گرفتم سرعت cms بالاتر بود؟ می شه توضیح بدید چرا. به نظرتون پارس دیتا دیگه مشکلات خونده نشدن از بعضی از IP ها رو تو بعضی ساعت ها نداره؟

فقط خواهشا سریع تر چون امروز فردا باید سایت رو دوباره ببرم بالا. ممنون می شم ازتون.

iranads

Active Member
این مشکل از عدم ارتباط میان برنامه و بانک اطلاعاتی هست. فکر کنم به سیستمی هست که دارید استفاده میکنید..

Cmshost

Member
سلام

در مورد پارس دیتا باید بگم خوب یکی از قدیمی ترین سرورهای ایرانی هستند

ولی در مورد سی ام اس هاست باید بگم همانطور که از اسمش پیداس سرور خوبی داره برای سی ام اس نمی خوام تبلیغ سایت بکنم که مشتری بشید ولی اینو بگم که بلوردی ادمین میترا یکی از مسئولین سی ام اس هاسته

cmshost.ir
cmshost.be

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا