ساخت صفحه لوگین اختصاصی مثله صفحه مدیریت وبلاگ ها

mand1404

Member
با سلام من یک صفحه ثبت نام و لوگین ساختم و همش درست کار می کنه. یعنی طرف میات ثبت نام میکنه بعد لوگین میشه میره تو صفحه ی مدیریت، اما همه کاربرا میرن توی یک صفحه
اما من می خوام برای هرکس مدیریت خاص خودش بذارم! یعنی وقتی طرف لوگین کرد علاوه بر اینکه اطلاعاتش مثله تلفن و... رو نشون داد مثلا رنگ صفحه رم براش سفارشی کنم یعنی کاربر x وارد صفحه خودش که آبیه بشه
یه جوری تو مایه های مدیریت وبلاگ ها: یعنی وقتی وارد آرشیو مطالب میشه، فقط مطالب خودش رو نشون میده با اطلاعاتش!! نمیدونم فهمیدید یا بیشتر توضیح بدم:sad:یا صفحه آپلود عکس فقط عکسایی که خود طرف آپلود کرده نمایش داده میشه...کمکم کنید:cry:

mand1404

Member
یکی کمکم کنهـــــــــــــــــــــــه آیا باید نرم افزاری نصب کنم یا دستی میشه ساخت؟!

mohan21

Member
هر کاربری دارای یک شناسه در سایت شما هست و هر فعالیتی از قبیل انتخاب رنگ، آپلود فایل و .... رو می تونه انجام بده
شما تمام این مراحل رو برای کاربران بصورت یکسان انجام میدید یعنی کاربران وارد یک صفحه میشن اما با تفاوت هایی که با توجه به شناسه کاربری برای آنها اعمال می شود.

شما تنها کاری که باید بکنید این است که هر عملی با توجه به شناسه کاربر درج شود(در بانک) فرضا برای رنگ داریم:
PHP:
 id/color/user
اطلاعات بصورت زیر در این جدول درج شده اند:

PHP:
1/red/120
2/black/175
3/green/128
4/blue/95
خوب کاربرانی که شناسه آنها 120 و 175 و 128 و 95 هست رنگی رو انتخاب کرده اند، مشاهده می کنید، هر گاه این افراد وارد پنل خود شده اند شما با توجه به شناسه کاربری آنها می توانید رنگ مورد نطر رو دریافت کنید.

امید وارم مفید توضیح داده ام ...

آخرین ویرایش:

Milad

Well-Known Member
وقتی که یک کاربر لوگین میکنه شما یک درخواست بفرستید و مشخصاتش رو از بانک بگیرید !!

فرضا کاربر Milad لاگین میکنه شما چک میکنی فیلد Color برا یوزری که اسمش Milad هست چیه !؟ بعد صفحه رو به اون رنگ نشون میدی ، برای رنگ بهتره از Cookie استفاده کنی ... مشخصات هم که مثل مثال اول .

Milad

Well-Known Member
قبل از اینکه بخواید نوشتن یک سیستم رو شروع کنید باید به php/mysql مسلط باشید ! شما حداقل یک کتاب بخونید جواب سوالاتون توش هست بعد یک پروژه رو استارت بزنید به مشکلی برخوردید یک جستجو کنید ( 90% سوالات قبلا پاسخ داده شدند ) اگر به پاسخ نرسیدید سوالتون رو مطرح کنید دوستان پاسخگو هستند ، تو چند خط نمیشه کار با بانک اطلاعاتی رو یاد داد .

جدیدترین ارسال ها

بالا