ريست كردن كامپيوتر براي بالا آمدن

سلام
اگه يك كامپيوتر رو روشن كنيم و بالا نياد و حتما احتياج داشته باشه كه اون رو ريست كنيم تا بالا بياد مشكل كجاست؟ به غير از پاور از جاي ديگه هم ميتونه باشه. لطفا كمك كنيد. متشكرم
موفق باشيد

Sunboy454

Active Member
حامد جان یعنی چی بالا نمیاد ؟ کدوم قسمت گیر میکنه ؟ چه پیغامی میده ؟

سلام
هيچ پيغامي نميده. شما نشستي پاي كامپيوتر فكر ميكني خوب سيستمو روشن كردي و داره مياد بالا. بوق رم هم ميزنه. فكر ميكوني خوب مونيتور خاموشه.ولي ميبيني نه مونيتور هم روشنه.ولي صفحه مونيتور سياه سياهه. با خودت فكر ميكونه چه اتفاقي افتاده و مجبور ميشي سيستم رو ريست كني و ميبيني بدون هيچ مشكلي سيستم بالا مياد. من فكر ميكن به احتمال زياد بايد از پاور باشه شما چي فكر مي كنيد؟
موفق باشي

ghoghnuse

Member
سلام دوست من .

چه خبر ؟ اين سيستم تازه براش مشكل ايجاد شده يا از ابتدا همينطور بوده ؟ آيا تازگي سخت افزار جديد روي سيستم نصب نكردي ؟‌آيا هميشه اتفاق مي افته يا بعضي وقتها كه براي مدت طولاني سيستم روشن نشده ؟ يا مدت طولاني روشن بوده ؟؟

موفق باشيد . بدرود .

سلام
خيلي خوشحالم كه دوباره اينجا ميبينمت. سيد جان اين سيستم چند وقتيه اينجوري شده. سخت افزار جديدي هم اضافه نشده. هميشه هم اتفاق ميفته. اين يكي از كامپيوترهاي شركته.روزي 10 ساعت ميانگين روشنه.اول صبح كه ميخوايم روشن كنيم بايد ريست بشه تا بالا بياد.
موفق باشي

Sunboy454

Active Member
مانیتور شما back 2 back هست ؟
با مانیتور دیگه ای تست کردی ؟

آخرین ویرایش:
با سلام
اول باید بگم شما باید به ست آپ مادر برد بروید همه بوت ها را بر روی هارد دیسک قرار دهی
دوم برای بهتر کارکردن آن باید بایوس آن را آپدیت کنی
اگر جواب نداد بایوس کامپیوتر را خالی کن و آنها را لود کن
در بیشتر مواقع که بر روی سیستم دیگران کارمی کردم این مشکل پیش می آمد و لی با این کار مشکل من حل شد
موفق باشی .m

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا