رویای نیمه شب/ماندانا نیک سلیمانی_علی جلالی/maya.zbrush.photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام

خدمت خانم مدیر و همکار گرامی! و بقیه شاگردا...!

به ایراد الکی بگیرم ! ایده های خوب رو خوب نشون بدین !
خیلی الکی بود نه؟
یه چند تا تنالیته رنگی کمک میکنه چشم تو اون خط های شلوغ و هم وزن عناصر تصویر رو گم نکنه. یه چند تا لکه رنگ تو اسکچ ها کمک بزرگیه در فهم مطلب. با این که خودم اهل خط خطی ام اما به علت کم سوادیم طرحها رو بعد از چندمین بار تونستم هضم کنم. اینقدر شلوغ به نظرم میومد که چشمم روشون گیر نمیکرد.
البته بعضی ها! دست به گل میزنند طلا میشه ولی اگه این جادو رو مرئی کنند بیننده wip هم لذت همراهی رو خواهد برد.
ما که خیلی از شما تعریف شنیدیم. امیدوارم کار فوق العده ای ازتون ببینم.

یا زهرا

Mandana

Active Member
ای آقا لوسمان نکنین دیگه:green::دی
درسته می هم حس کردم رنگ و لعاب کم داره.امروز بیکار بودم نشستم همینجوری تستی کاراکترا رو رنگ زدم.بد نشدن.شاید بسته به محیط بعدن رنگهاشون عوض بشن ( احتمال زیاد میشن):)
اینا کاراکترای کوتوله ها هستن.دوست داشتم اسکچ کانسپت رو هم رنگ می زدم ولی فکر نکنم فرصت بشه دیگه.ازین چند روز فرصتی که دارم نهایت استفاده رو ببرم:دی:cool:
العانم دارم خونه ها رو مدل می کنم.ببینیم چی از توش در میاد:دی

همینا دیگه.فعلنا:سوت

پیوست ها

• gigil_migil copy.jpg
    gigil_migil copy.jpg
    279.7 کیلوبایت · بازدیدها: 82

ali3dm

کاربر VIP
بندانگشتی های پیوستی
تو مایه های سبک tinkerbellهستن از نوع متفاوتش

جالب شده تعریف نمیکنم که لوس نشید
139fs108574.gif

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
دختره خیلی باحال شده ، خودتنی دیگه ؟ ( آخه اونم مثه خودت عاشق صورتی :دی )
ببینیم 3 بعدیش رو چه میکنین ؟

خعلی باحالی !!!
راستی این دختره دماقش رو عمل کرده ، یا میخواد بکنه ؟

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ای آقا لوسمان نکنین دیگه:green::دی
درسته می هم حس کردم رنگ و لعاب کم داره.امروز بیکار بودم نشستم همینجوری تستی کاراکترا رو رنگ زدم.بد نشدن.شاید بسته به محیط بعدن رنگهاشون عوض بشن ( احتمال زیاد میشن):)
اینا کاراکترای کوتوله ها هستن.دوست داشتم اسکچ کانسپت رو هم رنگ می زدم ولی فکر نکنم فرصت بشه دیگه.ازین چند روز فرصتی که دارم نهایت استفاده رو ببرم:دی:cool:
العانم دارم خونه ها رو مدل می کنم.ببینیم چی از توش در میاد:دی

همینا دیگه.فعلنا:سوت

ایول، جالب بود بسی، خوشمان امد. چی بشه مدل سه بعدیش خدا می دونه. ولی در کل خیلی نامردیه ها. باید توی قوانین می گفتن دو نفر که کارشون خیلی خوبه نمی تونن با هم گروه تشکیل بدن، اینطوری یه گروه تشکیل شده با دو تا سه بعدی کار خیلی خوب، یکی هم مثل من باید تنهایی کار کنه تازه بره مدلینگم یاد بگیره بعد از عمری. :lol: خیلی نامردی شد در حق ما انیمیت کارا توی این مسابقه، خدا ازتون نگذره. :cry: :)دی شوخی بود).
اسکچ بسه دیگه لطف کنید مدل سه بعدی ها رو بذارید تا بقیه ی هم بیشتر ترغیب بشن برای کار. چیزی دیگه نمونده ها.

منتظر ادامه ی کار هستیم.
شاد باشید و موفق.

hosienmax100

3D Artist
بسیار عالی رنگ شده

pose نایسی هم دارند من لذت بردم ...

اگه تو آپلود رندر پایانی به مشکل خوردید بگید تا کمکتون کنم :wink:

موفق باشید /

.:. soroosh .:.

Active Member
واو ... عجب کاراکترایی شدن :اسمایل قلب: :دی
این پینتیتون با بقیه کارهاتون خیلی فرق میکنن کلی قشنگن اینا هم ... و سبک جالبی دارن.
کاراکتر سمت چپی ( یعنی پسره ) من و یاد وروجک و آقای نجار انداخت ...
منتظرم مدلسازی هستیم هم خونه ها هم کاراکتر ها ... :rose:

سلام

از اینکه یه نمونه رنگی اومدین بسیار ممنون.

کارهای شسته رفته و شکیلی هست. حالتی صمیمی داره و با سادگی حرفهای جدیدی میزنه.

اما یه نکته بعضی خصوصیات مثل دماغ بزرگ حس کودکی رو در ظاهر کمرنگ میکنه. البته خب میدونم که کوتوله ها موجوداتی دو شخصیتی هستند و در عین کوچکی میتونند سن بالایی داشته باشم. در عین حال که اون بینی همزمان که نمکی میکنه اونها رو میتونه یه مولفه سبکی هم باشه.

کارهاتون اگه همینطوری بره تو اجرا میتونه خیلی به نقاشی نزدیک بشه. البته تو نهایی کردنشون شاید تنوع رنگ و طیف های نزدیک رو هم بتونین اجیر کنین تا چشمنوازی کار در دیتیل ها بیشتر بشه فکر کنم نورهای رنگی و مهمتر سایه های رنگی هم مکمل خوبی براشون باشه. امیدوارم قارچ و درخت و مابقی هم با همین منوال و البته خلاقیت های موردی جاذبه کار رو تکمیل و بی نقص کنه. جنس های مخملی هم پیشنهاد منه.

منتظر گام بعدی هستیم!

یا زهرا

Farrokh

Active Member
و حال کجایند آنان که می گویند این تاپیک کار قوی ای توش نیست

من بعد یک ماه الان که ثبت نام بسته شده تونستم وقت پیدا کنم بیام و کار شما رو ببینم

انگشت به دهن موندم از این همه کارای خوشکل خوشکل

اسکچ علی که بسیار عالی بود
کاراکترای ماندانا هم ، مخصوصا دختره واقعا با حال بودند

زود باشید کاراتونو سه بعدی کنید که می خواهیم بترکانید
منتظرتانیم

پ ن : علی جون ترو خدا دو تا پست بیشتر بزن
تاپیک خودته
تعارف نکن :green:

Mandana

Active Member
اینها هنوز فتوشاپ بودن.دو بعدی.دوبار با زی براش تقریبن تمومشون کردم ولی چون با لپتاپ بودم رم کم می آورد بسته میشه وسط کار.منم اعصاب ندارم دوباره ادامه بدم:دی
ولی اگر بشه از فردا باز شروع می کنم.ببینیم چی میشه:دی
موفق بباشین:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا