زبان برنامه نویسی؟

بهترین زبان برنامه نویسی از نظر شما ؟

• اسمبلی

رای: 0 0.0%
  • وی بی

• پاسکال

• سی

• سی پلاس پلاس

• سی شارپ

• سی شارپ دات نت

• جاوا

• جی شارپ

• دلفی

• مجموع رای دهندگان
    1

tonsina

New Member
سلام من شیرین شهسواری هستم از تهران من خیلی از این انجمن راضی هستم من با اسم های مختلف در این انجمن عضو شدم و امروز با اسم tonsina در این انجمن می خوام این مطلب را بگم که دایی من احمد محسنی از برنامه نویسان شرکت ماکروسافت هست و چند روزی است که وارد ایران شده است من از ایشون خواستم که برای مدت کوتاهی که تا چند هفته دیگر در ایران هست سری به این انجمن بزند و مشکل برنامه نویسی شما را حل کند من از شما می خوام که مشکل برنامه نویسی خود را بنویسید تا دایی من آن را جواب دهد فقط دایی من یک خواهشی دارد اینکه لطف کنید سوالاتی مثل هسته لینوکس ویا ساخت یک نرم افزار تری دی مکس را که واقعا یک سوال بیهوده ای است نپرسید برادر من هم فقق کارش اپلیکیشن است نیمه حرفه ای است .ممنون از لطفتون#.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farik

Well-Known Member
باسلام...فکر میکنم جای اشتباهی پست دادین..باید این نظر سنجی و تاپیک رو تو انجمن برنامه نویسی و الگوریتم میزدین..
موفق باشید...

Masoud1365

مدیر انجمن
من با اسم های مختلف در این انجمن عضو شدم
آیا میدونید که این کار خلاف قوانین انجمن هست ؟
امروز با اسم tonsina در این انجمن می خوام این مطلب را بگم که دایی من احمد محسنی از برنامه نویسان شرکت ماکروسافت هست و چند روزی است که وارد ایران شده است من از ایشون خواستم که برای مدت کوتاهی که تا چند هفته دیگر در ایران هست سری به این انجمن بزند و مشکل برنامه نویسی شما را حل کند
مگه مشکل لاینحلی رو دیدید در انجمن ؟
در ضمن توی نظر سنجیتون php رو جا انداختید !
موفق !

جدیدترین ارسال ها

بالا