زمان بندي adsl

aira

Member
سلام.
من يك سوال مهم داشتم.اگه لطف كنيد و راهنماييم كنيد.تا 2هفته ي ديگه بايد جوابشو بدم:cry:
من تو يه شركت كار ميكنم..كه ازadsl استفاده ميكنه.حالا ميخوام براي استفاده از اينترنت براي كاركنان محدوديت بزارم.يعني هركسي از يه ساعت مشخصي استفاده كنه و سر ساعت مشخصي خود به خود كانكشنش قطع بشه..
ميتونيد راهنماييم كنيد:)

alireza-metal

Active Member
تا اونجايي كه من ميدونم نميشه --- مگر اينكه نرم افزار جديدي آمده باشه براي اين كار كه بعيد ميدونم --- مگر اينكه از جايي كه adsl رو گرفتيد بهش بگيد اينكارو براتون كنه كه اينم بعيد ميدونم --- البته اگه آشنا باشه ممكنه اينكارو براتون كنه - مو فق باشي

سلام
والا دوست عزیز شدنش که میشه × هیچ کاری نشد نداره و خوب باید تمام کاپیوترها شبکه باشن و بعد با نرم افزارهای مدیریت شبکه می تونی اینکارو بکنی البته بهترین کسی که می تونه اینکارو بکنه از اونجایی که خط گرفتی پشتیبانی هم بگبر

سلام. اگر شبكه باشه كه بعيد مي‌دونم خيلي كارها ميشه كرد.
اگر ورك‌گروپ باشه بعيد مي‌دونم بتوني.
مگر اين‌كه از بروبچ برنامه‌نويس كمك بگيري

aira

Member
اينجا شبكه هست..ولي اطلا نميدونم چي كار كنم..
سرورمون همserver advance 2000هستش.
به نظر شما ميشه كاري كرد؟؟؟

برای اینکه بتونی ترافیک رو کنترل کنی باید تمام ترافیک رو از یک دستگاه عبور بدی - یعنی چیزی مثل پروکسی.

حالا روی اون دستگاه میتونی بر اساس IP (متناظر با کامپیوتر مورد نظر) و پورت (نشوندهنده نوع ترافیک) محدودیت های خودت رو با توجه به قدرت نرم افزار پروکسی و سیستم عامل انتخابی اعمال کنی.

بعنوان مثال میتونی مشخص کنی که یک دستگاه خاص در دیدن صفحات وب محدودیت نداشته باشه ولی در دانلودهای ftp یا emule اگر حجم فایل از 10 مگ بیشتر باشه محدودیت سرعت بگذاره روی 2 کیلوبایت بر ثانیه.

یا اصلا اجازه دانلود فایلهای خاصی رو نداشته باشه مثل mp3-ram-mpeg و ...

یا طبق جدول زمانی محدودیت سرعت اعمال کنه

یا طبق سقف حداکثر میزان دریافت و ارسال
و....

پروکسی های متعارف ISA و SQUID و WinRoute استفاده میشن.

جدیدترین ارسال ها

بالا