بی بی کد ساختمان اداری

سلام این کارو دیشب زدم مدلینگش سه ساعتی کار کردم
و رندرش رو هم 30 دقیقه
رندرش یک سری از قسمتاش خیلی نویز داشت ولی من با یک ترفند تونستم نویزشو به صفر برسونم
الان فقط سقف 60 60 نویز داره که اونم گذاشتم باشه چون اگه روش زوم نکنی مثل پانل آکوستیک دیده میشه

آخرین ویرایش:
به نظر من که بسیار بسیار عالی شده است:green:
فقط یه چیز هست اون هم اینه که اون درز های کامپوزیت یه کمی بزرگ نیست به نظرم باید کمتر باشه :)

max vray

کاربر VIP
سلام سعید جان کارت زیبا و خوب شده فقط هم فاصله کامپوزیت ها زیاد شده هم نویزا همونطور که گفتی زیاد شده.
اما رفلکت شیشه ها عالی شده:paint:
مثل همیشه تکی:rose:

سعيد60

Member
عاشق همین ترفندتاتم دیگه عزیز
بازم مثل همیشه خوبه
مدلینگ که حرف نداره اونم تو 3 ساعت

ssevil

Well-Known Member
عالیه سهید
kurby2.gif

بترکی به مو هم یاد بده
kurby2.gif

E-power

کاربر متخصص
سرعت خیلی خوبی داری :wink:
.
کارت هم عالیه :rose:
.
30دقیقه رندر نویز طبیعیه . فقط اون نورهای آبی بالا چیه؟
رفلکت ها خوبن اما یه خرده بهتر هم میشه , اگه از HDRI آسمون هم استفاده میکردی شاید بهتر میشد.
مشخصه کار رو باید زود تحویل میدادی :green:

.
موفق باشی

asa.graphic

Well-Known Member
سلام آقا سعید گل
مدل سازیت حرف نداره ولی باید رو متریال هات و رندرت بیشتر کار کنی ...
:wink:

behrang2

Member
آورین :د
اون شعاع های نور طولانین یخورده..البته چون من سواد بصزیم پایینه اینجوری به چشمم میاد
اخه ممکنه جایی اینقد طولانیم شده باشن و من زیادی حساسم :د
البته اگه میبینی بجا نقد کارت رو نور خورشیدی مانور دادم ..علتشم که معلومه:د
که کارت مشکله خاصی نداشت:د
--------------------------------------------------------------------------
حجم فایالات زیادن عکس خشنگ:د
این سایز رندر رو اگه حجمشو تا 400تا هم بیاری پایین کیفیت زیاد تغییر نمیکنه:د

آخرین ویرایش:

bright

New Member
سلام خسته نباشيد
اگه ممكنه يه كم در مورد نورپردازي و تنظيمات بگين . من دارم يه كار ميزنم نماي آلمينيوم هست . براي اينكه آلمينيوم خودشو بهتر نشون بده ممنون ميشم تنظيمات متريالش و اينكه توي چه سيستمي از نورپردازي بهتر جواب ميده و خودشو بهتر نشون ميده راهنمايي كنيد . ممنون :rose:

های

عالیه سهید
kurby2.gif

بترکی به مو هم یاد بده
kurby2.gif
تو خودت یاد دری :cool:
سرعت خیلی خوبی داری :wink:
.
کارت هم عالیه :rose:
.
30دقیقه رندر نویز طبیعیه . فقط اون نورهای آبی بالا چیه؟
رفلکت ها خوبن اما یه خرده بهتر هم میشه , اگه از HDRI آسمون هم استفاده میکردی شاید بهتر میشد.
مشخصه کار رو باید زود تحویل میدادی :green:

.
موفق باشی
چاکر داش احسان ساعت 4 صبح زدم یارو ساعت 8 اومده گرفته با 3 تا رندر ساعت 8 صبح با زیر شرواری کشیده مارو دم خونه:green:
سلام آقا سعید گل
مدل سازیت حرف نداره ولی باید رو متریال هات و رندرت بیشتر کار کنی ...
:wink:
متریالارو که حرفشو نزن داغون رندرو که هر چی کار کنی کمه مدل سازیم که خیلی حرف داره :rose:
آورین :د
اون شعاع های نور طولانین یخورده..البته چون من سواد بصزیم پایینه اینجوری به چشمم میاد
اخه ممکنه جایی اینقد طولانیم شده باشن و من زیادی حساسم :د
البته اگه میبینی بجا نقد کارت رو نور خورشیدی مانور دادم ..علتشم که معلومه:د
که کارت مشکله خاصی نداشت:د
--------------------------------------------------------------------------
حجم فایالات زیادن عکس خشنگ:د
این سایز رندر رو اگه حجمشو تا 400تا هم بیاری پایین کیفیت زیاد تغییر نمیکنه:د
سلام بهرنگ جان آره تا 400 500 کیفیتش فرق نداره ولی این مشتری های ما فکر می کنن هر چی حجم فایل بیشتر باشه کیفیتش بیشتره اون نورا که داغونه
سلام خسته نباشيد
اگه ممكنه يه كم در مورد نورپردازي و تنظيمات بگين . من دارم يه كار ميزنم نماي آلمينيوم هست . براي اينكه آلمينيوم خودشو بهتر نشون بده ممنون ميشم تنظيمات متريالش و اينكه توي چه سيستمي از نورپردازي بهتر جواب ميده و خودشو بهتر نشون ميده راهنمايي كنيد . ممنون :rose:
سلام آلومینیوم تو وی ری رفلکتشو بزار وسطا یعنی خاکستری گلاسینتر 0.6 سابدیوایز 35 40 با نورپردازی تارگت دایرکت با زوایه 20 30 درجه از کنار آفتاب سر ظهر که برق بزنه کارفرما حال کنه از hdr یادت نره سعی کن همسایه های روبه رو حتما حتما حتما یاشه عکس ساختمون بنداز

T@rK@n

Member
سلام داداش سعید..خسته نباشی ..حرف نداره...این نور کناریرو حق داری گول زنندست و دید کارفرمارو به خودش جلب میکنه..در کل ترفند خوبیه..آوریییین
با چی گذاشتیش؟؟؟.. این اسپیس فریمارو نمیخوای بگی ساختی که؟ !!!!!!!!
دیگه همچی عالیه..فقط نورای بیرونت چنتاستو چین؟؟؟؟؟؟؟..
تنظیمات کامپوزیتتم میزاریو که چجوری اینهمه طبیعی در اومدن.......؟؟؟؟؟؟وقت کردی بسند واسم ..
نورا ی بین کامپوزیتا توجیح اجرایی دارن Mr??...:shock:

آخرین ویرایش:

archviz

New Member
خیلی قشنگه داداش دستت درد نکنه خیلی حرفه ایه
فقط نور مخفیا یه کم جای کار داره به نظرم
میشه لطفا راجع به glow ها که دور چراغ سقفی ها دیده میشه کمی توضیح بدی؟ توی مکس گذاشتی یا تو پست؟
ممنون و دم شما گرم

سلام دوست عزیز ،
کار خیلی قشنگی شده !
رندرش واقعاً خوب در اومده ، البته مدلینگشم مطمئناً تاثیر خودشو داشته.
البته منم با فاصله بین کامپوزیت موافقم ، یکم زیاد به نظر میرسه

در کل عالیِ :rose:

archviz

New Member
دوستان گرامی فاصله کامپوزیت ایراد نداره چون توی اجرا از یک تا سه سانت میشه بین ورق ها فاصله در نظر گرفت بدون مشکل آب بندی

دوستان گرامی فاصله کامپوزیت ایراد نداره چون توی اجرا از یک تا سه سانت میشه بین ورق ها فاصله در نظر گرفت بدون مشکل آب بندی
دوست عزیز اگه بخوایم آب بندی رو در نظر بگیریم فضای بین ورق ها خالی نمیمونه و یک نوار مشکی بین ورق ها قرار میگیره.اگه اون نوار مشکی رعایت بشه طبیعی تر میشه به نظرم و دیگه خالی نمیمونه

سلام داداش سعید..خسته نباشی ..حرف نداره...این نور کناریرو حق داری گول زنندست و دید کارفرمارو به خودش جلب میکنه..در کل ترفند خوبیه..آوریییین
با چی گذاشتیش؟؟؟.. این اسپیس فریمارو نمیخوای بگی ساختی که؟ !!!!!!!!
دیگه همچی عالیه..فقط نورای بیرونت چنتاستو چین؟؟؟؟؟؟؟..
تنظیمات کامپوزیتتم میزاریو که چجوری اینهمه طبیعی در اومدن.......؟؟؟؟؟؟وقت کردی بسند واسم ..
نورا ی بین کامپوزیتا توجیح اجرایی دارن Mr??...:shock:
سلام مرسی نور بیرون یک نور سان هست
و موتور رندر فرای رندر هست که متریالاش با وی ری فرق داره
کاملا قابل اجراس نورا مرسی از اینکه وقت گذاشتی در خدمتت هستم

خیلی قشنگه داداش دستت درد نکنه خیلی حرفه ایه
فقط نور مخفیا یه کم جای کار داره به نظرم
میشه لطفا راجع به glow ها که دور چراغ سقفی ها دیده میشه کمی توضیح بدی؟ توی مکس گذاشتی یا تو پست؟
ممنون و دم شما گرم
این افکت Glow رو براحتی میشه تو فتوشاپ با یک براش ساده ساخت و خروجی موتورهای فیزیکال هم همین امکان رو به صورت ریل تایم میده
سلام دوست عزیز ،
کار خیلی قشنگی شده !
رندرش واقعاً خوب در اومده ، البته مدلینگشم مطمئناً تاثیر خودشو داشته.
البته منم با فاصله بین کامپوزیت موافقم ، یکم زیاد به نظر میرسه

سلام مرسی روش اجرای کامپوزیت هنک هستش یا به اصطلاح ریلینگ که نیاز به ماستیک و درزگیر نداره
در کل عالیِ :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا