ساختار لوگو برنامه ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
logo.jpg

سلام ..
نظرتون در مورد لوگوها و یا مضامینی که در بعضی برنامه ها وجود داره که با دین و فرهنگ ما مغایرت داره چیه . اصلا مغایرت داره یا نه ؟ و کلا با چه هدف و سیاستی طراحی میشه .

.. یعنی چطوره که شرکتهای بزرگ که تعدادی از آنها هم برنامه های بزرگ طراحی و گرافیکی رو میسازند با این همه امکانات و سرمایه و پرسنل مجرب و گرافیست بجای استفاده از افکتهای زیبا و گوناگونی که در برنامه های خودشان وجود داره از یک تصویر ساده با حداقل افکت استفاده میکنند ..

Mandana

Active Member
spock.gif
به نظر من یک کار ساده دلنشین تر از یک طرح پر از افکت هستش.الان بعضی ها یاد گرفتن هرچی افکت توی فتوشاپ بلد هستن رو میان توی پوستر یا طرحشون میارن که اشتباست
زیبایی در سادگیست
در مورد بحث هم از حالا بگم یک ذره سیاسی اش بکنین من می دونم و شماها
167.gif
لول اما جدا از شوخی بهتره قسمت سیاسی اش رو بیخیال بشین.چون فقط بحث هه و هیچ نتیجه ای هم نداره

موفق باشید

mostafa_cs

Well-Known Member
حرف شما تا حدی من رو به فکر وا داشت و یه جورایی احساس کردم شاید هم شما درست میگید.
اما نکته ای که هست اینه که به هر حال تفاوت بین دو تا فرهنگ وجود داره و ممکنه خیلی چیزهایی که از دید ما زشت و بدچهره هستش از دید سایر فرهنگها زیبا و کاملا عادی باشه و اینهم یه موضوع قبول شدست و نمیشه هم قطعا گفت که اونها همچین قصدی دارن و خودشون هم خوب میدونن که اگه کسی بخواد منحرف بشه یا چه میدونم فرهنگش عوض بشه راههای خیلی زیادتری و آسون تری در پیش داره و اگه واقعا اهلش باشه با حداقل امکانات مثل یه کارت اینترنت و یه کامپیوتر میتونه به نتیجه ی دلخواهش برسه.
به هر حال ما که نمیتونیم اونها رو زور کنیم بگیم که مثلا از این عکس استفاده نکنن! فکر میکنم بهترین راه اینه که نسبت به این طور مسائل بی تفاوت باشیم منظورم اینه که طوری اینطور وانمود نکنیم که وای چه فاجعه ای دیگه همه ی جوونامون از راه به در شدن! باید کوچکترین اهمیتی بهش ندیم و نشون بدیم که اصلا واسمون چیز مهمی نیست و بودن یا نبودن اون تصویر هیچ تفاوتی برامون نداره اینطوری اگه قصد هجوم به فرهنگ رو هم داشته باشن میفهمن که این شیوه ها کار ساز نیست!
به امید روزی که ما هم در تولید نرم افزار های گرافیکی حرفی برای گفتن داشته باشیم و این ما باشیم که فرهنگ بی نقص ایرانی و اسلامی رو گسترش میدیم. (البته فکر میکنم اینطور پروژه ها معمولا منسوب به کشور خاصی نیست و گروهی انجام میشه)
یا حق...
---------
از آقا آبتین هم رسما عذر خواهی میکنم اگه سیاسی زدم واقعا شرمنده

MAJOR

Well-Known Member
واقعا شرمنده شدم از این حرف ها ما به خاطر عقاید نا بجا و یا خرافات و یا نادانی های مفرت چه کارها و چه حرف ها که نمی زنیم آخه عزیز من شرکت پیناکل میاد ملیون ها دلار خرج میکنه برنامه می سازه بعد عکس سکسی میندازه برای منو شما اصلا چرا آیا مطمئن هستند که ایرانی ها هم از این نرم افزار استفاده می کنند به خدا گناه این حرف ها بیشتر از نگاه کردن به این عکس ها است (از نظر شما) خدا زیبایی را آفرید تا از آن لذت ببریم بعد ما آن را نقد می کنیم صدای زیبای زن روح نواز است چرا از شنیدنش لذت نبریم و آن را حرام کنیم و....
جای نا امیدی دارد که در کشور ما به این چیز ها اهمیت می دهند ولی خود طراحان به زیبایی و به معنای کار فکر میی کنند آیا شما به لبخند دلنشین یک زن که از رضایش است بهتر معنا می گیرید یا یک مرد سیبیلو ریشی نامرتب اگه قرار است با این چیز ها مخالفت کنیم پس برویم و دشاشه و ابا به تن کنیم که کت و شلوار متعلق به آنان است آیا آیا آیا ............................و افسوس

memol_515

Active Member
ماجور جون! دمت گرم برادر! موافقم باهات 1000 تا!:D
فقط احساس نمیکنی لحنت یه مقدار ِزیادی رسمی شده است آیا؟:D

موفق باشی
memol

MAJOR

Well-Known Member
ممل جون آخه بعضی حرفا آدمو می ترکونه آخه چرا دید ما اینقدر کوچیکه همه دنیا که ایران نیست عزیز من
ممل جون خیلی ناراحت شدم دیدم یکی امده اینجا همچین حرفی رو میزنه بعد هم عکس رو چرا اینجوری کردی دیگه

memol_515

Active Member
عزیز، من که گفتم کاملآ باهات موافقم! اما خوب، هرکی یه نظری داره دیگه!
از ما هم نظر خواستن، نظرمونو گفتیم! اما ادامه ندیم بهتره! یهو به یکی برمی خوره، بیا و درستش کن! ما اینجا داریم زندگی میکنیم(متاسفانه!) .
سخت نگیر (;

موفق باشی
memol

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
خوشحال شدم که انقدر سریع چند پست متوالی ارسال شد .
سادگی بسیار زیبا و در خیلی موارد بهتر از طرحهای پیچیده است و من این رو قبول دارم ..
اما راستش رو بخواین اگه بحث زیبایی باشه بعضی از طرحها زیبایی چندانی ندارند و این بین همه عمومیت داره و اینطور تصور نکنید که در غرب علاقه مفرط به این نوع پوشش وجود داره. در اینجا هم بحث فرهنگ و ملیت نیست خداوند در انسان حس دوست داشتن طبیعت را به طور غریزی قرار داده و این در تمامی انسانها عمومیت داره . اکثر روانشناسان غربی و شرقی برای درمان بیماران روحی از طبیعت درمانی مثل صدای آب رودخانه ودریا و مناظر سرسبز و ... استفاده میکنند . پس اگر بحث دلنشینی باشه اولویت با طبیعته .
ثانیا شرکتهایی که بیشتر از ده محصول را با رقمهای هنگفت تولید و در مدت زمانهای معین آنها را به روز میکنند دید بین المللی دارند و اینجا هم بحث جذب نظر و روحیات فطری است نه اکتسابی که در جهان به عنوان اختلاف فرهنگی مطرح میشه .
حال چطوره که در طراحی این کمپانیهای بزرگ که هدف بین المللی رو دنبال میکنند و دنبای جذب سلایق بین المللی هستند جایی برای جمعیت میلیاردی مسلمانان وجود نداره . دیگه خیلی سیاسی شد من همین جا از مدیر محترم معذرت میخوام یکبار هم در آخر عذرخواهی میکنم :)
مورد دیگه در مورد کارهای ساده اینه که اگر دقت کنید همیشه کارهای ساده با فکر بیشتری نسبت به کارهای پیچیده بوجود میاد . اما به قول دوست خوبمون که نتونستم متوجه بشم که خانم هستند یا آقا :) کارهای پیچیده معمولا معنی خاصی ندارند و فقط مسابقه استفاده از افکتهای مختلف و نابجا رو شاهد هستیم.

دلتون میاد انگ عقاید نابجا یا خرافات و یا نادانیهای مفرط رو به من بزنید !؟
من سعی میکنم حرفهای منطقی و با استدلال بزنم و همین توقع رو از شما هم دارم ..

عذر ..!؟

آخرین ویرایش:

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
دوستان مودب اگر فحش و بد و بیرای هست به صورت خصوصی ارسال کنند .
وگرنه خداحافظ ..

terrorist

Banned
به نظر من این حرف یک سری چرت و پرت که هیچ ربطی هم به انجمن های مجید آنلاین نداره....
آخه وقتی میتونن با ساده ترین عکس بهترین طراحی را انجام بدن چه ربطی داره که بیان به حاطر دل شما و افکار شما که توی هر سوراخ موشی دنبال یک سوژه برای سیاسی کردن چیزی میگردید بیان از افکت هایی که باب دل شماست استفاده کنن؟
باشه امشب زنگ میزنم به شرکت فتو ایمپکت میگم که برای شما یک لوگوی سفارشی بسازن که عکس دلخواه شما که ... هست رو بزنن رو سی دی هاشون....
فکر کنم اینتوری واقعا فروششون بالاتر بره......
ولی ما که نباید راضی باشیم با نظراتمون پول زیادی بریزیم تو جیب این اجنبی ها ....
بزار فردا حتما در موردش فکر میکنم ببینم .... این شرکت های خارجی به قول دوستان گردن کلفت را چطوری میتونیم با یه پیشنهاد تحریم و از رده خارجش کنیم؟
باید فکر کرد....
باید فکر کرد...
3بار باید فکر کرد.

terrorist

Banned
نه من هر کاری میکنم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم....آخا برادر من جه کشکی ؟ چه دوغی؟
درسته که طبیعت زیباست و با انسان آرامش میده....درسته که نگاه کردن به این عکسا گناهه...آخه .... هیچی بازم کنترل میکنم...
باز هم باید خاموش ماند....چرا؟
باز هم باید خود را فراموش کرد...چرا؟
اینک ار نادانی مردم چرا؟
و هزار چرای دیگر از برای نادانی مرمی جاهل و مردمی که تا نوک بینیشان را میبینند.
واقعا متاسفم .
ببخشید آخرش یه کم تند رفتم.

hamid ir

Well-Known Member
یعنی واقعاً بعضیاتون جنبه ی یه بحث معمولی رو ندارید؟
بحث باید به دور از توهین و تحقیر کردن باشه
درک کنید عزیزانم!!درک کنید!!

Mandana

Active Member
گرافمکس دستت درد نکنه ما شدیم آقا آبتین؟
hmm.gif

بچه ها یکم خودتونو کنترل کنین.
cry2.gif
از کجا کشوندین به کجا!!!!
SEVeyesB01.th.gif

در مورد طرح سی دی یا برنامه هم ما حتی اگه بهشون بگیم هم که طرح رو عوض نمی کنن.پس خون خودتون رو کثیف نکنین
سارا بیا اینجا ببین چجوریاس هر تصمیمی خواستی بگیر
306.gif

موفق باشید

mostafa_cs

Well-Known Member

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
اگر میدونستم انقدر سریع تعداد پستها زیاد میشه زودتر از این این تاپیک رو ایجاد می کردم.
من از بعضی پستها چیزی متوجه نشدم . به عزیزانی که این پستها رو دادن پیشنهاد میکنم عنوان تاپیک و توضیحاتی رو که داده شده خوب و برای چند بار مطالعه کنند شاید چیزی متوجه بشن .
بعضی مطالب که مطرح شده اصلا موضوع بحث ما نیست .
علاوه بر این همه میدونیم که هر مبحثی موافق و مخالف داره و از نظر من هم این موضوع کاملا طبیعیه . انتظاری که میره اینه که دوستان بجای سیاه کردن تاپیک اگر سئوال یا انتقادی دارند با دلیل و منطق مطرح کنند بنده هم با کمال خونسردی تمام پستها رو میخونم و اگه لازم بود جواب میدم.

thekhosrow

Member
نظر من اينه..

اولا كه اين لوگو براي شما مورد دار بنظر ميرسه ولي براي بقيه دنيا اصلا مورد نداره.
92.gif

ثانيه استفاده از زنان براي تبليغات يكي از راه هاي جذب مشتري هست !
يه پيشنهاد دوستانه :

{ فكر نكنيد يه دنيا جمع شدن شما رو منحرف كنند
277.gif
}

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
پس شما هم با استفاده ابزاری از خانمها موافقید ..
این موضوع رو هم به من ربط ندید . این موضوع به صورت عام مطرحه و این عامل تنها باعث انحرف نمیشه .

راستی ما هیچ دشمنی با هم نداریم و فقط داریم با هم صحبت میکنیما . :oops:

MAJOR

Well-Known Member
بابا یکی بیاد اینجا این بحث رو قفل کنه این کلمه ها مالایرانه نه جای دیگه به خدا همون قدر که از زن ها تو تبلیغات استفاده میشه از مرد ها هم میشه ولی چشم جناب عالی گلاشو میچینه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا