ساختن ايميل در LOCAL HOST

boy4581

Member
سلام
چه جوري مي تونم يك آدرس ايميل در LOCALHOST خودم داشته باشم.
و چه جوري بايد تنظيم بشه كه بتونم با OUTLOOK كار كنم.

واسه خنده ميخواهي
خوب مرد مومن برو 2003 Server نصب کن بعد توی همون Help نوشته
اگه واسه شبکه محلی میخواهی باید خودت بنویسیش
موفق باشی و عیدت مبارک

boy4581

Member
اگه مثلا يه برنامه مثل همين phpbb داشته باشم و بخوام توش عضو بشم حتما بايد يه ايميل برام بزنه .
بايد چي كار كنم.
خيلي از برنامه هاي ديگه هم همينجوري هستن مثل :
http://phpopenchat.org/ و....

شما اگر مى خواى ايميلهايى كه توسط اسكريبتهاى نصب شده در سرور محليتان ارسال مى‌شود را دريافت داريد از يك SMPT SERVER استفاده كنيد.

نمونه ى اين كه گفتم برنامه ى Mail Direct هست.
يه سرى‌به اینجا بزن
من از نسخه 1.5 ميل دايركت استفاده مي كنم

اما اگر می خوای یه کاری مثل هاتمیل بکنی اسکریبتهای مجانی هست که این کار رو برای شما می کنه

موفق باشید

آهان خوب اين باز يك علاج داره
چي بهت ميگم شما آدرس ايميلت رو بده مثلا ياهو بعد وقتي كه كانكت هستي ثبت نام كن بعد از ايميت لينك اكتيويشن رو باز كن بعد هم كه كار تموم ميشده
فقط يك سوال اين http://phpopenchat.org/ چه صيقه اي هستش Voice Chat هم میده چطوری اگه میشه یک توضیحی بده ممنون

boy4581

Member
اولا ممنون از راهنمايتون
دوما phpopenchat.com يك برنامه ي معروف چت هست كه با php نوشته شده و ...
در كل خوبه . بد نيست .
ولي vocice نداره
اگه شما voice مي خواين كه voice chat داشته باشيد بهترين حالتي اينه كه از سرور استفاده كنيد.
فكر نكنم بتونين برنامه يا اسكريپتي كه همچين كاري بكنه را پيدا كنيد!!!
اگه پيدا كرديد ما رو هم خبر كنيد :)

oxygenws

Active Member
اوپس.....
شما لطف کنید یکی از ویندوز های سرور رو نصب کنید (NT یا 2000 یا 2003) بعد روش Microsoft Exchange که یک میل سرور هستش رو نصب کنید.

در ضمن به هیچ عنوان امکان نداره که بتونید با یک زبون اسکریپتی یا هر چیزی تو اون مایه ها مثل asp.net یا ... voice بنویسید. مگر اینکه برنامه نویسی client/server کنید که کلا بحثشون جداست. (هیچ مرورگری به تنهایی اجازهء استفاده از صوت مثل چت و اینها رو نمی ده، یعنی اصلا استانداردی براش نیست، حداقل من نشنیدم که باشه!!!)

موفق باشید، امید

oxygenws

Active Member
یک چیز دیگه....
شما اگر یه تحولی تو خودت ایجاد کنی و بیای روی لینوکس....
هم وب سرور داری، هم ftp سرور، هم میل سرور و یه عالمه سرور دیگه!! هیچ کدوم از دردسرهای احمقانهء ویندوز رو نداره.... لینوکس ذاتا تمامی این بسته ها رو روی خودش داشته، روی تمامی نگارش هاش هم بوده و هست.

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
oxygenws گفت:
یک چیز دیگه....
شما اگر یه تحولی تو خودت ایجاد کنی و بیای روی لینوکس....
هم وب سرور داری، هم ftp سرور، هم میل سرور و یه عالمه سرور دیگه!! هیچ کدوم از دردسرهای احمقانهء ویندوز رو نداره.... لینوکس ذاتا تمامی این بسته ها رو روی خودش داشته، روی تمامی نگارش هاش هم بوده و هست.

موفق باشید، امید
سلام اميد عزيز. عيد ات مبارك
اينا كه گفتي رو Windows نداره؟
هر Windows ای برایه یه کاری ساخته شده.
برایه سرور حتماً باید NT داشته باشید.
اون وقط میبینید که همجور سروری دارید :wink:
یک سری ورژن ها مثلاً برایه استفاده هایه کوچیک خونگی رده شده. که کسی که اونها رو دریافت میکنه نمیخواد که تو خونه آپولو هوا کنه. 8O

oxygenws

Active Member
omidak گفت:
یک سری ورژن ها مثلاً برایه استفاده هایه کوچیک خونگی رده شده. که کسی که اونها رو دریافت میکنه نمیخواد که تو خونه آپولو هوا کنه. 8O

تقریبا تمامی نسخ لینوکس توانایی نصب به صورت سرور یا desktop را دارند. (یه جورایی یه آچار سوئیسی)

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
oxygenws گفت:
omidak گفت:

تقریبا تمامی نسخ لینوکس توانایی نصب به صورت سرور یا desktop را دارند. (یه جورایی یه آچار سوئیسی)

موفق باشید، امید
سلام:
يكي كه کامپوتر میخره تا چت كنه Mail سرور احتیاج داره؟ :roll:

oxygenws

Active Member
:)
امید جان... اینجوری نگو... شاید کسانی همینجا باشند که اینطوری باشند و بهشون بر بخوره....
در ضمن.... خود من ممکنه در حین داشتن سرور های مختلف روی سیستمم بخوام چت هم بکنم!!!!

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
سلام:
منظورام كساني بودنند كه فقط جهت چت كردن يا بازي كردن كامپوتر رو خريداري كردند.
خود من هم گاهي اوقات به چت هم سر ميزنم. :roll: :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا