ریلیز نهایی و انتشار ویدیو Alishmas ( مادر)

Majid-farahbod

New Member

Alishmas%20-%20Madar-video.jpg

این پروژه بعد از گذشت 20 روز ، در تمامی شبکه ها وب سایت های موزیک منتشر شد
منتظر دیدگاه های شما هستیم
تنظیم: نیما علامه
شعر: سعیدکرمانی
شعررپ: Alishmas
کارگردان: مجید فرهبد
تولید و پخش: استودیو فانتزی

Majid-farahbod

New Member
این پست با تاخیر 5-6 روزه گذاشته شد چون مدیران باید تایید میکردن که امروز تایید شد

hamid

Well-Known Member
من این ویدویو رو دانلود کرده بودم خیلی زیباست وتقعا خسته نباشید
یه انتقاد از مدیران این بخش
مدیران خیلی کم لطف هستن نسبت به بعضی از کار هایی که اینجا گذاشته میشه
چرا تاپ گالری باید همش ماله گرافیک 2 بعدی و 3 بعدی باشه
وقتی این کار جز تاپ 10 pmc هستش جز 5 تا کلیپ برتر شبکه من و تو هست حقش نیست بره تاپ گالری؟

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام آقای فرهبد . :rose:
واقعا خسته نباشید .
خیلی کار قوی ای بود (مثل بقیه کارهاتون):paint:
color correction این کار و cinematic look بودن این کار رو خیلی دوست داشتم .
یه سوال : برای همه کارهاتون story board کامل و دکوپاژ شده مثل کار اول انیمه تون تهیه می کنید ؟(در مرحله پیش تولید )

خیلی ممنون

{{(( پیشنهاد تاپ گالری )))}

آخرین ویرایش:

mohsen_da

Member
wo0o0o0ow
معرکه بود، فوق العاده، زیبا، چشم نواز هزچی بگم کمه استــــــــــــــــــــاد
با حرف حمید و حسین موافق هستم اگه عرف سایت اجازه میده و تاپ گالری برای بخش 2 بعدی و 3 بعدی نیست بره تاپ گالری

>> پیشنهاد تاپ گالری<<

shirani

اولا ایشون جای مناسبی برای گالری انتخاب نکرده چه جوری مدیر بخش گالری این معرفی کنه برای تاپ گالری ؟

در مورد کار خوب از نظر انتخاب زاویه و ... خوب بوده نمی تونم نظر بدم چون شخصی و مربوط به کارگردان

فقط یک سوال همیشه تو ذهن من شما که نمونه کار زیاد هم دارید بهتر از شما بپرسم فلسفه استفاده از Optical Flares توی همه کار های ایرانی چیه واقعاً سوال

درکل توی این کلیپ من اون قسمت پیانو را دوست داشتم و خوشم اومد .
:rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به همه دوستان:rose:
منم کار رو دیدم ، کار نسبتا خوبی بود
ولی یه چیزی رو که متوجه شدم این زاویه فیمبرداری که خواننده بشینه و از بالای سرش فیلمبرداری بشه رو خیلی تو کارهات تکرار کردی
تو کاریاس ، اون کار طعمه و تتلو ، این کار و...
از اون تیکه پیانو هم خوشم اومد:wink:
موفق باشی:oops:

hosein0251

به نظر من مهمترین چیزی که می تونه تاثیر گذار باشه . تدوین قوی و حرفه ای هست .
و کارهای آقای فرهبد حداقل تو این ضمینه خیلی خیلی قوی هست . شک نکنید که خیلی کار مشکل و حرفه ای هست .

اگه کسی تا حالا تجربه موزیک ویدئو رو داشته باشه خوب می فهمه چی می گم .

شاید خیلیا بگن من هم می تونم VFX خیلی بهتری اجرا کنم اما این کافی نیست .
حس دادن به کار به همراه VFX فوق العاده مشکل هست .

من فقط چندتا کارگردان خوب ایرانی دیدم که تو این دو مقوله خیلی موفق بودن
fred , boushehri bros , sepehr v , radan bros , mehran alavi , و همینطور کارهای آقای فرهبد .

امیدوارم متوجه پیچیده بودن کار موزیک ویدئو بشید .

آخرین ویرایش:

Majid-farahbod

New Member
با احترام به همه نظرات و لطفی که دوستان نسبت به اثر داشتن اولا اینکه من زیاد وقت نمیکنم بیام اینجا ولی سعی میکنم یک بار رو در روز بیام اگه جواب بعضی از سوال ها دیر میشه رو همین حساب بزارید
در مورد تاپ گالری من اصلا و ابدا کاری که اینجا گذاشتم انتظار تاپ گالری ندارم چون کار من الا رتبه 2 pmc هستش شکی در این نیست اینجا یه سایت بزرگ آموزشی هستش و خیلی استفاده میشه کرد ازش هر کلیپ ویدیو یا هرچیزی که ساخته میشه به صورت دقیق آنالیز میشه تا جایی موردی نداشته باشه تیم ما اعضای فنی و کاربلد فوق العاده ای داره و همینجور نیست که یه پروژه رو قبول کنیم و همینجور منتشرش کنیم این آتار بعد از کامل شدن بار ها و بار تیم های منخصص مرور میکنن تا مشکلی نداشته باشده ، حالا از هر نظر
من آشنایی به سایت ندارم که باید کار هارو کدوم قسمت سایت بزارم مدیران اگه میشه راهنمایی کنید
در مورد سوال بعضی از دوستان
هر فردی سبک کاری خودش رو داره و همون سبک رو دنبال میکنه من سبک کاریمو دوست دارم و برای قوی تر شدن سبک کاریم از هیچ چیزی دریغ نمیکنم اگه بخوایییم در مورد یه کار متفاوت بحث شه میتونیم در مورد کار علی پیشتاز باشه
بازم از تمامی دوستان و اساتید تشکر میکنم بابت نظرات 100 % خیلی کمک میکنه

Majid-farahbod

New Member
فقط یک سوال همیشه تو ذهن من شما که نمونه کار زیاد هم دارید بهتر از شما بپرسم فلسفه استفاده از Optical Flares توی همه کار های ایرانی چیه واقعاً سوال
برای متمایز کردن بعضی از بخش ها( شعر رپ و پاپ) و حس بخشیدن از Optical Flares استفاده شده

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام آقای فرهبد عزیز

کار زیبایی بود

پیانو رو دوست داشتم

سبکتون هم قابل احترامه

mehrshad_245

Active Member
آقای فرهبد یه چیزی اونور تر از عـــــــــــــالـــــــــــــی بود
ویدیورو بیشتر از شعرو اهنگ دوست داشتم هرچند شعر و آهنگم خوب بود
مدیرا چرا این اثرو نمیره تاپ گالری؟ مشکل شرعی داره؟ چطوریاست؟
بخاطر شیلترینگه که نمیزارین؟

پیشنهاد تاپ گالری

آخرین ویرایش:

aligraphic

Well-Known Member
کارتون خوبه سبک کارتون هم دوست دارم
اولین کاری که از شما دیدم کلیپ tome بود واقعا عالی بود. بعد اون مال 2afm رو که دیدم نظرم رو کامل در مورد شما عوض کرد.
مقصر شما نیستید توی همه ی کلیپ ها جا افتاده که از optical به این شکل استفاده کنن... .
البته کار سعید تاتایی رو دیدم lense رو انداخته بودید روی تک تک لامپ های لوستر اینجوری معنی داره!
یه جا دیگه هم گفته بودم نورپردازید معرکست! نوری که میزنی تیز نیست نمیدونم شایداز چتری استفاده می کنید یا یه پارچه سفید گذاشتید جلوی فلت های معمولی !
بالا اومدن شما و مخصوصا saeed sj یه خرده... .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا