زنبورك

animations

Active Member
...
animations
ممنون از لطفت ، نه اصلا نمی خواستم خبیث باشه . به Pose های دیگه هم نگاه کردی ؟ به نظرت همه خبیثن؟
...

خب کاراکترت نگاه دوستانه ای نداره... معمولا کاراکترهایی که مردمک کوچیکی دارن، نگاه گرمی ندارن. به خصوص که چشمهای کاراکترت خیلی روشنه و عملا سفیدی چشمش خیلی وسیع به نظر می یاد. :wink:

دیگه یه نکته مهمی که باعث بدجنسی کاراکترت شده، اینه که دور و بر چشمهاش زوایای تیزی شکل گرفته و لبه پلک بالاش هم سیاه نیست. شاید اگه پلک پایینش اینقدر قلمبه نبود، یعنی نرمتر می رسید به صورتش، مهربونتر می شد.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خب کاراکترت نگاه دوستانه ای نداره... معمولا کاراکترهایی که مردمک کوچیکی دارن، نگاه گرمی ندارن. به خصوص که چشمهای کاراکترت خیلی روشنه و عملا سفیدی چشمش خیلی وسیع به نظر می یاد. :wink:

دیگه یه نکته مهمی که باعث بدجنسی کاراکترت شده، اینه که دور و بر چشمهاش زوایای تیزی شکل گرفته و لبه پلک بالاش هم سیاه نیست. شاید اگه پلک پایینش اینقدر قلمبه نبود، یعنی نرمتر می رسید به صورتش، مهربونتر می شد.
البته به اين مواردي كه گفتي ، طرز ايستادن و فيگور كاراكتر رو هم اضافه كن كه يجورايي به خلق شخصيت شيطون و خبيث كمك ميكنه.

البته نوع خبيث بودنش از نوع خوب هست! :دي

شايد معني لغوي كلمه ي خبيث باعث بشه ذهن بره به سمت شرارت و پليدي و اينا ولي اين نوع خباثت بنظرم بيشتر به معني شيطون و بازيگوش بودن هست.

Navidmilan

Well-Known Member
hooman_designx , baloot3D , arman665 , mehdi.okok
از اینکه وقت گذاشتید و نظر دادید ممنونم. در مورد مجله اطلاعی ندارم. آموزش کل کار خارج از توان منه چون محدودیت
زمانی دارم ولی آرمان جان اگر سوالی بود در خدمتم.

animations و sara_is_nice_girl
وقتی میگی خبیث اولین چیزی که تو ذهنم میاد کاراکنرهای نقش منفیه و خوب قرار نبود این کاراکتر این طوری باشه.
یه جاهایی باید مهربون یه جاهایی بامزه به جاهایی خنگ و ... باشه. در مورد چشمها منم موافقم که کاراکنرهایی که
محدوده رنگی چشمشون بزرگتره معمولا مهربون و مثبتن ولی عکس قضیه صادق نیست. همونطور که سارا گفت ژست
کاراکتر تاثیر زیادی داره تو القا شخصیت مخصوصا تو Still Image برای همین پرسیدم که رندر های بعدی رو هم دیدی ؟
ممنون از توجهتون

Sherlock_Holmes

Active Member
کاراکترت خیلی مهربون و آروم نیست بهرحال.. شیطونه.. اکثر خصوصیاتش همینو نشون میده.. اما پتانسیل خبیث بودن رو داره.. یعنی با چندتا pose هم میشه خبیث نشونش داد..! اما فکر میکنم سخت بشه مهربون و لطیف نشونش داد..ا
لبته توی انیمیشن میشه کارهای زیادی با حرکت انجام داد و احساسهای زیادی رو با چندتا حرکت ظریف منتقل کرد یا حتی کاراکتر خبیث رو هم مهربون نشون داد، اما توی still image اینکار سختتره..
نوید..!

آخرین ویرایش:

1Gharibe

Member
من هم با نظر عرفان عزیز موافقم
چشم ها مصنوعی هست . مشه کار رو زنده تر کرد با چشم ها

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
نوید جان بهت تبریک میگم

کارت حق گالری رو داشت

کاش کارای انیمیشن (3d کامل) هم میتونست جایی برای تاپ گالری داشته باشه

اما بیخیال مهم نیس...

در کل موفق باشی دوست من

Miladbat

Well-Known Member
با حاله خیلی خوبه . تو جزییات ایده های نو وبکری داره .
فقط بند وسط بدن از لحاظ طراحی زیاد به بقیه بدن نمی خوره .( البته نظر منه)

emadrad

Member
واقعا كاركتر قشنگ و حرفه اي شده،به نظر من تو جات فقط تو هالي وووووووووووووووووووودِ:cool:

Maya Man

Active Member
نويد جان خيلي كارت جالبه.:paint:
من هر وقت وارد مجيد آنلاين ميشم و طرحت رو ميبينم لذت ميبرم.
نميدونم يه چيزي توشه كه خيلي برام جالبه.
خسته نباشي.

hamed1star

Member
سلام نوید جان خوبی
واقعا کاره زیبایی شده قبلا هم گفتم حالا هم میگم حرف نداره 5*
بابت تاپ هم تبریک
موفق باشی رفیق

salman59

New Member
کار جالب و بی نقصی انجام دادی، شخصیت زنده و شادی داره. در مورد Texture اگر یه کم ظرافت روی پلک و پوست صورت بیشتر کار می شد، خوب بود.

Farrokh

Active Member
به به

طبق معمول دیر رسیدم

نامردا یکی یه لینکی بده به من تنبل :دی

نوید جان قبلا هم دیده بودمش
واقعا عالی شده
خیلی با مزس
خیلی هم حجم دیتیل مناسبی داره

فقط نمی دونم من اشتباه می کنم یا واقعا چشاش چپه :دی

راستی اگر دوس داشته باشی making ازش بسازی خیلی می تونه جالب باشه ها
موفق باشی

hrgh

Member
این خیلی قشنگ شده
وقعا عالیه و زیبا
و اینکه با منتال هم عالی رندر گرفتید
فقط یه قسمتهایی مثل زانوها و کف دست یه رنگ مایل به قرمز داره نمیدونم منظورتون اینجا نشون دادن Sub Surface Scattering بوده یا نه ولی اگر اینطوره بعضی جاها نباید این افکت رو الان داشته باشه مثل همون کف دست که پشتش بدن کاراکتر هست و نور مستقیما از پشت بهش نمیتابه
آره دیگه این از اون ایرادا بود
یکم رفلکتها هم بهتر بود Glossy تر باشند در بعضی از عضلات سخت بدن کاراکتر
هیچ مشکل دیگه ای نمیبینم
به جز یه کار قشنگ و زیبا:wink:

Navidmilan

Well-Known Member
Farrokh ممنونم ازت. درست فهمیدی ، چپ کرده بودم چشمشو. عمدی بود! Making Off همممم... ببین زمان زیادی از این کار گذشته از داغی افتاده. مرسی دوباره زنده کردیش. خودمم یادم رفته بود!

hrgh مرسی از لطفت ، نه داستان اصلا شبیه سازی SSS نبود ، تزئینی فکر کردم. ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا