سايت ما بسته شد از طرف وي بوليتين

bache +

Well-Known Member
بلاخره سايت مارو بستن اين يارو پشتيبان ما اين مرتيكه احمق گفت ما اصلشو خريديم اگر گير دادن نمي بنديم اينا ولي فعلان بستن به نظر شما من چه غلطي كنم برم از اين يارو ا اس پي شكايت كنم؟

bache +

Well-Known Member
اينم متن پيام ما با اين مرتيكه پشتيبان
erfan_dostkhob: salam
erfan_dostkhob: man fatahi hastam
erfan_dostkhob: admin topolmopol
BUZZ!!!
BUZZ!!!
erfan_dostkhob: aghaye moohataram
erfan_dostkhob: chera javab nemidid
irpowerweb_sup: 1min
irpowerweb_sup: TEL
erfan_dostkhob: tel shoma ham eshghale hamash
erfan_dostkhob:
irpowerweb_sup: Befarmaeed
irpowerweb_sup: Janam
erfan_dostkhob: aghaye moohataram
erfan_dostkhob: man zohr zang zadam shoma gooftid man bad 20 daghighe site ro va mikonam
erfan_dostkhob: alan 4 saeat goozashte
erfan_dostkhob: akhe yani chi
erfan_dostkhob: ba in poshtibanitoon
erfan_dostkhob: maskhare kardid
irpowerweb_sup: Address Sitetoon
erfan_dostkhob: nesf bazdid haye man parid
erfan_dostkhob: www.topolmopol.com
irpowerweb_sup: 1min
erfan_dostkhob:
irpowerweb_sup: site shoma 1 bar bekhatere Masaele Maali Baste Shode
irpowerweb_sup: Emrooz Ham Bekhatere Estefade Gheyre Ghanooni Az vBulletin Va Taghire Copyrighteshoon
irpowerweb_sup: irPowerWeb Namitoone Copyright ro Zire Pa Bezare
erfan_dostkhob: vali vebulitin roo shoma nasb kardid
irpowerweb_sup: Email Az Tarafeshoon ersal Shode Va Majboor Be Bastane Sitetoon Shodim
erfan_dostkhob: gooftid masale peida nemikonid
irpowerweb_sup: Ta Mogheyee Ke Oona Ejaze Nadan Namishe Bazesh Kard
irpowerweb_sup: Taghire Jadidi Toosh Ijad SHode
erfan_dostkhob: vali shooma gooftid on daste mast va manemibandim
erfan_dostkhob:
erfan_dostkhob: man azatoon poorsidam mooshkel peida nemikonim shooma gooftid
erfan_dostkhob: ma vebuliten asli ro kharidim
irpowerweb_sup: bebinid vBulletin agar ham vasatoon nasb kardan bacheha hazineye nasbesh ro gereftan
irpowerweb_sup: doroste
irpowerweb_sup: vali namitoonid copyrightesho avaz konid ke
erfan_dostkhob: man avaz nakardam
erfan_dostkhob: man aslan be vebuliten nazadam
BUZZ!!!
irpowerweb_sup: namidoonam
erfan_dostkhob: yani chi nemiidoonam
erfan_dostkhob: agha
irpowerweb_sup: man peygiri mikonam bebinam chi mishe
irpowerweb_sup: shoma shekayat darid az tarafe vBulletin
erfan_dostkhob: ei baba che giri oftadima
irpowerweb_sup: DMCA Illegal vBulletin Usage een onvane payamee hast ke ferestadan
erfan_dostkhob: baba shooma gooftid ma sleshoo kharidim age be ma gopooftan beband
erfan_dostkhob: ma nemibandim
irpowerweb_sup: namishe, moshkel jadid pish oomade
irpowerweb_sup: oon mogheyee ke ma nasbesh kardim tahala moshkeli nadashte
irpowerweb_sup: betazegi moshkeli vasash pish oomade
irpowerweb_sup: man bayad beram
irpowerweb_sup: sorry
irpowerweb_sup: mitoonid ba tel dar tamas bashid
irpowerweb_sup: email: [email protected]
irpowerweb_sup: bye
erfan_dostkhob:
يعني اگه اينجا بود خفش ميكردم

sayeh2222

Member
اولن که چند بار ما گفتیم نریزید جو گرفتتون گفتید به ما کاری ندارن
دومن اگر سرور برای شما ریخته می تونید از سرور شکایت کنید چرا که اونها ریختن این رو می تونید بگید که اونها گفتن ما اگر وی بی بریزیم هیچ مشکلی نیست البته اگر اونها خطرات رو به شما ذکر کرده باشن و شما گفته باشید عیبی نداره تخصیر با شماست ولی اگر نه بهتر از سرورتون شکایت کنید اگر سایتتون درست نشد

Parham

Well-Known Member
به هر حال خدا بهت صبر بده ... بعضی‌ از موقع ها یه چیزی را به یکی‌ میگن طرف یا قبول می‌کنه یا نمی‌کنه ... اگر کرد که چه خوب اگر نکرد اگر مشکلی‌ هم پیش بیاد یا نیاد با خودش هستش ... امیدوارم که روی این موضوع و اینگونه مساله ها یکم جدی باشیم ! وقتی‌ میگن می بندن . میگین اگر کم باشه عضو ها یا اینکه مشکلی‌ پیش نمیاد، باید فکر این روز ها را هم بکنید !

hba

Active Member
خوب بالاخره اینام یهو گیر می دهند ولی خریدن هم خوبه من 180 دلار خریدم اگر چه یکم تخفیف هم از هاست گرفتم

sayeh2222

Member
پرهام جان دستت درد نکنه یادم پرهام جان خودشو کشت که بابا اینقدر بی لیسانس استفاده نکنید شما که گوش نکردید همین جمله رو چندین بار اقا پرهام گفته بود
حالا بهتر ادم بشیم که بابا اینقدر بی لیسانس کار نکنید من خودمم تو همین فکر بودم ولی می دونید چی فکر کردم گفتم ما مسلمونیم ولی یک زره به دینمون عمل نمیکنیم یهودی اون کافرم به نظرم از مایی که حق دیگران رو پای مال کنیم بهترن مسلمان بودن فقط نماز خوندن نیست خیلی چیز ها هست

Parham

Well-Known Member
نه ، من کاری نکردم من چون قبلا خیلی‌ سایت ها چه ایرانی‌ چه خارجی‌ دیدم که اینبلا سرشون اومده گفتم که به بچه ها که دنبال نسخه های مجانی‌ هستن یا روی سایت بدون لیسانس نصب می‌کنن بگم که نکنن همنجوری که در بالا یا چند پست دیگه هم گفتم یا به حرف گوش می‌کنن به طور منطقی‌ یا ریسک می‌کنن و استفاده می‌کنن ... امیدوارم که از این به بعد برای دوستان در این زمینه مشکلی‌ ایجاد نشه ...

bache +

Well-Known Member
بابا زنگ زدم الان ميگه ما رو بيش از 30 تا سايت ريختيم ولي فقط تا الان براي شما رو اخطار دادن ما ظهر هم يه 10 دقيقه باز كرديم ساتتونو دوباره ايميل دادن يارو گفت حتما كپي رايتو برداشتي كه انقدر كيليد كردن والا ما سايتهايي داريم كه 3 ساله تا الان مشكل نداشتن ولي براي شما رو بعد از 3 ماه 3 بار ايميل زدن پشت هم گفتم بابا به خدا من اطلا كپي رايته اين بي پدرو ورنداشتم به يارو گفتم شما روزي كه نصب كردين بچه هاي مجيد انلاينبه من گفتن مشكل پيدا ميكني من باهاتون تماس گرفتم شما گفتيد نه ما سي دي اصليشو خريديم رو بيش از 30 تا سايت هم ماله من كه همون سي ديه نصبه واگه هم گير بدن به ما ميگن ما هم شمارو سايتو نميبندين بعد الان ميگي اگه سايته شما بسته نشه سرور ما رو ظرف 24 ساعت جم ميكنن!!!!!!
خلاصه ما مونديم چيكار كونيم گفتم يه كاري كن گفت ما ماي سيوكل را نگه داشتيم مگه بريزي رو پي اچ پي بي بي (متنفرم از اين بي بي؟) گفت حالا ساعت 7 زنگج بزن ببينيم چي ميشه بچه ها به نظر شما من بگم چي بريزه به چاي ويبوليتين(دلم باسه ويبوليتين تنگ ميشه هيچ چيز چايشو نميتونه پر كنه(تيريپ ناراحتي و غمبناك))بريزم كه در حد اون باشه و كپي رايت نداشته باشه
من فقط كپي رايته فيلتر شكنو پيچوندم اصلا خدايي دست به ويبوليتين نزدم
والا ما اگه بخوايم بريم دريا بايد با خودمون افتوبه ببريم به قول يكي اگه ما شانس داشتيم كه اسسمون شمس الله بود
حالا دلم از اين ميسوزه كه ديروز كه تعطيل كردن من رفتم بدهي رو با 1 ماه پول پيش ريختم به حساب اومدم ديدم يارو گفت وي بي بسته خيلي سوزش داره هم پولت بپره هم سايتت خلاصه عجيب به راهنمايياتون احتاج دارم در ضمن من به اين يارو كچله گفتم اگه خطريه نريز من حوصله شر ندارم گفت نه ..... بعد الان ميگه شما چقدر داديد ما باستون نصب كرديم من گفتم 5 تومن گفت ما الان 15 تومن ميگيرم وي بي نصب ميكنيم و از اين شرو ورها خدايي اگه سايته منو درست نكنه ميرم تمام سايتهايي كه وي بي ريخته رو راپورت ميدم به شما هم توصيه ميكنم اصلا ازشون هاست نخريد اولش مفت ميدن بعد پشتيباني صفر الان دارن دومين info رو ميده 2 هزار تومن وقتي ميخري هاستو ميكنه تو پاچت تا ته...
www.irpowerweb.com

Parham

Well-Known Member
... والا ما سايتهايي داريم كه 3 ساله تا الان مشكل نداشتن ...
دوست عزیز سایت و سرویس خدمات irpowerweb هنوز چند ماه نشده که باز شده !
شما گفتيد نه ما سي دي اصليشو خريديم رو بيش از 30 تا سايت هم ماله من كه همون سي ديه نصبه واگه هم گير بدن به ما ميگن ما هم شمارو سايتو نميبندين
دوست عزیز لیسانس که از طرف این شرکت ارائه می‌شه فقط برای یک دامین و یک اسم سایت هستش ! اصلا این صحیح نیست شما باید این مساله را قبل اینکه اقدام کنید سوال میکردید ! اصلا کار صحیحی‌ نبود به کسی‌ که اطلاع درستی‌ در این زمینه نداره اعتماد کنید ! اصلا حرف منطقی‌ نبود!
متنفرم از اين بي بي؟
چرا ؟ مشکل ما ایرانی‌ ها این هستش که زمانی‌ که میبینیم چند سایت از یک برنامه استفاده می‌کنن ما هم فکر می‌کنیم که اون برنامه بهترین برنامه هستش یا چیزی ... و این تفکر غلطی‌ هستش که در این مورد ایجاد شده بین ما ایرانی‌ ها *شرمنده رک صحبت می‌کنم* اما همون PhpBB که شما میگی‌ به نظر من با صرف کردن وقت و گذاشتن چندین مد سیستم خوبی‌ میشه ...

sayeh2222

Member
حرف راست رو پرهام جان میزنه این سایت که تو امضای من رو ببینید انجمنش رو بی بی هستش هیچ مشکلی ندارهالانم خودم دارم یک سایت میسازم مثل همین هیچ مشکلی هم ندارم شما فکر کردید چی مثلا مجید انلاین سایتی هستش
نه داداشم هیچی نیست یک وی بی هستش یک قالب که پیش فرضشم هست یک سری هک که وقتی لیسانس بخری هست هیچ کار جالبی نکردن در این شاید وی بی چیزی کم نداشته باشه ولی توش کاری نکردن همه چیزش راحت
ولی پی اچ پی بی بی چی شما هرکاری بخوای می تونی بکنی به نظر من حرفه ای ها میرن سراغ اون حرفه ای که دل داشته باشه

bache +

Well-Known Member
ولي ماله شما هم كه وي بوليتينه؟
... والا ما سايتهايي داريم كه 3 ساله تا الان مشكل نداشتن ...
جدي يعني يارو داره خالي ميبنده اون موقع كه من هاست خريدم(باعث اين هم مجيد انلاين شد اين يارو اومد تبليغ كرد 20 ام بي سه هزار تومن من رفتم خريدم بعد مجبور شدم دومين بخرم بعد مجبور شدم نيم گيگ ديگه هم هاست بخرم)
ميگفت ما داريم باسه طيور كيش سايت طراحي ميكنيم اصلا وقت نداريم الان هم ميگه تموم نشده ميگفت 5 ميليون از طيور كيش باسه طراحي گرفتيم
به نظر من اين اير پاور وب مشكوك ميرزنه !!!باز خدا بهتر ميدونه
حالا از بي بي چيزي بهتر نيست فارسي هم باشه؟

sayeh2222

Member
اگر منظورت سایت ماست که می تونی به قسمت هایی مثل لوگین بری یا اگر ادرس هاشو نگاه کنی می تونی بفهمی وی بی نیست
سایت پرهام جان هم فکر نمیکنم وی بی باشه درست

Parham

Well-Known Member
حالا از بي بي چيزي بهتر نيست فارسي هم باشه؟
چرع سیستم SMF هم هستش که توسط تیم فارسیگر فارسی‌ شده و سایت را میتونی‌ از اینجا ببینی‌ ... اون هم سیستم خوبی‌ هستش...
ولي ماله شما هم كه وي بوليتينه؟
سیستم اون سایت که تو امضا این دوست عزیز هم هستش با PhpBB هستش که از قالبی‌ استفاده کرده که شکل ظاهری مثل vBulletinبشه ...

bache +

Well-Known Member
دوستان ميتونن به من كمك كنن كه مديريت محتوايي بيتره؟

hba

Active Member
اقا اونها که واقعا خریده اند بگن دقیق چند خریده اند به نظرم به م گرون انداختن
سریع بگید برم دنبالش
منتظرم

Parham

Well-Known Member
2 نوع لیسانس داره یکی‌ Full که شما 160$ میدی برای 1 سال به طور مجانی‌ سیستم را می‌ تونی‌ به روز کنی‌ و ... و در آخر سال مبلغ 30 $ برای تمدید میدی ... یک مدل هم به صورت سالیانه هستش که 85$ میدی و در آخر سال دوباره برای تمدید همون مبلغ 85$ را باید بدی ...

bache +

Well-Known Member
اين يارو دهنه ما رو صاف كرد اعصابمو ريخته بهم ميگه ساعت 7 زنگ بزن الان ساعت هشته برداشته ميگه صاحابش نيست ميخوام دلو بزنم به دريا يه هاست از يه جا ديگه بگيررم همون بي بي بريزم روش يا اس ام اف رو اقا اينجا كسي هاست سراغ داره قيمت مناسب با پشتيباني خوب بگه من سريع اقدام كنم و دومينو انتقال بدم فقط سريع لطفا مرسي دوستان

جدیدترین ارسال ها

بالا