ساخت فایل پی دی اف با پی اچ پی

به نام خدا
سلام.
اول یک سوال دارم: چگونه و با استفاده از چه کدها و چه فایل هایی می توان مراتبی را ترتیب داد تا یک متن فارسی را بتوانیم بصورت آنلاین پی دی اف کنیم.
همانطور که همه می دانیم پرتال هایی مثل مامبو اینکارو می کنند اما فقط انگلیسی.

دوم اینکه آیا یک منبع فارسی برای آموزش اکثر توابع کاربردی پی اچ پی وجود دارد؟ آخه من کتاب های آموزشی را که می خوانم همشون چند تا تابع در پی تی آموزش می دهند.
کلا اگه لینک آموزش توابع کتابخانه های پی اچ پی هست دوستان معرفی کنند.

ممنونم:)

nasser_ray

Member
دوست من به اندازه کافی در مورد این موضوع در php.net بحث شده.
من دیگه از تکرارش حالم بهم می خوره
برو حتماً به جوابت میرسه. هرچند به نظر من استفاده از چنین ساختاری کاملاً اشتباه هستش. بهتر pdf رو خودتون اماده کنید و واسه دانلود قرار بدید.

پیروز باشی

peyman1987

Member
من دیگه از تکرارش حالم بهم می خوره
برو حتماً به جوابت میرسه. هرچند به نظر من استفاده از چنین ساختاری کاملاً اشتباه هستش. بهتر pdf رو خودتون اماده کنید و واسه دانلود قرار بدید.

پیروز باشی

عزیز جان حال شما خوبه انشاالله؟؟؟

شما بعد از 2 سال تاپیک زیرخاکی رو آوردی بالا بعد به بنده خدا اعتراض هم میکنی؟؟؟؟!!!!!:neutral::neutral::neutral::neutral:

nasser_ray

Member
تاپیک زیرخاکی...
چیزی که شما می گین زیر خاکی مشگل خیلی از کمی حرفه ای کارهای PHP هستش.

در ضمن من قصد اعتراض نداشتم و تنها می خواستم جواب بعضی ها رو که بعداً این تاپیک رو سرچ می کنند بدم. همین.
نکته: تو همین سایت خیلی از تاپیک ها بدرد بخور بدون اینکه به جواب درست و حسابی برسن کهنه می شن، تاپیک های که هنوز خیلی ها منتظر جوابش هستند.

این رو هم من برای albusandharry نگفتم چون می دونم ایشون با توجه به سابقشون قبلاً متوجه همه چیز شدن

hba

Active Member
تاپيك مال دو سال پيشه اوردي بالا
ميگي خسته شدم اينقدر اينو جواب دادم
بعد پاس ميدي php.net بع ميگي مشكل خيلي ها هست ؟؟؟؟؟؟/

اصلا منطقي نيست !!!

قصد داشتند بگویند که در php.net اطلاعات تکمیلی در این زمینه هست و بهتره کاربران به آنجا رجوع کنند. اما خوب خیلی خلاصه گفتند.
بهتر pdf رو خودتون اماده کنید و واسه دانلود قرار بدید.
زمانیکه من این سوال رو پرسیدم روی یک سیستم مقالات کار می کردم، قصد داشتم یکی از امکاناتش این باشد که متن مقالات ارسالی توسط کاربران قابل pdf شدن باشد. (توسط سیستم) به دلایلی اول: دریافت آن راحتر است برای کاربران .. دوم ساخت آن راحتر است برای ارسال کنندگان . (یعنی در اصل هیچ مشکلی ندارد. فقط ارسال می کنند و خود به خود pdf تحویل می گیرند. چیزی که الان توی سیستم هایی مانند مامبو و یا زوپس برای زبان انگلیسی بدون مشکل وجود دارد و خوب گاهاً خیلی به درد بخوره. مخصوص برای دانشگاه ها )
حالا اگه فرصت شد چند تا لینک درست درمون میگذارم اینجا تا دوستان دیگری هم که دنبال این موضوع هستند استفاده کنند.

nasser_ray

Member
سلام
من فکر می کنم اگه charset های دستی بهش بدیم مشکلمون کاملاً حل بشه

البته من تست نکردم، ولی بنظرم منطقی می یاد.

زمانیکه من این سوال رو پرسیدم روی یک سیستم مقالات کار می کردم، قصد داشتم یکی از امکاناتش این باشد که متن مقالات ارسالی توسط کاربران قابل pdf شدن...

حق کاملا با شماست (البته در صورتی که بخواهیم سایت های طراحی کنیم که مدیریت متمرکز نداشته باشند).

imanmir

Member
کد ساخت pdf

سلام دوستان محبت کنید یک کد ساخت pdf که اطلاعات را از db می گیرد بدهید و مثل بحث قبلی کدی که کار کنه باشه مرسی

bahy_my

Active Member
سلام !
خيلي بامزه شده اين تاپيك. بحث رو ادامه نديم.
من هم دنبال ساختن pdf با php هستم.
چند وقت پيش از php.net مقاله ش رو دراووردم اما كار نمي كرد روي سيستمم !
دوستان محترم pt هم با كنايه ما رو پاس دادن به phpclasses اما مال اونجا هم كار نكرد.
ممنون ميشم اگه يكي به طور كامل آموزشش رو قرار بده.
اگرم من اشتباه مي كنم و آموزشش به طور خلاصه و خوش فهم هست لطف كنيد لينك بدين.
اما پاس نديد تو رو خدا.
منتظرم.

bahy_my

Active Member
ممنونم عزيزم، اما :
[q]يكي به طور كامل آموزشش رو قرار بده.[/q]

فكر كنم راهش اينه خودم پيداش كنم !
مرسي از لطفت جيگر، باي

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا