تغییرات فایل 1 ساخت لرزش طبیعی دوربین

سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و اساتید عزیز.
من یه فیلم روی سه پایه و بصورت ثابت گرفتم و حالا میخوام طوری باشه که بیننده فکر کنه دوربین روی دستمه.یه جورایی میشه گفت که یه لرزش واقعی و نه چندان زیاد داشته باشه.
البته نه به صورت زمین لرزه یا twitch . یه جورایی که آدم باورش شه روی دست داریم کلیپ میگیریم.

شما چه برنامه یا چه پلاگینی(برای افتر افکت) یا چه ترفندی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟ لطفا توضیحات بیشتر. با تشکر

clickrast

Member
استفاده از کد wiggle(x,y) بروی Position کامپوزیشن مورد نظرتون می تونه این کار رو انجام بده. کافیه مقادیر x و y رو تغییر بدید تا به نتیجه دلخواهتون برسید.

موفق باشید

استفاده از کد wiggle(x,y) بروی Position کامپوزیشن مورد نظرتون می تونه این کار رو انجام بده. کافیه مقادیر x و y رو تغییر بدید تا به نتیجه دلخواهتون برسید.

موفق باشید

استاد ما اینکا رو میکنیم اما لرزشش طبیعی در نمیاد.شما یه مقدار درست حسابی برای لرزش رو میتونید به ما بدید ؟؟؟ یا اینکه روش دیگه ای رو بهم توصیه کنید ؟

lad3000

Member
سلام
شما با دوربین (گوشی یا هرچیزی دیگه ای) فیلم بگیرید (بدون پایه) که لرزش طبیعی داشته باشه
بعد با ابزار ترکینگ افتر افکت لرزش فیلم رو به فایل مورد نظرتون منتقل کنید

لینک آموزش

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
شما میتونید برای شدت و یا کاهش اکسپرشن ویگل از Slider استفاده کنین که بتونید به صورت حرفه ای تر رو زمان تکون خوردن ها مانور بدید اما اگه باز میخوایید علاوه بر این میتونید با تغییر پوزیشن دستی هم این کار رو انجام بدی البته نه رو خود لایه به نال بده از رو نال پرنت کن الان در واقه هم اسکریپت دادی هم اسلایدر و هم تغییر پوزیشن دستی در ضمن با اجترام برای دوست بسیار خوبمون جا داره که توضیحات x , y رو کامل تر کنیم به این شکل که پارامتر X تعداد تکون خوردن ها در ثانیه هست و پارامتر Y هم تعداد پیکسل هایی که این تکون خوردن ها قراره توش اتفاق بیفته

البته شما میتونی با اعمال پریست Wiggle Position هم این دو پارارمتر رو در اختیار داشته باشی

موفق باشی

smomeni_rad

Member
پریست after shake ویدئو کوپایلتم خیلی خوبه speed رو روی 1.3 و amount رو روی 14 و rotation رو روی 8 بزار خوب میشه !!

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بهترین و سریع ترین روش از نظر استفاده از تکنیک 3Point ــه !:cool:
توی یک صحنه دیگه که کامل روشن باشه مثل یک اتاق در روز سه مقوای 20 در 20 یا بزرگتر قرمز نصب کن به صورتی که توی نمایی که میخوای فیلم بگیری نقطه باشن
این مقواها باید به صورت مثلثی در تصویر قرار بگیرن و از کادر خارج نشند
بعد با استفاده از Mocha سه نقطه رو به صورت جداگانه ترک کن بعد هر کدوم رو به صورت یک Null وارد کن حالا کلیپت رو اول به Point اول و بهد Poit اول رو به دومی و دومی رو به سومی لینک کن .
نتیجه رو خودت ببین !!!! :wink:

یک راه دوم هم هست که بدک نیست و اون استفاده از PFT ــــه

smomeni_rad

Member
برو سایت videocopilot.net بعد برو بخش Tutorials بعد زیر tutorials نوشته Free Presets بعد شماره ی 8 رو دان کن و توضیحات قبلی که دادم دیگه !!!

LinkinForEver

برو سایت videocopilot.net بعد برو بخش Tutorials بعد زیر tutorials نوشته Free Presets بعد شماره ی 8 رو دان کن و توضیحات قبلی که دادم دیگه !!!

ُلام دوست عزیز خواهشن فراتر از یک فرمول و Preset فکر کنید !!!
همونطور که دوست خوبم Soheil_2034 گفت ، این کار رو میشه با خود سیستم هم ساخت اما نیاز به کنترلر داره مثل Slider و اینها
روشی هم که خودم گفتم خیلی راحت و مطلوب واقعا میگم خودم چون زیاد دنبال این موضوع بودم ساده ترین و بهترین نتیجه با همینه واسه کاربرهای معمولی به بالا !!!

smomeni_rad

Member
لام دوست عزیز خواهشن فراتر از یک فرمول و Preset فکر کنید !!!
همونطور که دوست خوبم Soheil_2034 گفت ، این کار رو میشه با خود سیستم هم ساخت اما نیاز به کنترلر داره مثل Slider و اینها
روشی هم که خودم گفتم خیلی راحت و مطلوب واقعا میگم خودم چون زیاد دنبال این موضوع بودم ساده ترین و بهترین نتیجه با همینه واسه کاربرهای معمولی به بالا !!!

درست میگی فک کنم توی یکی از آموزش ها اندرو کریمر یک کلیپ دارای لرزش داشت سپس دیتای ترک شده را به null داد و وارد یک کامپوزیشن دیگه کرد تا استفاده کنه .
این روش خوبیه ولی وخ گیره هون کاری که افترشیک میکنه رو می شه با Slider control و wiggle هم انجام داد و خروجیه خوبیم داره !
البته دوربین های جدید Stabilazer دارن !!!

سلام به دوستان عزیزم...

دوستان من میخام پریست های کامل video Coilot رو داشته باشم...(که شامل After Shake و bloom و ... میشه)
چطور باید بدستش بیارم یا از کجا باید دانلود کنم...؟؟؟؟؟؟

LinkinForEver

سلام به دوستان عزیزم...

دوستان من میخام پریست های کامل video Coilot رو داشته باشم...(که شامل After Shake و bloom و ... میشه)
چطور باید بدستش بیارم یا از کجا باید دانلود کنم...؟؟؟؟؟؟

همش رو از اینجا میتونی دانلود کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا