ریست ویندوز بعد از نصب فایروال و وصل شدن به اینترنت

Apachi

New Member
سلام

من از ویندوز مدیا سنتر استفاده میکنم ، امروز بعد این که فایروال قبلیو پاک کردم و یه فایروال دیگه نصب کردم و هر وقت که به اینترنت وصل میشم بلافاصله ویندوز ریست میشه ....
من 3 تا فایروال مختلف رو هم تست کردم بازم همین مشکل هست ....
وقتی پاک میکنم کلا خوب میشه ....

لطفا راهنمایی کنید

من بدون فایروال میمیرم :(

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
اول بزار یه حقیقت رو بگم ویندوز مدیا سنتر آشغال ترین نوع ویندوز اکس پی هستش که دو تا سی دیش کردن دوم اینکه خود مدیا سنتر فایر وال داره و دستگاه رو کند می کنه و فایر وال هم که نصب کنی می شه نور علا نور اما در مورد ریستارت شدن دستگاهت باید بگم که احتمال به یقین ویندوزت ایراد پیدا کرده مثل مال خودم که به زور نگهش داشتم و حوصله ویندوز عوض کردن ندارم

Parham

Well-Known Member
من از ویندوز مدیا سنتر استفاده میکنم ، امروز بعد این که فایروال قبلیو پاک کردم و یه فایروال دیگه نصب کردم و هر وقت که به اینترنت وصل میشم بلافاصله ویندوز ریست میشه ....
من 3 تا فایروال مختلف رو هم تست کردم بازم همین مشکل هست ....
وقتی پاک میکنم کلا خوب میشه ....

دوست عزیز قبلا روی سیستم شما چه فایروالی‌ بده و بعد از اون چه فایروالی‌ - فایروال هایی‌ - نصب کردی ؟ و این مشکل به چه صورت هستش وقتی‌ که سیستم شما بالا میاد سیستم قبل از بالا آمدن Reset می‌شه یا پس از بالا آمدن سیستم ... اگه می‌شه بیشتر توضیح بده ...

Apachi

New Member
قبلا bitdefender بوده و بعد هم اونو پاک کردم و از آنتی ویروس و فایر والی که همراه سیستم مکانیک6 بود استفاده کردم ( یعنی kaspersky ) بعد هم که دیدم اینجوریه پاک کردم ( خوب شد ) ولی دوباره وقتی zonealarm نصب کردم اینجوری شد
کمک کنید لطفا

Parham

Well-Known Member
خوب مشکل از همین هستش شما تمامی‌ اون ها را نصب کردید اما ممکن هستش که به درستی‌ پاک نکرده باشید که این مشکل ایجاد شده باشه شما باید اگر ضد ویروس یا فایروال دارید به طور کامل حذف کنید حالا چه از قبل چه الان نصب کردید ، پس از اینکه از حذف شدن همه اونها اطمینان حاصل کردید باید نسبت به نصب برنامه دیگه اقدام کنید و تنها دلیلی‌ که باعث این امر می‌شه داخل شدن تنظیمات این برنامه ها با همدیگه هستش که این مشکل را ایجاد می‌کنه ، پس حتما هرچی‌ برنامه از این قبیل دارید پاک کنید و سپس نسبت به نصب نسخه جدید اقدام کنید

Apachi

New Member
بله من اول بقیه رو کامل آنیستال کردم بعد فایروال بعدی رو نصب کردم
حالا فک میکنید مشکل از کجاست ؟

Parham

Well-Known Member
راه دیگه به ذهن من نمیرسه تنها راه این هستش که از System Restore استفاده کنی‌ و سیستم را به تنظیمات قبل از این مشکل بر گردونی‌ ... غیر از این فکر نمیکنم راهی‌ داشته باشه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا