رویای نیمه شب/ماندانا نیک سلیمانی_علی جلالی/maya.zbrush.photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mandana

Active Member
سلاملیکم خوبین؟:دی
عیدتون مبارک باشه اولن:}
دومن که سیزده به درتونم پیشاپیش خوش بگذره:دی
سومن همین دیگه.خواستم بگم ما هم هستیم.منتها دو تا ایده داریم یکیش مال علی جلالی ئه یکیش منه.بعد هنوز دو دلم کدوم یکی رو انجام بدیم:-?
تصمیم گرفتم حالا که تنبل تر بودم این مدت باسه هر دوشون کانسپت بزنم.هر کدوم رو بیشتر دوس داشتیم اونو ادامه بدیم
توضیحات هر کدوم رو همراه کانسپت ارائه میدم که ملموس تر باشه
بعدش همونجا اگر دوستان لطف کنن بگن کدوم کانسپتها و ایده بیتره همون رو ادامه میدیم:}

دیگه همینا دیگه.منتظر کانسپتها باشین فیلن:}
موفق بباشین:rose:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلام بر مدیریت سایت :green: خوبیم شما خوبید ؟ :green:

به به مبارکه تاپیک ، خیلی خوشحال شدم که شما هم شرکت میکنید :rose: کسب مقام اول را پیشاپیش به مدیریت سایت تبریک میگم ( این پلاکارد بود:green: )

موفق باشید

Mandana

Active Member
سلام بر مدیریت سایت :green: خوبیم شما خوبید ؟ :green:

به به مبارکه تاپیک ، خیلی خوشحال شدم که شما هم شرکت میکنید :rose: کسب مقام اول را پیشاپیش به مدیریت سایت تبریک میگم ( این پلاکارد بود:green: )

موفق باشید

سلاملیکم:}
میسی میسی شوما خوبید؟سپاسگذارم:دی
می هم درست از آب در نیامدن پیشگویی هایتان را پیشاپیش به شما تسلیت عرض می هاینم:دی نوستر عقیلی:green:

پارازیت: این مدیر سایت چرا سمت چپ قرار گرفته؟

اوم؟چیچیش؟:rose:
امیدوارم کار خوبی بشه

انتظار تو این تاپیک خیلی زیاده ..

موفق باشید /

میسی حسین مهربون
راس میگه انتظاراتتونو بیارین پایین.ببینم اصن تموم میشه یا نع:}:دی :سوت
موفق بباشین:rose:

hamed1star

Member
سلام سلام

ببین کیا رو اینجا میبینم آقا خوب خبر میدادید ما انصراف میدادیم دیگه

برای هر دوتون آرزوی موفقیت دارم هم ماندانا خانم و هم علی‌ عزیز

حسابی‌ مشتاقم کارتون رو ببینم

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ای بابــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا :mad:
اینطوری که قبول نیست. ما تازه داشتیم خودمونو آماده می کردیم توی مسابقه شرکت کنیم اینجا رو که دیدیم که دیگه اصلا پشیمون شدیم. اخه ما قدرت رقابت با این گروه و این شرکت کننده ها رو نداریم. :cry:
منتظر کانسپت ها و همچنین توضیحات مربوط به دو ایده هستیم.
اما منم پیشاپیش کسب رتبه ی اول رو تبریک می گم به هر دو. :rose:

شاد باشید و موفق.

1835ali

Well-Known Member
این اولین پستم در سال 90 هستش به همه بچه های مجید آنلاین تبریک می گم و سال خوب و پر باری براشون آرزو می کنم
علی و ماندانا ؟ باهم چی شود .اگه نگم شاهکار حداقل یه کار عالی ازتون انتظار می ره
انشاءالله موفق باشید بی صبرانه منتظریم
یا علی

Sherlock_Holmes

Active Member
خيلي خوشحال شدم كه ماندانا و علي يه تيم تشكيل دادند..
انتظار كار عالي داريم چون تيم خوبي هستين..
كلا تيمها توي اين مسابقه خيلي بهتر و جدي تر از چيزي كه فكر ميكرديم شكل گرفتند..

اميدوارم موفق باشيد..

Mandana

Active Member
ای بابا شماها هم هی لوس می کنین آدم رو
770752gtbvmg2ozk.gif

می درگیر کارای فروم وسفارشایی که گرفتم بودم اصن فرصت نمی شد هیش کار کنم:"> ولی خوب دیگه تا اطلاع ثانوی سفارش کار نمی گیرم تا لا اقل اینو تموم کنم
اینا رو هم خط خطی 5 دقیقه ای زدم منظورم رو تا حدی برسونم
icon_redface.gif

اولی ایده منه.زمانی که با کوچولو بودم و بابا خوشش میومد شبها بریم روی کوه های آب و برق و شهر زیر پامون یا آسمون رو تماشا کنیم( مشهدیا فقط می فهمن چی میگم:دی بی خودی سعی نکنین بفهمین:سوت) و اون موقع با همون عقل ناقصم فکر می کردم وای چقدر ماه نزدیکه حتمن یه روزی دست می زنم بهش.شاید باید بزرگتر بشم
کلن توی همین رویا بودم همیشه
اینم اسکچش هست :

و خوب این ایده رو خودم رد کردم.چون ایده ی علی جالب تره و دیتیل بیشتری میشه بهش داد
و اما ایده ی علی:
اینکه اغلب بچه ها فکر می کنن توی اتاق خوابشون یک در کوچیک هست.که وقتی نصف شب بازش کنن یه دنیای جدید هست اونور.با موجودات کوچولوی مهربون و آدم باهاشون دوست میشه
مطمئنم خیلی از بچه ها اون زمانها همچین خاطره ای از کودکی شون دارن.و از اونجا که این ایده عمومی تر و قشنگ تره ایده ی کار ما همین شد.اینم اسکچش:

شرمنده می وقتی میخوام به یه موضوع بفکرم و اسکچشو بکشم حتی خودمم نمی فهمم چی کشیدم بعدن:)) اگر شماها هم نفهمیدین این خط خطی ها چی هستن خودتونو ناراحت نکنین کانسپت اصلی با رنگ آمیزی رو ادامه میدم و میذارم تا بهتر متوجه منظور کاره مون بشید
همینا دیگه:دی موفق بباشین:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ایول. منتظر ایده های عجیب غریب تر و با حال تری بودم اما همینا هم بسی جالب می باشد.
من با ایده ماندانا جان بیشتر ارتیباط برقرار کردم. البته به خاطر اینکه توی ایده علی جان بیشتر کار می بایست روی کاراکترهای اون دنیای خیالی صورت بگیره اما توی ایده ی ماندانا جان کار اصلی روی ساختمون ها و محیطه که من خودم از کار محیط و ساختمون و اینا بیشتر خوشم میاد تا کاراکتر و اینا. در هر صورت.
ما که می خواستیم شرکت کنیم جور نشد اصل ولی الان که کار و ایده های بچه ها رو می بینم خوشحال شدم که همون بهتر که شرکت نکردم اصلا. :green: در هر صورت، جای کار زیاد داره کارتون، ایشاا... این سری ادامه بدید کار و تا پایان و مثل سری قبل نیمه کاره رها نشه کارتون. :green:

شاد باشید و موفق. :rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا