زلال جاری غدیر

nima_dsnr

کاربر VIP
همش خوبه
متنش خیلی خوب نوشتی
یعنی چیدمانش رو میگم
فقط "یر" مشکل داره
یعنی نباید بصورت کشیده نوشته بشه و غلط هست
البته از نظر زیبایی هم کیفیتش میاد پایین.
موفق باشی

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام ، خسته نباشی
طرح خوب و قشنگی هست اما بنظرم بخش اصلی " همایش منطقه ای ... " در هر دو قسمت جلوه ای که باید داشته باشه رو نداره
فکر میکنم کمی روشنتر باشه که از دور دید بهتری داشته باشه ، بهتر هست
موفقیتـــ

o3tad

Member
اگه طریقه ی ساخت کلمه ی اون بالا رو بگین خیلی ممنون میشم
مثلا به چه نرم افزاری کار کردین

mohsey

Active Member
اگه طریقه ی ساخت کلمه ی اون بالا رو بگین خیلی ممنون میشم
مثلا به چه نرم افزاری کار کردین

سلام ممنون که نظر دادی نوشته اولیه را با نرم افزار میرعماد نوشتم بعد تغییرش دادم

mf_sign

Member
غدیــــــــــــــر کشیده در خط شما غدیسر خونده میشه دوست عزیز و اشتباهه
مثل کلمه بسم الله در نستعلیق حرف ب نوشته میشه بعد کشیده بعد حرف میم اضافه میشه ،میشه بسم
کلمه بم رو نمیشه توی نستعلیق کشید. چون کشیده ی کلمه بم ،بسم خونده میشه

...........................
در طراحی قبلیتون هم حماسه سیاسی و اقتصادی رو روی هم به شکلی نادرست سوار کرده بودید که گوشزد شد حالا چه اصراری بر این چنینش های نادرست دارید خدا میدونه یا اصلا کامنت های کاربرا رو نمیخونید به هر حال موفق باشید

آخرین ویرایش:

mohsey

Active Member
غدیــــــــــــــر کشیده در خط شما غدیسر خونده میشه دوست عزیز و اشتباهه
مثل کلمه بسم الله در نستعلیق حرف ب نوشته میشه بعد کشیده بعد حرف میم اضافه میشه ،میشه بسم
کلمه بم رو نمیشه توی نستعلیق کشید. چون کشیده ی کلمه بم ،بسم خونده میشه
...........................
در طراحی قبلیتون هم حماسه سیاسی و اقتصادی رو روی هم به شکلی نادرست سوار کرده بودید که گوشزد شد حالا چه اصراری بر این چنینش های نادرست دارید خدا میدونه یا اصلا کامنت های کاربرا رو نمیخونید به هر حال موفق باشید

ممنود دوست عزیز که کار را نیگاه کردی و وقت گذاشتی و نظر دادی دوست عزیز و اشکالات را گفتی من همیشه به سایت سر میزنم و پستها را میخونم و تا جایی که بشه ایرادات را میگیرم
ولی در مورد این کار کاری بود که عجله ای شد و کل کار را توی 20 دقیقه زدم و اشکال بعدی اینه که درسته من اصول خطاطی را هنوز باهاش مشکل دارم و باید یاد بگیرم و وقت بزارم براش بازم ممنون که گفتی

جدیدترین ارسال ها

بالا