ریست ویندوز بعد از نصب فایروال و وصل شدن به اینترنت

شروع موضوع توسط Apachi ‏28 اکتبر 2005 در انجمن سیستم‌عامل ویندوز (Windows)

1. Apachi

Apachi New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام

من از ویندوز مدیا سنتر استفاده میکنم ، امروز بعد این که فایروال قبلیو پاک کردم و یه فایروال دیگه نصب کردم و هر وقت که به اینترنت وصل میشم بلافاصله ویندوز ریست میشه ....
    من 3 تا فایروال مختلف رو هم تست کردم بازم همین مشکل هست ....
    وقتی پاک میکنم کلا خوب میشه ....

لطفا راهنمایی کنید

من بدون فایروال میمیرم :(

نوشته شده توسط Apachi در ‏28 اکتبر 2005
  2. www.ahvazcity.net

www.ahvazcity.net Well-Known Member

امتیاز دستاورد:
    83
    اول بزار یه حقیقت رو بگم ویندوز مدیا سنتر آشغال ترین نوع ویندوز اکس پی هستش که دو تا سی دیش کردن دوم اینکه خود مدیا سنتر فایر وال داره و دستگاه رو کند می کنه و فایر وال هم که نصب کنی می شه نور علا نور اما در مورد ریستارت شدن دستگاهت باید بگم که احتمال به یقین ویندوزت ایراد پیدا کرده مثل مال خودم که به زور نگهش داشتم و حوصله ویندوز عوض کردن ندارم

نوشته شده توسط www.ahvazcity.net در ‏28 اکتبر 2005
  3. Parham

Parham Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    دوست عزیز قبلا روی سیستم شما چه فایروالی‌ بده و بعد از اون چه فایروالی‌ - فایروال هایی‌ - نصب کردی ؟ و این مشکل به چه صورت هستش وقتی‌ که سیستم شما بالا میاد سیستم قبل از بالا آمدن Reset می‌شه یا پس از بالا آمدن سیستم ... اگه می‌شه بیشتر توضیح بده ...

نوشته شده توسط Parham در ‏28 اکتبر 2005
  4. Apachi

Apachi New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    قبلا bitdefender بوده و بعد هم اونو پاک کردم و از آنتی ویروس و فایر والی که همراه سیستم مکانیک6 بود استفاده کردم ( یعنی kaspersky ) بعد هم که دیدم اینجوریه پاک کردم ( خوب شد ) ولی دوباره وقتی zonealarm نصب کردم اینجوری شد
    کمک کنید لطفا

5. Parham

Parham Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    خوب مشکل از همین هستش شما تمامی‌ اون ها را نصب کردید اما ممکن هستش که به درستی‌ پاک نکرده باشید که این مشکل ایجاد شده باشه شما باید اگر ضد ویروس یا فایروال دارید به طور کامل حذف کنید حالا چه از قبل چه الان نصب کردید ، پس از اینکه از حذف شدن همه اونها اطمینان حاصل کردید باید نسبت به نصب برنامه دیگه اقدام کنید و تنها دلیلی‌ که باعث این امر می‌شه داخل شدن تنظیمات این برنامه ها با همدیگه هستش که این مشکل را ایجاد می‌کنه ، پس حتما هرچی‌ برنامه از این قبیل دارید پاک کنید و سپس نسبت به نصب نسخه جدید اقدام کنید

6. Apachi

Apachi New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    بله من اول بقیه رو کامل آنیستال کردم بعد فایروال بعدی رو نصب کردم
    حالا فک میکنید مشکل از کجاست ؟

7. Parham

Parham Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    راه دیگه به ذهن من نمیرسه تنها راه این هستش که از System Restore استفاده کنی‌ و سیستم را به تنظیمات قبل از این مشکل بر گردونی‌ ... غیر از این فکر نمیکنم راهی‌ داشته باشه ...

به اشتراک بگذارید