ساخت شمارشگر در افترافکتز

Rmin69

New Member
سلام دوستان.
این اولین کار منه که آپلود میکنم. چند وقت پیش یک tutorial روی سایت AEtuts گذاشته بودن که ساخت شمارنده بود. اما چون اونموقع دسترسی به اینترنت پرسرعت نداشتم، خودم دست به کار شدم. بعدا که اونو دیدم متوجه شدم که راهی که اون رفته ، با راه من متفاوته.
میخواستم کارم فانتزی باشه. همه چیز داخل AfterEffects درست شده و همگی با Shape . برای چرخیدن حروف ، برنامه نوشتم و از expression ها استفاده کردم که واقعا تجربه جالبی بود وکمی سخت واسه من. حروف داخل یک رشته هستند. به صورت random انتخاب میشن. یک تکست 5 حرفی هم داخل یک کامپوزیشن گذاشتم که کلمه ایی است که نمایش داده میشود.
من واقعا مشتاق نظرات شما دوستانم. به خصوص انتقادیاش البته اگر کارم ارزششو داشته باشه..

پیوست ها

• Odemeter.rar
    3.2 مگایابت · بازدیدها: 166
  • Odometer.jpg
    Odometer.jpg
    73.1 کیلوبایت · بازدیدها: 68

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
دستت درد نکنه ..خوب شده
اما این کار نیاز به
expression و برنامه نویسی و .... نداشت
برای تغییر کلمات می تونی با استفاده از بخش Animate حروف و کی فریم دادن به بخش Character Offset
و تنظیم کردن اون بر روی کلمه انتهایی که دوست داری قرار بگیره
و چند تا لایه اینجوری برای هر کلمه بچینی
.
.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
قشنگ بود . افکت صوتی مناسبی هم گذاشته بودی
آفرین
سرعت تغییر حروف یکن بیشتر بشه فکر کنم جالبتر بشه و همچنین موقع ایستادن حرف به حرف مقصد یکم Keyframe Ease بشه بهتر میشه
:rose:

Rmin69

New Member
مرسی از نظراتتون.
ايمان جان ، من ميخواستم ، با expression نويسی دست و پنجه نرم کنم. جديداً سعی ميکنم تا اونجاي که بتونم کارارو با expression انجام بدم.

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
مرسی از نظراتتون.
ايمان جان ، من ميخواستم ، با expression نويسی دست و پنجه نرم کنم. جديداً سعی ميکنم تا اونجاي که بتونم کارارو با expression انجام بدم.
.
خیلی خیلی خیلی هم عالی هست
ایشالله موفق باشی
.

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
کار حالبی شده فقط جای حرکت عمودی شمارشگرها خالیه ... ادامه بدید کاراتونو دوست من

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا