ساخت تالار گفتگو با asp

pa_darya

Member
lotfan mitonid vase tarahiye talare goftego komakam konid dorost mesle in site mikham http://telescope.ir/Forum/
?bayad chikar konam
mikham dorost mesle hamin adresi ke vasaton ferestadam dorost konam lotfan komakam konid
ba tashakor az tamamiye bachehaye faale site ziba va mofide majidonline

m1pfard

Member
شما باید داخل سایت یه گشتی می زدید و تو همون صفحه اول حتما میدیدینش:

Free ASP Applications ----> Web Wiz Forums

یا همین صفحه:
http://www.webwizguide.com/web_wiz_forums/default.asp

و بعدش نسخه مورد نظرتون (Microsoft SQL Server version یا mySQL version و یا MS Access 2000 version) رو داونلود می کردین.

MDP

Well-Known Member
سلام!

ممنون مهدی جان!

کاربر گرامی pa_darya لطفا فارسی تایپ کنید!

MDP

Well-Known Member
شما اون فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و روی سایتتون توی قسمتی که Asp قابل اجرا هست کپی کنید!

همین

desiran

Member
بهترین کار اینه که بری یه دونه از این فروم های php استفاده کنی و خود رو هم خسته نکنی . مثل همین سایت.

m1pfard

Member
تو بخش Asp تبلیغ Php ؟!!!
وامصیبتااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

amirlol

Well-Known Member
اگه مشکل داشتی در کل برام ایمیل بزن برات فایل هاشو بفرستم !!!

آدرس ایمیلم هم تو امضام هست

desiran

Member
بابا خوب من چی کار کنم . asp.net یه free داره می تونه از اون استفاده کنه . و در ضمن asp یو php که فرقی ندارن . فقط اسماشون فرق دارن . asp.net خوبه بعد از اون asp :d

amirlol

Well-Known Member
بابا خوب من چی کار کنم . asp.net یه free داره می تونه از اون استفاده کنه . و در ضمن asp یو php که فرقی ندارن . فقط اسماشون فرق دارن . asp.net خوبه بعد از اون asp :d
این حرفت یعنی همه باهم برادرند و برابر ! همونطوری که ما همه با هم برادر خواهریم !
درسته ؟

belderchin

Member
سلام
m1pfard جان من به سايتي كه معرفي كردي رفتم و mysql version رو دانلود كردم سايتي كه خودم دارم با html هستش . اگه راهنمايي كني كه تو كدوم قسمت بايد كپي كنم ممنون ميشم
ياعلي

m1pfard

Member
بحث رو ناموسی نکنید خواهشن!!
belderchin عزیز هر کدوم یه فایل PDF دارن که راهنمای نصب و استفادشون رو ومی تونید مشاهده کنید.
ولی در کل نیاز به کار خاصی ندارید!
همه فایلها رو رو سرور کپی کنید (البته سرورتون ASP و MySQL رو که حتما ساپورت می کنه!).
بعد چنتا تنظیم کوچولو رو سرور انجام بدین (مثل تغییر دسترسیها و ...)
و درنهایت با اجرای برنامه و انجام تنظیمات نهایی کار تموم میشه.
همین.

pa_darya

Member
واقعا برنامه ای که واسم فرستاده بودید عالی بود مرسی از زحمات شما

جدیدترین ارسال ها

بالا