زیگورات

MOH3EN.SH4H

Member
ایول

ایول اقا رضا دمت گرم من که دیدمش دیگه نفصم بالا نمیومد:shock:

خیلی خوش حالم که این هنر زیباتو برای کار ایرانی باستانی سرف کردی:rose:

خوش حال می شم باهم دوست بشیم:green:

در کل ایول ایول ایول

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام دوست عزیز . ( میبخشید دیر رسیدم به کامنت گذاشتن )
اثر خیلی زیبایی شده .
تعریف و تمجید ها را دوستان انجام دادن .
من هم میتونم بگم کامپوزیت عالی داره و همینطور با حوصله کار شده .
من تنها مشکلی که با این کار دارم و خیلی به چشمم میاد تکسچرینگ برخی قسمت هاست ، به خصوص سر مجسمه سنگی که سمت راست هست.
تکسچرش از این زاویه که ما داریم میبینیم طوری هست که انگار رندر عادی گرفته شده بدون تکسچر .
بعد در برنامه های کامپوزیت با بازی با مود لایه ها و استفاده از یک تکسچر قدیمی حالت سنگی ایجاد شده .
اگه دقت کنید میبینید که خطوط شکست سنگ مثلا از روی سر مجسمه شروع شده و ادامه پیدا کرده اومده پایین تا جایی که روی دیواره های پله ها هم رفته . که به نظرم این قضیه در حالت عادی درست نیست .
اما جزئیات کار را خیلی دوست دارم .
موفق باشید.

سلام دوست عزیز . ( میبخشید دیر رسیدم به کامنت گذاشتن )
اثر خیلی زیبایی شده .
تعریف و تمجید ها را دوستان انجام دادن .
من هم میتونم بگم کامپوزیت عالی داره و همینطور با حوصله کار شده .
من تنها مشکلی که با این کار دارم و خیلی به چشمم میاد تکسچرینگ برخی قسمت هاست ، به خصوص سر مجسمه سنگی که سمت راست هست.
تکسچرش از این زاویه که ما داریم میبینیم طوری هست که انگار رندر عادی گرفته شده بدون تکسچر .
بعد در برنامه های کامپوزیت با بازی با مود لایه ها و استفاده از یک تکسچر قدیمی حالت سنگی ایجاد شده .
اگه دقت کنید میبینید که خطوط شکست سنگ مثلا از روی سر مجسمه شروع شده و ادامه پیدا کرده اومده پایین تا جایی که روی دیواره های پله ها هم رفته . که به نظرم این قضیه در حالت عادی درست نیست .
اما جزئیات کار را خیلی دوست دارم .
موفق باشید.

ممنون از نظرت سروش جان
در مورد اینکه بعضی قسمت ها با کم دقتی تکسچر شدن کاملا موافقم.
مجسمه سنگی یک تکه uv و تکسچر شده (به جای اینکه قسمت های مختلف مثلا سر، بال و ... جدا جدا uv بشن). به همین خاطر یه مقدار تکسچرش توی ذوق می زنه. باید بیشتر دقت می کردم.
:)

IR Star

Member
تبریک تبریک

این تیپ کارها خیلی حوصله میخواد که انگار شما داشتی و نتیجه عالی هم گرفتی

فقط کلاه اون فرد و یکم تکسچر مجسمه سنگی, کار رو از لحاظ بصری اذیت کرده

ممنون از زحمتی که کشیدی

elya3

Well-Known Member
من میخوام برم تو این فضا!
دمت گرم دستت خسته نباشه و نور دیدگانت هر روز از دیروز قوی تر برای خلق آثار وحشتناک تر و بهترترتر

کار خیلی خوبی شده بخصوص نورپردازی ...مدلسازیشم که حرف نداره معلومه وقت زیادی براش گداشتی فقط من با کارت یه مشکل دارم :
و اون اینه که اصلا عکسی در کار نیس اگه میشه دوباره اپ کنین ممنون میشم :green:

abbas_beyk

New Member
ای خدا
این دیگه کیه
کارت خیلی خفنه به مولا
موفقتر از این باشی داداش خلاق و هنرمندم

amin256

Well-Known Member
ما که دیر رسیدیم حالا هرکاری میکنیم عکس هاتو نمیبینیم
دوباره آپ کن تا شاهکارتو ببینیم.

rezaoptic

Well-Known Member
http://features.cgsociety.org/newgallerycrits/g09/284509/284509_1286302604_large.jpg

http://features.cgsociety.org/newgallerycrits/g09/284509/284509_1274342858_large.jpg

فکر میکنم این کارا بودن
اگه اینا هستن اونقدرا آخ و وای نداشته که دوستان خودشونو کشتن
فقط یه مدلینگش خیلی زیاد بوده به نظر من

بله همین ها هستن و بی صبرانه منتظر کارهای خیلی خفن علی آقا هستیم

Ali.3D

کاربر متخصص
بله همین ها هستن و بی صبرانه منتظر کارهای خیلی خفن علی آقا هستیم

دوست عزیز من ادعایی ندارم ولی نسبت به خیلی کارای دیگه که حتی تو خود همین سایت هست این کارا از نظر رندرینگ ضعیف هستن و اصلا رئال نشدن
موفق باشید

rezaoptic

Well-Known Member
دوست عزیز من ادعایی ندارم ولی نسبت به خیلی کارای دیگه که حتی تو خود همین سایت هست این کارا از نظر رندرینگ ضعیف هستن و اصلا رئال نشدن
موفق باشید
هیچ کس حق نداره به هیچ دلیل ارزش کار دیگرا رو پایین بیاره این کار ماله 4 ساله پیشه شما امکانات سخت افزاری 4 سال پیش رو با الان یکی میکنین و اینکه اصلا چرا باید کارهای 3دی حتما رئال باشن؟چرا؟

Ali.3D

کاربر متخصص
هیچ کس حق نداره به هیچ دلیل ارزش کار دیگرا رو پایین بیاره این کار ماله 4 ساله پیشه شما امکانات سخت افزاری 4 سال پیش رو با الان یکی میکنین و اینکه اصلا چرا باید کارهای 3دی حتما رئال باشن؟چرا؟
انتقاد از کار کم کردن ارزش نیست دوست عزیز اگه اینجوری باشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه
اینکه کار رئال باشه یا نه به سلیقه اشخاص هم بستگی داره ولی کاری که رئال نباشه اگر بخواد یه کار مطرح باشه باید ویژگی های خیلی خاصی داشته باشه که حتی از کار رئال هم بهتر به نظر بیاد. تو این کار نورپردازی خوبی نشده همینطور تکسچر خاصی وجود نداره و نا همخوانی منابع نوری باعث شده کار از یکپارچگی خارج بشه انگار با فوتوشاپ چند تا رندر روی هم کلاژ شدن!!
در مورد 4 سال پیش هم اصلا حرفتون قابل قبول نیست چرا که اون موقع هم کارای بی نقص زیاد انجام شده

جدیدترین ارسال ها

بالا