ساخت افكت جديد صدا و سيما (فتوکلیپ با افترافکتز)

kkomeyl

New Member
سلام
خواستم بدونم كه صداو سيما (شبكه خبر) اون عكسهاي 22 بهمن كه دوربين از داخلشون به شمت عقب مياد و انگار همه تويك صحنه هستند چطور ساخته ميشه

:Mohsen:

کاربر باتجربه
اگه ميشه يه تيكه هايي ازشو بزار، چون من نديدمش
در ضمن اين كارا با پرمير انجام نميشه و اغلب با نرم افزارهاي كامپوزيت مثل افتر افكت انجام ميشه

kkomeyl

New Member
اينم نمونه كليپي كه برنامه خبرهاي انقلاب اونو پخش كرده

فايل ضميمه (از شبكه سيما)لطفاً كمكم كنيد خيلي فوريه

پیوست ها

• IRMBTEXU-VARSI -2008-01-28_23-14-40h.rar
    230.3 کیلوبایت · بازدیدها: 601

کاربر باتجربه
بله دوست من اين كار قطعا با افتر افكته، البته اينو از اونجا ميگم كه صدا و سيما بيشتر از اين نرم افزار استفاده ميكنه
وگر نه نرم افزاراي ديگه مثلcombustion هم از عهده اين كار برميان

kkomeyl

New Member
تشكر

دوست عزيز خيلي ممنون از راهنماييتون اگه مقدوره ي آموزش بزاريد ممنون ميشم

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام دوست من ... اینارو مشخصا با نرم افزارهای VFX که قابلیت سه بعدی داشته باشند می سازن ... تو ایران و صدا و سیما مخصوصا از نرم افزار فوق العاده افتر افکت استفاده میشه ....

آموزش شماره 46. Virtual 3D Photos و 06. 3D Compositing شرکت ویدئو کوپایلت در این زمینه است . نحوه ساختشو توی افتر افکت می تونی ببینی ....
www.videocopilot.net

موفق باشی

BioDread

Banned
درست کردن همچین کاری فقط 5 دقیقه با افتر افکت کار میبره
و فوق العاده ساده است
همون طور که دوستمون گفتن شرکت videocopilot آمورششو زده
و یه شرکت ایرانی انو با کیفیت خیلی خوب ترجمه کرده و به بازار داده

روش کارشم ساده هست فقط کافیه لایه تو به 3D تبدیل کنی که این کار توسط انتخاب یه دکمه انحام میشه و یه کمم با دوربین بازی کنی
از این بهتر در میاد!!!

mhasan63

Member
درست کردن همچین کاری فقط 5 دقیقه با افتر افکت کار میبره
و فوق العاده ساده است
همون طور که دوستمون گفتن شرکت videocopilot آمورششو زده
و یه شرکت ایرانی انو با کیفیت خیلی خوب ترجمه کرده و به بازار داده

روش کارشم ساده هست فقط کافیه لایه تو به 3d تبدیل کنی که این کار توسط انتخاب یه دکمه انحام میشه و یه کمم با دوربین بازی کنی
از این بهتر در میاد!!!
سلام دوست عزیز...
اگه میشه یه کم بیشتر با ذکر دقیق تر محل افکت ها توضیح بدین

BioDread

Banned
سلام دوست عزیز...
اگه میشه یه کم بیشتر با ذکر دقیق تر محل افکت ها توضیح بدین

من یه حدسی میزنم
شما در افتر افکت کم تجربه هستید!
چنین کاری با اگولک کردن منو ها و سلیقه شما درست میشه
من بهتون پیشنهاد میکنم از روش سعی و خطا به فرا گیری این موارد بپردازید چون در طول یادگیری چنین کاری خیلی موارد دیگه هم فرا میگیرید که خیلی به شما در جهت حرفه ای شدن کمک می کنه

kkomeyl

New Member
آموزش

ببین شما در فتوشاپ بک گراند رو از عکس جدا میکنی و جای خالی اون کارکتر رو با ابزار Clone یا برچسب تا حدودی که معلوم نشه پر میکنید و یا اصلا میزارید روی یک بک گراند دیگه
خلاصه چندین عکس رو در هم مخلوط میکنی مثلا آهن قراضه ها و کارکتر ها و مثلا پرچم و بک گراند
حالا یک فایل PSD با چند لایه دارین اون فایل رو به افتر برده و به حالت کامپوزیشن ایمپورت میکنین و به جز لایه بک گراند همه رو 3D میکنین و در محور Z فاصله ها رو تغییر میدین و یک لایه دوربین هم اضافه میکنین
حالا با حرکت دوربین (زوم و گردش و جابجایی ) میتونین یه همچین کلیپی داشته باشین

شاید کمی گنگ باشه ولی مراحل رو برو جلو و اگر هم با افتر کار کرده باشی دقیقا متوجه منظورم میشی

ممنون و موفق باشید
به نقل از arash_irani از برو بچه هاي P30world كه دستش هم درد نكنه

BioDread

Banned
ببین شما در فتوشاپ بک گراند رو از عکس جدا میکنی و جای خالی اون کارکتر رو با ابزار Clone یا برچسب تا حدودی که معلوم نشه پر میکنید و یا اصلا میزارید روی یک بک گراند دیگه
خلاصه چندین عکس رو در هم مخلوط میکنی مثلا آهن قراضه ها و کارکتر ها و مثلا پرچم و بک گراند
حالا یک فایل PSD با چند لایه دارین اون فایل رو به افتر برده و به حالت کامپوزیشن ایمپورت میکنین و به جز لایه بک گراند همه رو 3D میکنین و در محور Z فاصله ها رو تغییر میدین و یک لایه دوربین هم اضافه میکنین
حالا با حرکت دوربین (زوم و گردش و جابجایی ) میتونین یه همچین کلیپی داشته باشین

شاید کمی گنگ باشه ولی مراحل رو برو جلو و اگر هم با افتر کار کرده باشی دقیقا متوجه منظورم میشی

ممنون و موفق باشید
به نقل از arash_irani از برو بچه هاي P30world كه دستش هم درد نكنه

تو photoshop هم نبردی میشه همچین کاری کرد
after effect یه جور photoshop برای تصاویر هست یعنی همچین کاری رو با دو سه تا ماسک میتونی بکنی!

کاربر باتجربه
swf هاي اين سابت رو نميشه دانلود كرد ؟

اين سايت فقط swf ها رو نشون مي ده ، نميشه ذخيره كرد ؟

موفق باشيد
محمد حسين

محمد حسين جان، من بهت پيشنهاد ميكنم اگه ميخواي افتر افكت كار كني حتما آموزشهاي video copilot رو بخر
هم مجيد آنلاين دارش هم خيلي سايتاي ديگه، تو حرفه اي شدنت كمكت ميكنه

mtv

Member
[SOBHAN];770695 گفت:
swf هاي اين سابت رو نميشه دانلود كرد ؟

اين سايت فقط swf ها رو نشون مي ده ، نميشه ذخيره كرد ؟

موفق باشيد
محمد حسين

برای دانلود آموزشهای این سایت که آنلاین است(ویدیویی با پسوند FLV) میتونین از روش Grab برنامه Orbit استفاده کنی

پیوست ها

• flv.jpg
    flv.jpg
    38.5 کیلوبایت · بازدیدها: 45

modernyanni

Member
سلام دوست عزیز اگر آموزش های ویدئو کوپایلت و محصولاتش رو خواستی با قیمت مناسب pm بده در خدمتیم.

sobheroshan

New Member
میشه دانلود کرد. منم این مشکل رو داشتم
رو سیستمت real player11 نصب کن خودش ازت می پرسه میخوای دانلود کنی یا نه
من الان رو سیستمم ندارم ورگرنه براتون می گذاشتم.

aleyasin65

Member
ّبرای دانلود از سایت ویدئو کپایلت فقط باید با برنامه
internet download manager 5.14 به بالا دانلود کنید .

طریقه دانلود :
به قسمت آموزش مورد نظر رفته و در صفحه ای که لود می شود که آموزش رو میخواهد نشان دهد راست کلیک کرده
و گزینه Download FLV video with IDM رو انتخاب کرده و شروع به دانلود کنید.

shahab47

New Member
البته قبلش باید تو فهرست فایل های دانلودی نرم افزار دو نوع فایل bmp و flv رو اضافه کنی بعدشم با اینترنت اکسپلوره صفحه آموزش رو باز کن

جدیدترین ارسال ها

بالا