زمانی برای خداحافظی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MayaMana

Banned
سلام دوستان

یک چند هفته ای هست که من توی این سایت عضو شدم و باید بگم که نگاه من به این سایت به طور کل از روزی که اینجا اومدم عوض شده ....

کاش میتونستم یک جوری حرف بزنم که به کسی بر نخوره

دوستان،

مثلی که من همیشه به خودم و دوستانم میزنم اینکه کسی که یک کبریت روشن میکنه میتونه چند متر دور و برشو روشن کنه ، ببینه و بفهمه ... اونوفت فکر میکنه که دنیای اون به اندازه همون جند متره و کارهاش براش بزرگ جلوه میکنه و کار دیگران رو تار میبینه و یا شاید اصلا" نمیبینه و بدتر اینکه مدعی میشه و از اون هم بدتر احساس میکنه که تا همون جا هم خیلی خوب اومده ....ولی

کسی که یک چراغ قوه دستشه ، دروبرشو بهتر میبینه و مسافت بیشتری براش روشن میشه و میتونه اعمالش رو مقایسه کنه....فرقش اینکه کمتر مدعی میشه ... کارهای دیگران جلوه بیشتری میکنه و احساس میکنه که باید جلو بره تا با اونها رقابت سالم بکنه...

اما یکی دیگه از یک پروژکتور استفاده میکنه و اونوقت خودش رو ، قابلیتهاشو ، روحیاتش رو بهتر میشناسه و پروژه های قدرتمند دیگران در سطح دنیا رو میبینه، دیگه ساکت میشه.... شاید خیلی باید تلاش کنی که از کارهاش بگه چون وافعا دیگه خودش رو نمیبینه در حالی که خیلی پیشرفت کرده.... یا اگر هم ادعایی میکنه ، ادعاش از روی خود خواهی نیست خوب ادعاش خریدار داره .......

بقیشو میزارم به عهده خودتون

همیشه دلم میخواسته و میخواد جای آخری باشم....نمیدونم چقدر مونده تا اینطور بشم چون کبریتم خاموش شده و بدبختانه چراغ قوه یا پروژکتور هم ندارم ....

حالا امیدوارم علت تغییر دید من رو نسبت به بعضی از بچه های این سایت ظرف کمتر از چند هفته متوجه شده باشید....

فکر میکنم که دیگه نتونم توی این سایت باشم...
باید بالا رو نگاه کنم....

خداحافظ دوستان

maya.user

Member
آره منم باهات موافقم
الان میتونم بگم من خودم از تمام کاربران ای انجمن مبتدی ترم اما نمونه کارهای افراد حرفه ای این انجمن رو دیدم.. کارهای افراد حرفه ای در سطح جهانی هم دیدم و باید قبول کرد سطح این انجمن خیلی پایین .
فکر می کنم شما گلایت به خاطر این باشه که بعضی ها چون فکر میکنن تو این انجمن بهترین هستند خودشون رو خیلی دست بالا می گیرند ......... شایدم از افراد مبتدی مثل ما ناراحتی ؟؟

soheilweb

Active Member
بهم بد جوري بر خورد.

به نظر من هيچ تالاري مثل مجيد آنلاين نميشه ...
هم سطح علميش عاليه .. هم بچه هاش باحالن.
آقا اثلا مگه شما رو به زور نگر داشتن، يا مگه به شما دعوتنامه دادن كه بياين اينجا.
آقا من عضو اين سايتم و خودمو يخ جورايي مجيد آنلايني ميدونم .. پس توهين نكنين. :mad:
اگه راس ميگي شما بيا و اين تالار گفتمان رو با مطالب علميت پر كن.
قربون شما .. سهيل :razz:

cs_mohsen

Member
lMaya mana
عزیز
درسته برخی ادعا می کنن و ... اما اینم در نظر بگیر تو به قول خودت یه هفته اومدی اینطوری دیدی دلیل این نیست که همیشه همینطوریه
یکی میاد بعد دوسال همچین چیزی می بینه یکی دو هفته بنابراین نمی تونی به حساب این بزاری که من دو هفته اومدم کل کل و ادعاست چه برسه بقیه اش بچه های این سایت همگی باحالن و اگر ادعایی احساس بشه قصد ادعا و غرور نیست بلکه قصد اینکه طرف خودشو از دید خودش بالا بکشه که 100 در صد دیگران احساس غرور اونو می بینن در حالی که در وجود اون شخص غروری وجود نداره شاید ظاهر غرور باشه و اون شخص هم برای پیشرفت خودش به اینکه دیگران راجع بهش چه فکری می کنن اهمیتی نداره
هر چی هست همه هدفشون پاکه شاید در سطح وسیع ببینی اطلاعات پایین باشه اما همین سایت موفق می تونه روزی کاربرانی حرفه ای در سطح جهانی داشته باشه همین من و شما و بقیه هستن که میشن امثال زرگر پور
من هم ازت و هرکسی که نظر تو رو داره درخواست می کنم که همین انجمن رو داشته باشه
کجا بری ؟ بری ... که همه فقط به فکر پست دادن علکی و پاچه خواری مدیرا هستن تا درجه ای بگیرن؟

soheilweb عزیز
دو جمله اولتو هستم
اما عنوانتو و بقیه اشو نه
چرا بهت بربخوره ایشون چیزی دیدن شاید قضاوت نادرست یا زودی باشه اما خوب حق دارن چیزی که دیدن رو بگن
هدف ایشون هم توهین نیست و منظورش به همه نیست به 1.2 نفره که اونا هم حتی قصد بدی ندارن سهیل جون

soheilweb

Active Member
بله ديگه محسن جان درست ميگه ...
شما دو هفته هستش كه اومدي و يه وب سايت شش ساله رو تماما مطالعه كردي.
عجب ... عجب.

alireza-metal

Active Member
دوست عزیز MayaMana من نمیدونم شما از کدوم کاربر و قسمت ناراضی هستی و رنجیده خاطر --- ولی فقط اینو میتونم بگم که این سایت اونجوری که شما فکر میکنی نیست و خیلی خیلی صمیمانه تر هستش و اصلا جای این کدورت ها و ناراحتی ها نیست --- شما هم نباید اینقدر زود رنج باشی و به خاطر مسئله کوچیک نا امید بشی --- ممکنه یک کاربر شما رو آزرده باشه ولی این دلیل نیست که این سایت بده و هیچی به هیچی نیست --- این مسائل در تمام سایت ها و انجمن ها هست و خدا رو شکر که اینجا بسیار بسیار کمتر است --- انجمن های دیگه رو هم اگه ببینید چنین مشکلاتی هست و خیلی زیاد تر از اینجا ولی همون ها هم همچین کاری نمیکنن و با هم میسازن و کنار میان ---- چون اینترنت هست و دنیایی آزاد و هیچ کس در این زمینه جلودار کسی نیست و نمیشه مقابله کرد --- و فقط باید کنار اومد -----محیط اینجا در مقایسه با جاهای دیگه واقعا بهتره و اصلا قابل مقایسه نیست --- امید وارم از قضاوت عجولانه ای که کردی پشیمون بشی و جای دیگه از اینجا بد نگی - موفق باشی دوست عزیز

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام دوستان

یک چند هفته ای هست که من توی این سایت عضو شدم و باید بگم که نگاه من به این سایت به طور کل از روزی که اینجا اومدم عوض شده ....

کاش میتونستم یک جوری حرف بزنم که به کسی بر نخوره

دوستان،

مثلی که من همیشه به خودم و دوستانم میزنم اینکه کسی که یک کبریت روشن میکنه میتونه چند متر دور و برشو روشن کنه ، ببینه و بفهمه ... اونوفت فکر میکنه که دنیای اون به اندازه همون جند متره و کارهاش براش بزرگ جلوه میکنه و کار دیگران رو تار میبینه و یا شاید اصلا" نمیبینه و بدتر اینکه مدعی میشه و از اون هم بدتر احساس میکنه که تا همون جا هم خیلی خوب اومده ....ولی

کسی که یک چراغ قوه دستشه ، دروبرشو بهتر میبینه و مسافت بیشتری براش روشن میشه و میتونه اعمالش رو مقایسه کنه....فرقش اینکه کمتر مدعی میشه ... کارهای دیگران جلوه بیشتری میکنه و احساس میکنه که باید جلو بره تا با اونها رقابت سالم بکنه...

اما یکی دیگه از یک پروژکتور استفاده میکنه و اونوقت خودش رو ، قابلیتهاشو ، روحیاتش رو بهتر میشناسه و پروژه های قدرتمند دیگران در سطح دنیا رو میبینه، دیگه ساکت میشه.... شاید خیلی باید تلاش کنی که از کارهاش بگه چون وافعا دیگه خودش رو نمیبینه در حالی که خیلی پیشرفت کرده.... یا اگر هم ادعایی میکنه ، ادعاش از روی خود خواهی نیست خوب ادعاش خریدار داره .......

بقیشو میزارم به عهده خودتون

همیشه دلم میخواسته و میخواد جای آخری باشم....نمیدونم چقدر مونده تا اینطور بشم چون کبریتم خاموش شده و بدبختانه چراغ قوه یا پروژکتور هم ندارم ....

حالا امیدوارم علت تغییر دید من رو نسبت به بعضی از بچه های این سایت ظرف کمتر از چند هفته متوجه شده باشید....

فکر میکنم که دیگه نتونم توی این سایت باشم...
باید بالا رو نگاه کنم....

خداحافظ دوستان

حرف جالبیه!
ممنون از یادآوری....

ehsan_3dmax

Active Member
سلام دوست عزیز mayamana
این آقا محسن و آقا علیرضا از انسانهای گل روزگارند که کمتر نمونشون جایی پیدا میشه.
حرفاشون هم همیشه خیلی خیلی قبول دارم و احترام میگذارم.
این چیزایی هم که بالا گفتن کاملا درسته.
ولی اینو قبول دارم که سطح 3d کارهای اینجا نسبت به سطح جهانی اون کمتره ولی از سطح دیگر 3d کارهای کشور در جاهای دیگه بالاتره. از این لحاظ مطمین باش و اگر هم چیزی دیدی که واست ناخوشایند بوده مطمین باش که طرف منظور بدی نداشته.
راستی این رو هم فراموش نکن که انسان اول از همه باید خودش رو درست کنه بعد به فکر اصلاح جامعه ی اطرافش باشه. مطمینا شما قبلا این کار رو کردی.
موفق باشی عزیز.

pixolator

Member
حرفای آقا احسان درسته...اینجا کسی هم ادعایی نداره و اگر این طور به نظر می رسه...و من مطمئنم که فقط به نظر می رسه ،... به خاطر ذوق و شوق بچه ها تو یاد گیری و پیشرفت هستش :)

logical_82

Member
ببينيد من يكي كه از وقتي تو اين انجمن اومدم خيلي به گرافيك علاقه مند شدم.
اينم مديون دوستي بين بچه هاي خون گرم اين انجمن هستم.
شما هم به جاي گله ، بيا و اگه در سطح بالاتري به قول خودت يه كمكي به هموطنات بكن و اونارم بكش بالا
63.gif
(همچين هم سطح پايين كه گفتي نيستند بچه ها ،‌ يكم به خودت و حرفات بيشتر فكر كن البته بهتر بود قبل از مطرح كردنش بهش فكر مي كردي)

soheilweb

Active Member
حالا دوستمون یه جیزی گفت، شما هم بی خیال شید دیگه .. ول کنید دیگه.

(MRE)

Well-Known Member
اولا در تابستان كارها با غير آن فرق مي كند.ثانيا كاربر ها هم نياز به ياد گرفتن دارند و وقتي براي ايجاد كار ندارند يا اطلاعات كافي براي تكميل آن را ندارند..
مثلا من يك آدم ساختم در texture آن به صورت واقعي دارم كار مي كنم و وقت هم زياد ندارم.

soheilweb

Active Member
بابا ول کنید دیگه ...
ادمین جان بیا و لطف کن این مبحث رو ببند.
ممنون.

بابا من و محسن (سام) بیخیال دعوا مرافه شدیم شما اومدین
اگه خیلی ناراحتی خوش اومدی

soheilweb

Active Member
خوب راس میگه به ما چه ...
راستی بزنین هم دیگه رو تیکه نیکه کنین.
. مشت اول پونصد تومن.

Omid168

Banned
من چند روزه اومدم دارم در میرم.... از این اساتید .....
تو باز خوب دوام آوردی....:D

خلاف قوانین سایت.
ویرایش شده توسط ehsan_3dmax

mahdyfallah

Member
به نظر من اين حرف كه افرادي كه در اين تالار هستند با كبريت اومدن و از اين جور حرفها ديگه بي معنيه چون كسي كه پا در راه ياد گيري گرافيك سه بعدي ميزاره مطمينا فرا تر از اون چيزي كه شما فكر مي كنيد را ديده كه سختيهاي اين راه را قبول كرده. اصلا در دوره ما و در زماني كه دنيا دهكده جهاني هستش ديگه نقطه تاريكي وجود نداره كه ما بخواهيم روشنش كنيم همين تلوزيون خودمون هفته اي چندتا انيميشن و فيلم با جلوه هاي خيره كننده پخش ميكنه خوب كسي كه اينها را نبينه حتما كوره. از اون مهم تر اينتر نت كه همه اونهايي كه در اين تالار هستند به راحتي به اون دست رسي دارند خوب به نظر شما اينتر نت چيزي را هم براي تاريك بودن باقي ميگذاره؟
شما از اين كه دوستانتون با وجود توانايي كم ادعاي زيادي دارند ناراحتي خوب اين كه ناراحتي نداره هر كسي ممكنه كه در ابتداي راه دچار اين نوع رفتارها بشه براي مثال خود من چند ماه اولي كه رفتم باشگاه پرورش اندام باوجودي كه هيكلي هم نداشتم اما دستام را باز ميكردم و سينه سپر مي كردم و توي محل راه ميرفتم اما الان كه به اون موقع فكر ميكنم از خودم خندم ميگيره دليلش هم اين بودكه ميخواستم به خودم بقبولونم كه منم ميتونم اونجوري باشم خوب شما ميخواي بگي من بدن آرنولد را نديده بودم خوب به عشق همون آرنولد بود كه رفته بودم باشگاه. شما هم خودت را ناراحت نكن همه اينها زودگذره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا