سايت ما بسته شد از طرف وي بوليتين

sayeh2222

Member
اگرم به نظرت گرون ایران نیوکم بد نیست
راستی پرهام جان این قالب این سایت رو برای پی اچ پی بی بی سراغ نداری راستی mybb هم بد نیست ها چیز خوبی فقط باید فارسیش کنی کلن شبیه وی بی یعنی تقریبا همه جاش شبیه یک فرق های کوچولو داره ادرس سایت فارسیشو گم کردم نمونه میگم
اونم که فرهاد جان گفت عالی
اقا فرهاد قالب این حامدسافت رو سراغ نداشته بیدی

bache +

Well-Known Member
من الان بايد با اين مرتيكه چه كنم؟ به نظر شما؟!!
پرشين سرويس خوبه ولي چون من هم از اين طرف ديروز پول ريختم به حساب اين يارو دست و بالم بستست يك مقدار هزينش كمتر شه بهتره

bache +

Well-Known Member
کد:
Company - Contact Us</title>
<script language="JavaScript">
<!--

//[COLOR="red"]www.IranMp3Center.com[/COLOR]

var message="";
///////////////////////////////////
function clickIE() {if (document.all) {(message);return false;}}
function clickNS(e) {if 
(document.layers||(document.getElementById&&!document.all)) {
if (e.which==2||e.which==3) {(message);return false;}}}
if (document.layers) 
{document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);document.onmousedown=clickNS;}
else{document.onmouseup=clickNS;document.oncontextmenu=clickIE;}

document.oncontextmenu=new Function("return false")
// --> 
</script>
<script language="JavaScript1.2">

//[COLOR="Red"]www.IranMp3Center.com[/COLOR]

function disableselect(e){
return false
}

function reEnable(){
return true
}

//if IE4+
document.onselectstart=new Function ("return false")

//if NS6
if (window.sidebar){
document.onmousedown=disableselect
document.onclick=reEnable
}
</script>
دوستان اين اسكريپت تو اين صفحه http://www.irpowerweb.com/contact/ موجوده ميتونيد الان ببينيد من در تعجبم كسي كه هاست ميفروشه توش اسكريپتي پيدا بشه كه به نام يه سايت بي ربط به موضوع باشه و اون سايت هم اصلا جايي به نام كد اسكريپت براي دريافت نداره اين لينكش
http://www.iranmp3center.com/fa/
و خود اين سايت هم اكثر اسكريپتها ي استفاده توش فري هست و از اين سايتهاست
كنتور رايگان
http://www.nedstatbasic.net
http://www.fastonlineusers.com
هست در كل يا اين http://www.iranmp3center.com/fa باسه www.irpowerweb.com سايت طراحي كرده كه امكانش بيشتره يا www.irpowerweb.com كه در اون صورت بايد اسكريپتها به نام خودش باشه و از اسكريپتهاي free استفاده نكرده باشند
در كل مشكوك ميزنن اگه دوستان همكاري كنيد پته اينارو بريزيم رو اب عالي ميشه فقط من يه خواهش دارم دوستاني كه ميتونند بفهمند اينا رو چه سروري هستند و مشخصات و يا اطلاعاتي در باره كلا اين شركت دارند بدند كه يه نتيجه گيري كنيم
در ضمن از امروز تصميم گرفتم قيد اينترنتو و سايتو بزنم
يعني اگه بيام اينترنت ميام همين تاپيكو ميخونم باز از همكاريتون ممنون

Aftabgardan-cc

Active Member
eeeeeeeeeeeeeeeee
چه جالب، مي‌گفتن مي‌بندن ها، من باور نمي‌كردم، حالا ديگه به چشم خودم ديدم!!!!!!

Parham

Well-Known Member
این قالب این سایت رو برای پی اچ پی بی بی سراغ نداری
یک جا دیده بودم باید بگردم که اگر پیدا شد حتما میزارم ...
حالا ديگه به چشم خودم ديدم!
باید حتما به چشم میدیدی ؟ اگر جای این دوست عزیز این مشکل برای خودت ...
مثل اينكه پرشين ست رو هم بستن من كه پول ندارم بدم بالاي ليسانس خريدن
دیر یا زود برات مشکل درست می‌شه ...

hba

Active Member
خوب اقا تبدیل دیتابیس وی بی به یه چیز دیگه نیست به این دوستمون پیشنهاد کنید بره رو اون مدل؟

sayeh2222

Member
قربونت پرهام جان
اقا دیگه بهتر بحث رو کش ندید یک کسی یک کار خلاف کرده اونها هم متقابلا جوابشو دادن شما نباید این کارو میکردی صد بار گفته شده همین پرهام جان گلوش پار شداز بس گفت نخرید حالا که مشکل پیدا کردید میاید میگید چهکنم چه کنم

hba

Active Member
خوب همه که پول این کار رو ندارند و دوست دارند استفاده کنند
مشکل هم پیش می اد دیگه
خوب اقا تبدیل دیتابیس وی بی به یه چیز دیگه نیست به این دوستمون پیشنهاد کنید بره رو اون مدل؟

Parham

Well-Known Member
خوب همه که پول این کار رو ندارند و دوست دارند استفاده کنند
دوست عزیز این اصلا منطقی‌ نیست ! در ضمن همنجور که گفتن چون چند سایت از این سیستم استفاده می‌کنن این تفکر غلط ایجاد می‌شه که حتما بهترین سیستم هستش و به همین دلیل چشم خودشون را به سوی مساله های دیگه می‌ بندن که یکی‌ از اصلی‌ ترین اونها همین قانون کپی‌ رایت هستش
بلعکس این سیستم و وسیله Impex هستش اما از vBulletinبسته به سیستمهای مورد استفاده فرق می‌کنه ...

hba

Active Member
خوب پس یعنی با impex می تونند دیتابیس vb خود را به مسلا mybb تبدیل کنند ???

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز من این حرف را نزدم ! دقت کنید به پست ...
بلعکس این سیستم به وسیله Impex هستش

ویرایش | ببینید دوست عزیز هر سیستم برای اینکه از سیستم های دیگه بتوان بانک اطلاعاتی‌ را برای استفاده تبدیل کرد اسکریپت هایی‌ را قرار میدان که بسته به نوع سیستم ها به طور عمومی‌ یا در وب سایت اونها میتونی‌ پیدا کنی‌ ، سیستم Impex برای تبدیل بانک اطلاعاتی‌ سیستم های متداول به vBulletin هستش ...

آخرین ویرایش:

bache +

Well-Known Member
قربونت پرهام جان
اقا دیگه بهتر بحث رو کش ندید یک کسی یک کار خلاف کرده اونها هم متقابلا جوابشو دادن شما نباید این کارو میکردی صد بار گفته شده همین پرهام جان گلوش پار شداز بس گفت نخرید حالا که مشکل پیدا کردید میاید میگید چهکنم چه کنم
دوست عزيز به نظر من شما در اينجا اگه دوست نداري بحثو ادامه نده ولي براي من مهمه كه سره يه سري ديگه كلاه نره تازه من كشف كردم اينا ميگيرن دوميناي قشنگو ثبت ميكنن و يه طراحي كوچولو ميندازن روش فقط دومينو 300-400 تومن ميفروشن

arg_mail

New Member
hba عزیز نمیدونم این حرفی رو که میزنم چقدر میتونم عملی کنم . اما یه نمونه از دیتابیس خودتو بده به من ببینم کاری میشه کرد یا نه..
بعنوان راهنمایی برین سایت پی سی ورلد اونجا یه برنامه گذاشته واسه تبدیل انواع دیتابیس ها ... البته این برنامه واسه تبدیل انواع مختلف پایگاههای داده به یکدیگر هست .... اما نمیدونم واسه این حالت هم جوابگو هست یا نه شاید با انجام تنظیماتی بشه این کار و کرد...
خودت برو ببین و نتیجه رو هم به ما بده که دوستان هم استفاده ببرند.

hba

Active Member
من که خریدم مشکلی ندارم برای اون دوستم می گم
برنامه تبدیل دیتابیس به نظرم مدلش باشه برنامه ای که تبدیل به هم نمی کنه
مثلا oracel رو mysql می کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا