افزونه 1 ساخت نرم افزار اندروید با فلش cs5 یا cs6

anim shot

New Member
من میخواهم با برنامه فلش پرفشنال cs5 یا cs6 یک برنامه اندروید بسازم(با استفاده از ادوب ایر)
اما من نمی دونم چرا توی welcome page اصلا گزینه ای برای این کار وجود نداره! من میدونم که برای ساخت برنامه اندروید با فلش باید گزینه air to android وجود داشته باشه ولی نمیدونم چطور توی ول کام پیج اضفه اش کنم

لطفا کمکم کنید و هرچی که برای این کار یعنی ساخت برنامه برای اندروید با فلش لازمه توضیح بدید..
اگر کسی چیزی در رابطه با این موضوع میدونه لطفا سریع تر ممنون خیلی نیاز دارم به جواب این سوال...
متشکرم

aliamel

کاربر فعال
کافیه از منوی File گزینه New رو انتخاب و از پنجره New Document گزینه AIR for Android رو انتخاب کنید(مطابق تصویر 02)
همچنین جهت ایجاد خروجی قابل استفاده بر روی دستگاههای اندرویدی بایستی از منوی File گزینه AIR3.2 for Andorid Settings رو انتخاب و سایر تنظیمات رو توسط پنجره ای که ظاهر خواهد شود اعمال کنید(تصویر 03).
پس از عملیات انتشار فایل هایی ایجاد خواهند شد که پسوند مهمترین اونا APK. می باشد.

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    102.1 کیلوبایت · بازدیدها: 63
  • 02.jpg
    02.jpg
    76.7 کیلوبایت · بازدیدها: 55
  • 03.jpg
    03.jpg
    72.7 کیلوبایت · بازدیدها: 58
آخرین ویرایش:

anim shot

New Member
کافیه از منوی File گزینه New رو انتخاب و از پنجره New Document گزینه AIR for Android رو انتخاب کنید(مطابق تصویر 02)
همچنین جهت ایجاد خروجی قابل استفاده بر روی دستگاههای اندرویدی بایستی از منوی File گزینه AIR3.2 for Andorid Settings رو انتخاب و سایر تنظیمات رو توسط پنجره ای که ظاهر خواهد شود اعمال کنید(تصویر 03).
پس از عملیات انتشار فایل هایی ایجاد خواهند شد که پسوند مهمترین اونا APK. می باشد.

ممنون ولی مشکل من اینه که اصلا گزینه ی AIR for Android وجود نداره!!!:green:

aliamel

کاربر فعال
دوست عزیز من دو روش جهت انتخاب گزینه AIR for Andorid رو در فلش CS6 عنوان کردم. در صورتی که پس از بالا اومدن فلش هیچ گزینه ای برای انتخاب موجود نیست از منوی Edit گزینه Preferences رو انتخاب کنید و مطمئن بشید که در قسمت On launch از تب General گزینه Welcome Screen فعال باشه(تصویر 04).
اما اگه مشکل شما مواردی غیر از اینهاست احتمالا نرم افزار فلش رو به درستی نصب نکرده اید. در هر صورت سایر دوستان حتما اطلاعات کامل تری دارن که راهنماییت خواهند کرد.

پیوست ها

• 04.jpg
    04.jpg
    95.8 کیلوبایت · بازدیدها: 35

anim shot

New Member
دوست عزیز من دو روش جهت انتخاب گزینه AIR for Andorid رو در فلش CS6 عنوان کردم. در صورتی که پس از بالا اومدن فلش هیچ گزینه ای برای انتخاب موجود نیست از منوی Edit گزینه Preferences رو انتخاب کنید و مطمئن بشید که در قسمت On launch از تب General گزینه Welcome Screen فعال باشه(تصویر 04).
اما اگه مشکل شما مواردی غیر از اینهاست احتمالا نرم افزار فلش رو به درستی نصب نکرده اید. در هر صورت سایر دوستان حتما اطلاعات کامل تری دارن که راهنماییت خواهند کرد.

ممنونم شما درست میگید من فکر کردم cs5 رو میگید بله در cs6 این گزینه توی welcome screen هست اما cs5 نیست کهدیگه بیخیال cs5 شدم خیلی ممنون tnx sir

anim shot

New Member
ممنونم شما درست میگید من فکر کردم cs5 رو میگید بله در cs6 این گزینه توی welcome screen هست اما cs5 نیست کهدیگه بیخیال cs5 شدم خیلی ممنون tnx sir

سلام اگه میشه به این سوال هم جواب بدید:green:

حالا که کامپایل کردم یه فایل xml , p12,swf به غیر از فایل apk کامپایل شد
حالا من باید چطور این رو روی گوشی نصب کنم منضورم اینه که
1-باید فایل های xml , p12,swf رو هم کنارش کپی کنم؟
2-اگر باید کپی کنم کجا کپی کنم؟
3-لطفا راجع به این موضوع توضیح بدید
:rose:

anim shot

New Member
لطفا سریع تر...
plz plz plz plz plz plz
دیگه شرمنده هی سوال می کنیم

torist

Member
سلام دوستان واساتید
حالا من یه صفحه اینطوری لود کردم
بعدش با اشکن اسکریپت 3 یه برنامه مثل فلشی که تو pc می نوشتم بنویسم کدهاش هیچ فرقی نمی کنه برای آندروید؟
لطفا راهنمائی کنید
منتظرم

p30graphic

Active Member
ببینید من انجام دادم فقط یکبار برای تست. خروجی apk گرفت و از گوشی هم نصب شد و آیکون اون اومد توی لیست برنامه ها

manam319

New Member
سلام بر دوستان گلم:
یه سوال مهم و ضروری.من با ایر یه برنامه واسه آندروید وشتم حالا میخوام یه دکمه بذارم واسه خروج (با کدهای تو خود فلش میزنم جواب نمیده اینجا).موندم چکار کنم.
یعنی کسی ما رو کمک می کنه.
چرا میخوام دکمه بذارم؟؟؟
چون زمانی که همینجوری می بندمش:
1- برنامه هنوز در پشت در حال اجرا هست
2- به محض ورود دوباره به برنامه همون صفحه ای که بودم رو میاره نه از آغاز.
کلا میخوام یه کار کنم که زمانی که خارج میشم برا ورود بعد بیاد اول نرم افزار.

kheibar007

New Member
سلام بر دوستان گلم:
یه سوال مهم و ضروری.من با ایر یه برنامه واسه آندروید وشتم حالا میخوام یه دکمه بذارم واسه خروج (با کدهای تو خود فلش میزنم جواب نمیده اینجا).موندم چکار کنم.
یعنی کسی ما رو کمک می کنه.
چرا میخوام دکمه بذارم؟؟؟
چون زمانی که همینجوری می بندمش:
1- برنامه هنوز در پشت در حال اجرا هست
2- به محض ورود دوباره به برنامه همون صفحه ای که بودم رو میاره نه از آغاز.
کلا میخوام یه کار کنم که زمانی که خارج میشم برا ورود بعد بیاد اول نرم افزار.

سلام
میتونید از تابع fscommand استفاده کنید
توی همینجا سرچ کنید،میاد

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
می توانید از کد زیر استفاده کنید
فکر می کنم توی یک تاپیک دیگر هم این موضوع را مطرح کرده باشم

PHP:
    // Check if we are on a Android / iPhoney device.
    if(Capabilities.cpuArchitecture=="ARM")
    {
    NativeApplication.nativeApplication.addEventListener(Event.ACTIVATE, handleActivate, false, 0, true);
    NativeApplication.nativeApplication.addEventListener(Event.DEACTIVATE, handleDeactivate, false, 0, true);
    NativeApplication.nativeApplication.addEventListener(KeyboardEvent.KEY_DOWN, handleKeys, false, 0, true);
    }

private function handleActivate(event:Event):void
    {
    NativeApplication.nativeApplication.systemIdleMode = SystemIdleMode.KEEP_AWAKE;
    }

private function handleDeactivate(event:Event):void
    {
    NativeApplication.nativeApplication.exit();
    }

private function handleKeys(event:KeyboardEvent):void
    {
    if(event.keyCode == Keyboard.BACK)
    NativeApplication.nativeApplication.exit();
    }

sardara ali

New Member
سلام به دوستان عزیز و گرامی
می خاستم ببینم اگه با فلش برنامه اندروید بسازیم می شه با فرمت apk خروجی بدیم ؟؟؟

sardara ali

New Member
ممنون از جوابتون . حالا اگه بافرمت apk خروجی بدیم باز برای اجرای برنامه به فلش پلیر نیازمنده یا نه ؟؟؟

Fanous

Well-Known Member
ممنون از جوابتون . حالا اگه بافرمت apk خروجی بدیم باز برای اجرای برنامه به فلش پلیر نیازمنده یا نه ؟؟؟

موقع پابلیش کردن میتونین انتخاب کنین که air به برنامه اتچ بشه و دیگه نیازی نباشه که air روی گوشی نصب باشه

sardara ali

New Member
سلامی دوباره به دوستان خوبم
من می خام با air یه گالری برای اندروید بسازم . حلا می چه کار کنم که این امکان باشه که بشه عکس های گالری رو سیو کرد ؟؟؟

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بله ولی باید از اکستنشن های native استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

جدیدترین ارسال ها

بالا