سؤال در مورد رندر انیمیشن با tweenMax در papervision

++Hadi++

Active Member
سلام دوستان
خسته نباشید
1 سؤال واسه ام پیش اومده
من می خوام یه انیمیشن 3 بعدی رو که حرکات داخلیش کلا با tweenMax کار شده و با papervision ساخته شده رو رندر بگیرم.
معمولا رندر چندگانه با دستور ENTER_FRAME رو بلدم ولی می خوام حرکتی رو با tweenMax که کارش شبیه transition خود فلش هست ، بوجود بیارم و بعد رندر انیمیشنی چندگانه ازش بگیرم .
خوب برا گرفتن این رندر از یه تابع ENTER_FRAME استفاده می کنم ولی اون دستور tweenmax رو کجا بنویسم و چیجوری اعمال کنم که حرکتا درست از آب در بیان ؟
PHP:
TweenMax.to(mc.container,2,{x:100,y:100,ease:Back.easeOut});
addEventListener(Event.ENTER_FRAME,renderFun);
function renderFun(evt:Event):void
{
    renderer.renderScene(myScene,myCamera,myViewport);
}
آیا این دستور درسته ؟
من که تست کردم جواب درست نگرفتم!!!
البته بگم همه چیزش درسته ها .import کردن کلاسها و ساختن نمونه از کلاسهای
, camera3d , viewPort3d , primitive Object , scene3d ,... من همه چی رو درست رفتم فقط در ساختار tweenMax و ENTER_FRAME RENDER یخورده مشکل دارم!!!

++Hadi++

Active Member
رندر از حرکات اشیا با TweenMax در papervision

سلام دوستان:green:
عزیزان مشکلم حل شد.
اونایی که می خوان رندر انیمیشن بگیرن ، اونم تداخل papervision و TweenMax فایل اتچ شده رو دانلود کننن و حالشو ببرن.
فایل پیوستی رو دانلود کنید و از توضیحات فارسی که نوشتم لذت ببرید.
فقط باید کنار سورس دو تا فولدر قرار بگیره :
1- فولدر gs که همون کلاسهای اکسترنال TweenMax هست .
2- فولدر org که داخلش کلاسهای اکسترنال papervision هست .
کلاسهای gs رو قرار دادم ولی کلاسهای papervision رو قرار ندادم چون حجمشون زیاده وای اگه خواستین بگین تا اونا رو واسه دانلودبزارم.
در ضمن کلاسهای tween max شبیه به کلاس transition فلش هست با این تفاوت که خیلی حرفه ای تره و حرفه ای های فلش ، همیشه استفاده از tweenMax رو به جای استفاده از transition پیشنهاد می کنند .
بای...

پیوست ها

• Papervision And Tweenmax.rar
    173.2 کیلوبایت · بازدیدها: 339

جدیدترین ارسال ها

بالا