ساخت exe از چند فایل swf

***UNIQUE***

Active Member
اینم فایلهای من ممنون میشم ببینید مشکلش چیه؟ :wink: :-?

پیوست ها

• media1.part1.rar
    195.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • media1.part2.rar
    195.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • media1.part3.rar
    116.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

Security9776

Active Member
سلام:) ، اون فایل درسته . فقط شما باید تو قسمت LoadMovie این دستور رو بنویسید :
<Embedded>\Main.swf

تو شکل هم نشون دادم . :cool:

خداییش دیگه مشکل باید حل بشه ...:neutral:
موفق باشید:)

پیوست ها

• EMBED.rar
    28.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1

***UNIQUE***

Active Member
ممنونم خیلی کمک کردید
- من این عکسی که شما فرستادید تو help همین مورد رو با عکس دیده بودم اما خیلی حواس پرتم اصلا" توجه نکردم بهش .اینهمه به شما زحمت دادم -
فقط یه سوال دیگه من تو یکی از فایلهای فلش به این صورت آدرس دادم
getURL("Copy.htm","_blank");
تا وقتی فایل swf بود این فایل Copy.htm رو از روی hard در یک Explorer باز میکرد اما الان صفحه Explorer رو باز میکنه انا اینو نمیتونه load کنه .برای این آدرس هم به همین صورت
loadMovie("Chopan.swf",-1);
در ضمن من 2 تا فایلهای Chopan و copy رو Embed کردم
ممنون میشم اینم راهنمایی کنید

Security9776

Active Member
سلام ، خواهش می کنم . قابلی نداشت .
در مورد html که اصلا نفهمیدم چی گفتید !!!
در مورد دومی هم شما لول رو -1 دادید ؟ شما باید تو لول 0 به بالا لود کنید .

موفق باشید

***UNIQUE***

Active Member
آخه وقتی swf بود اینجوری جواب میداد!
برای html هم من یه فایل با پسوند htm روی هاردم داشتم میخواستم روی document Flash یه Button بذارم که اونو باز کنه برای همین براش کد بالا رو نوشتم تا وقتی swf بود کار میکرد یعنی وقتی Button فشردهخ میشد explorer باز میشد این فایل htm توش نشون داده میشد اما الان که exe شده وقتیButton رو فشار میدم Explorer رو باز میکنه اما توش هیچی نشون نمیده(با اینکه من اون فایل htm رو Embed کردم)
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
-شما با یه فایل htm که روی hard ذخیره شده تست کنید منظور منو متوجه میشید-
با تشکر :)

***UNIQUE***

Active Member
یه مسئله دیگه ؟
وقتی exe میشه دیگه maximize نمیشه!(من تنظیم کرده بودم Maximize صفحه باز بشه اما این اندازه موقعی که فایل exe رو میسازی باز میشه و Button Maximize بالای صفحه هم غیرفعال است. اینو نمیشه فعال کرد که اگه کاربر خواست لااقل خودش بتونه صفحه رو maximize کنه؟)
برا این باید چبکار کنم ؟
با تشکر :)

Security9776

Active Member
سلام ، در مورد html می رم تست می کنم جواب رو می گم .
در مورد سوال دومتون هم شما از منوی Project گزینه Project setting رو انتخاب کنید . گزینه های که در عکس زیر مشخص کردم به شما کمک می کنه تا چیزی رو که می خواهید در بیارید .

موفق باشید

پیوست ها

• 01.rar
    66.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1

***UNIQUE***

Active Member
دیدم ممنونم :)
اما من منظورم چیز دیگه ای بود من میخوام اون کلید Maximize بلای صفحه فعال بشه که کاربر همانطور که میتونه Minimize کنه Maximize هم بتونه بکنه ؟

و یه سوال دیگه اینکه من یه کاری را با Flash درست کردم که یک دمو اولش پخش میشه و بعد چند تا Button میاد و این button ها صفحه های Swf دیگه ای رو توی همون root load میکنن اما وقتی مثلا" صفحه درباره باز میشه وقتی کلید برگشت رو از این صفحه میزنم دیگه نمیخوام دموی اول رو نشون بده میخوام یکراست بره به فریم 500 و Button هارو نشون بده.برای اینکار یه متغیر باید تعریف کنم که دفعه اول که رسید به فریم 500 مقدارش false بشه و هر سری که button برگشت از swf های load شده در root فشرده میشه بررسی کنم که اگه flase بود بره به فریم 500 اما برای اینکار کدی که نوشتم فکر کنم اشتباه چون جواب نمیده ؟ :sad: ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری بنویسم؟؟؟

و یه سوال دیگه من اگه توی فایل swf اصلی یه متغیری تعریف کنم تو بقیه فایلهای swf که قراره تو این فایل swf load بشن هم شناخته شده است؟

برای htm هم من منتظرم! (چقدر پررو -خودمو میگم-:neutral: )
با تشکر بسیار :)

Security9776

Active Member
سلام ،
در مورد html ، همون طور که خودتون حتما دیدید وقتی صفحه مورد نظر باز میشه به صورت http://page.htm هست . شما به جای تمام دستورات getUrl دستور زیر رو جایگزین کنید :
fscommand("mmb", "Run(\"test.htm\",\"\")");
که به جای test.htm آدرس صفحه مورد نظرتون رو بنویسید .

در مورد رفتن به فریم 500 ، اگر شما بقیه فیلم ها رو در لول صفر لود کنید اون متغییری هم که مقدارش رو false کرده اید هم از بین می ره . و در اصل مثل این هست که فایل دفعه اول هست که اجرا می شه .
اگر این کار رو نکردید یعنی فیلم ها رو در یک مووی کلیپ لود کرده اید یا در یک لول دیگر دستوری رو که گذاشتید رو برای من بزارید .

پیشنهاد : من دستوری رو در زیر قرار دادم که شما می تونید به دکمه های بازگشتتون اون دستور رو بدید :
fscommand("mmb", "FlashSetFrame(\"Flash\",\"500\")");
2 تا نکته : اول اینکه عدد 500 فریمی هست که می خواهید از اون جا فیلمتون شروع بشه .
دوم اینکه Flash لیبلی هست که در عکس زیر نشون دادم .

پس در جواب به اون سوالی که گفتید اگه در مووی اصلی یک متغییر تعریف کنید واسه بقیه فایل هایی هم که لود می شوند شناخته شده هست ؟ باید بگم که اگر در یک مووی کلیپ بقیه فایل ها رو لود کنید و یا در لول های دیگر بله ولی اگر در لول صفر لود کنید ، خیر .

در مورد Maximize هم نمی شه کاری کرد ، حداقل من نمی دونم ( تقریبا تمام راه ها رو تست کردم ) .

با خواهش بسیـــــار !!!!!

پیوست ها

• 02.rar
    41.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1

***UNIQUE***

Active Member
برای دستور اول ممنون جواب داد :)
اما برای سوال دوم چون توی level صفر load میشن پس راه اول رو بنا به توضیحات شما نمیتونم استفاده کنم برای همین از راه دوم استفاده کردم اما
با اینکه من عین کد شمارو نوشتم نمیدونم کجا اشتباه کردم که دیگه button برگشت نه bug میده نه کار میکنه !!!
و 2 تا سوال اول اینکه متنی که داخل اون Lable نوشته شده با متنی که اینجا در دستور fscommand نوشته میشه باید یکی باشه ؟ درسته؟(عین هم نوشتم یعنی در label که خودش flash نوشته بود برای دستور هم من تغیرش ندادم همین دستور شمارو نوشتم )
و یه سوال دیگه اینکه "\ برای چیه؟برای اینه که کوتیشن رو به عنوان یه text بگیره ؟
با تشکر بسیار

آخرین ویرایش:

Security9776

Active Member
سلام ،
در مورد دستور اولی خوشحالم که جواب داد .
در مورد سوال دومی هم ، باز اگه رو لول صفر لود کنید مشکل پیدا می کنه . چون ساختاری که تو ذهن من هست با ساختار فایل شما تفاوت می کنه . شما اگه حجم 2 تا فایل یعنی فایل اصلی و یکی از فایل هایی که در اون لود می شه رو برای من بفرستید یک راه دیگه در ذهنم هست که ممکنه عمل کنه .
در مورد "\ هم وقتی بخواهید یک کوتیشن رو ( " ) در داخل 2 تا دیگه قرار بدید در فلش باید این جوری بنویسید . یعنی :
""" = ""\"
به عبارت بهتر "\ یک کوتیشن حساب می شه ولی به صورتی که محاسباتی عمل نکنه و کاملا مثل یک حرف عمل کنه .

موفق باشید

***UNIQUE***

Active Member
منظورتون از اینکه ساختار تو ذهن شما با ساختار فایل من فرق میکنه چیه؟
حجم فایل اصلی swf من 1.90mb است. حجم یکی از فایلهایی که داخل فایل اصلی load میشه و Button باز گشت به فایل اصلی در اون است هم 4kb است.
کوتیشن رو متوجه شدم (در دستور #C هم همین است) :)
با تشکر بسیار از توضیحاتتون :)

Security9776

Active Member
سلام ، من الان نمی دونم که آیا وقتی شما دکمه بازگشت رو می زنید مستقیما فایل اصلی رو لود می کنید یا نه ؟ و چند تا مورد دیگه . چون من خودم موقعی که برنامه می نویسم برای لود کردن فایل ها از یکسری روش خاص استفاده می کنم . یعنی مستقیما دستور نمی دم و ساختار فایلم فرق می کنه .
نکته بعدی اینکه حجم فایل swf 1.90 مگ هست ؟>؟>؟
در مورد کوتیشن هم من خودم یکم تعجب کرده بودم که چهطور شما سوال کردید ؟ .....

***UNIQUE***

Active Member
من وقتی دکمه بازگشت رو میزنم فایل اصلی رو در همون صفر load میکنم (من دقیقا" نمیدونم منظور شما از مستقیم چیه اما عکس عملی که برای load فایل جانبی انجام میدم رو برای فایل اصلی اعمال میکنم)
ممنون میشم راهنمایی کنید حالا چیکار کنم ؟؟ :sad: :wink: بعد ببخشیدا اما میتونم اون روش خاص خودتون رو بپرسم چیکار میکنید؟:neutral:
بعد چرا از 1 meg تعجب کردید ?!! :neutral:

و برای کوتیشن هم نمیدونم چرا پرسیدم (یک لحظه گفتم شاید اونی که من فکر میکنم نباشه):cool:

بعد یه مسئله ای من وقتی یه Component مثلا" یه list روی document میزارم name اون رو هم list میذارم اما وقتی در قسمت acyion نویسی مینویسم .list بعدش property ها و Event های مربوطش رو لیست نمیکنه در صورتی که اگه از دستورات اصلی خودش باشه اینارو list میکنه مثلا" برای رو لیست نمیکنه میتونم کاری کرد که برای تعریفهای خودمون هم property ها رو لیست کنه؟(امیدوارم منظورم رو رسونده باشم)

و یه سوال دیگه یکی از دوستان در انجمن multimedia این برنامه رو پیشنهاد کرده بود؟. اینکه شما راجع به این دو تا نرم افزار اطلاعاتی دارید که فرقش با mmb چیه؟(برای ساختن exe این کاملتر یا mmb)؟(البته سوالم رو اونجادر اون انجمن هم مطرح کردم اما پاسخی نگرفتم)
این برنامه رمز گزار چه جوریه ؟اینم قفلش راحت باز میشه ؟
-------------------------------------------------------------------
سلام دوست من
شما می توانید از برنامه Dream flash See 1.3 برای تبدیل فایل های فلش به EXE استفاده کنی.
برنامه Flash in Crypt 2.8 هم برای رمز گذاری روی فایل های فلش به کار می رود.
-------------------------------------------------------------------

***UNIQUE***

Active Member
بازه یه مشکل دیگه :cry:
میشه یه نگاه به این Sample بندازید ببینید چرا کار نمیکنه من خودم فکر میکنم شاید مشکلش اینه که DataProvider نداره یعنی تو help نوشته بود این یه component است مثل dataset و ... اما من هر چی تو لیست component ها نگاه کردم dataProvider ندیدم !
با تشکر

پیوست ها

• List.rar
    110.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1

Security9776

Active Member
سلام ،
در مورد لود کردن و روش خاص من معمولا یکسری فانکشن تعریف می کنم و اطلاعات رو بسته به برنامه ای که می خوام با اون فایل exe بسازم کنترل می کنم و به مووی های لود شده انتقال می دم . ( بیش از این با توجه به آی دیم ( Security ) خط فرمز محسوب می شه ) .
در مورد حجم swf فکر می کردم حجمش پایین تر باشه . شما اون ها رو برام میل کنید تا شاید یه کاری بتونم بکنم .
در مورد component هم ساختار فارسی جملات یکمی مشکل داشت . هیچی متوجه نشدم . !!!!!

در مورد اون برنامه ها : در مورد برنامه اول اطلاعاتی ندارم . در مورد برنامه دوم هم فکر کنم دوستمون اسمش رو اشتباه تایپ کرده . اسمش هست : Swf Encrypt
این برنامه کد های اکشن شما رو به فرمت های خاص تبدیل می کنه و اگه اون رو دیکامپایل کنید دیگه اکشن هاش کار نمی کنه . البته اگه ورژن های جدید تر کامپایلر ها رو بگیرید ممکنه که کار کنه . در کل برای محافظت از فایل ها ( البته فلش اکشن ها ) مناسب هست .

در مورد پست بعدی هم تست می کنم و جوابش رو می دم .

فکر کنم این تاپیک از تمام تاپیک های انجمن Multimedia Builder جالب تر بود .

Security9776

Active Member
سلام ، :)
والا منظورتون رو از اون نمونه نگرفتم چی می خواهید:neutral: ولی در کل فکر کنم می خواستید که آیتم به لیستتون اضافه کنید .:eek: نمونه زیر رو ببینید ......................:-?

جدیدترین ارسال ها

بالا