رویای نیمه شب/ماندانا نیک سلیمانی_علی جلالی/maya.zbrush.photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به همه... چه خبره اینجا :green: خیلی مرسی دوستان
چشم...من که نمیتونم بگم بیشتر وقت میذارم چون اصلا وقتی نذاشتم که بخوام بیشترش کنم . :) پس میگم چشم منم از این به بعد وقت میذارم تا کار رو به خوبی تمومش کنیم.
فرخ جان مهم نیته ، مهم اینه که دلت اینجا باشه :green: کامنت گذاشتن زیاد مهم نیست. :سوت

آخرین ویرایش:
سلام

این رو مینویسم فقط به خاطر کنجکاوی خودم . یه هفته وقت هست و کار شما هم هیچی پیدا نیست. لطفا مسابقه رو گرم کنید و هیجان رو با کارهای خوب یادآوری کنید. یه جورایی وقتی رونق کار کم میشه باید مسئولش جور بقیه رو هم بکشه. اما با انتظارات بسیار بالا و ظرفیت موضوع هنوز خبری نیست. علی آقا گفت من کار میکنم. شما هم که همین رو گفتین. فکر میکنم دست هر دو تون تند باشه. چرا مسابقه رو راکد گذاشتین. اگه قراره یه کار خوب آخر سر بذارین که من دیگه مسابقه های جدید نمیام. ارزش سبقت از ارزش برد خیلی بیشتره و دلیل شرکت من آماتور هم هیجان عمومی تو کار هست که باعث رشد میشه. و الا شما آخرش میای و خب برنده هم میشی و اونهایی هم که از کار ما خوششون اومده بود میفهمن که اشتباه کردن. این اصلا قشنگ نیست. شما یارکشی هم کردین و از من دست تنها کمتر خروجی گذاشتین. درستش این نیست. مسابقه مهمترین اتفاق تو همه فروم ها میتونه باشه چون معرض یادگیری و آموزش و بهره کشی و جهت دهی و عملیاتی کردن همه اطلاعاتی و تجربیاتی هست که خورد خورد بدست اومده. خیلی اوقات از کار هم مهمتره. یه جور تعهده و یه جور تعادل تو ترازوی رقابت. اگه شماها برین خب ما چکاره ایم. بلوط ها چیده شدن. برنده های قبلی اصلا نیومدن. اسپید مدلرها سرشون شلوغه. بچه های دیگه هم که اکثرا کارشونو تموم کردن. من اگه جای شما بودم ! کار ساده تری رو انجام میدادم و نور اونو با آینه تو چشم همه مینداختم تا رقابت سخت یا اشتیاقی سهل برا همه ایجاد بشه. اهداف فرهنگی مسابقه پس چیه؟

یا علی

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام برهانی جان. ممنون از حس کنجکاویت :wink:
راستش تا حدودی حرفاتون درست هستند. اما نمی دونم چطوری باید توضیح داد که متاسفانه هر دومون با کمبود وقت مواجه شدیم و به هیچ عنوان قصد اینکه آخر کار بیایم کار نهایی رو بذاریم نداریم.
اینقدر گفتین انتظارا از این کار بالاست اینطوری شد دیگه :green: استرس وارد می کنین.
در کل فکر می کنم مقدار و نوع فعالیت هرکس توی فروم ها به خود شخص ، وقتش و علاقش بستگی داره و تعهد خاصی هم وجود نداره. ممنون.(اینارو از طرف خودم گفتم)

یک مقدار از مدلینگ کار. من فعلا دارم درخت و کاراکتر دختر بچه رو آماده می کنم. تکسچر درخت تست هست.

پیوست ها

• kidi.jpg
    kidi.jpg
    70.4 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • tree.jpg
    tree.jpg
    200.2 کیلوبایت · بازدیدها: 26
  • tree02.jpg
    tree02.jpg
    169.3 کیلوبایت · بازدیدها: 20

Mandana

Active Member
منم قارچ رو درست کردم.صورت کاراکتر رو ویرایش کردم و یک اسکچ ساده از منظره ای که داریم میسازیم کشیدم.ولی منم مثل علی کار خاصی انجام ندادم :"> دوتا تنبلیم ما:دی

پ.ن:بدن دخمل خانوم هنوز فقط یک طرفش درست شده.بعدن اسمارت ریسیم می کنم:دی

کاری که انجام میدادم امروز تموم شد.ولی خوب تکستچرش مونده :(:(:(
اگر برسیم بازم روش کار می کنیم.در نهایت ما سعی مونو داریم می کنیم ولی احتمالش زیر صفر ئه:دی

پیوست ها

• gharch.JPG
    gharch.JPG
    69.7 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • 35313_1142116901_large copy.JPG
    35313_1142116901_large copy.JPG
    645.1 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • milig.jpg
    milig.jpg
    71.6 کیلوبایت · بازدیدها: 33
سلام اساتید من تازه این جا رو دیدم و گفتم لازمه تشکرمکتوبی انجام بدم.
از همت و حاضرجوابی شما خوشحالم و به خاطر اینکه قبل از رضایت و تکمیل کارهاتون رو گذاشتین تشکر مضاعف دارم.
از درخت غول نمای کلاسیک و قارچ ریز پرداخت بیشتر خوشم اومد.
استرس چرا ؟ شما یه حرکت عادی انجام بدین کار متفاوتی انجام می شه.
اگه فرصت نشد که متفاوت ترین کارتون باشه هم به نظر من پتانسیل تکمیل و نهایی کردنش در آینده وجود داره.
به نظر من درسته کار تیمی گروه فرشیدرضاعلی خیلی عالیه اما این اتفاق تو فانتزی به مراتب سخت تر و ارزشمند تره به نظر من.
اگه تکسچرینگ کارتون طولانی میشه من پیشنهاد میدم یه clay render خوب بگیرین و به کمک مپ و ماسک و نقاشی مستقیم اونو دوباره سازی کنین. تعداد کمتر و نمای کوچکتر هم قبوله شما در این فرصت محدود ولی ارزشمند میتونید روی بخشی از کار تمرکز کنید.
امیدوارم کارتون به مرحله دلخواه و دلپذیر خودتون برسه
امیدوار شدم دوباره. من تازه حالا منتظرم !
از پست های رنگارنگتون بازم تشکر میکنم و به شاگردتون منت گذاشتین.

یا علی

Mandana

Active Member
این برادر برهانی هی آدم رو چوبکاری می کنن هی هندونه اینا آدم خودش خجالت می کشه کار نذاره:دی
در مورد قارچ لطف دارین.درخت هم علی باید پاسخگو باشه اما توی مسنجر که بهم نشون داده بود گفت تکستچرش همینجوری ئه.البته تکستچر نیست در اصل یکی از متریالهای زی براش هست ممنون کلی که سر می زنین.یعالمه مرسی:rose:

hosienmax100

3D Artist
علی عجب علاقه ایی به این نوع درختا داری با دهن و چشم :دی فکر کنم توی یه کار قبلیت هم از این درختا مدل زدی کارتو دارم تو هاردم /

اسکچ منظره هم اینقدر زیبا جمع جور شده من براحتی میتونم یک روزه تبدیلش کنم به یه کار سه بعدی اینو جدی میگم حالا یه روز نشد بیست روز چه فرقی داره :wink:

جدا از شوخی خیلی از اسکچ محیط خوشم اومد/

موفق باشید

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
wooooow
واقعا حیفه این کار به انتها نرسه برای مسابقه. واقعا کاراکتر ها و اون درخت و بلاخص اون قارچ زیبا شدن. اگه بتونید وقت بیشتری بذارید و کار و برسونید به مسابقه عالی می شه واقعا.
منتظر ادامه کار هستیم.
شاد باشید و موفق.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
مدلاتون انصافا خیلی خوب درومده
به نظر من هم درخت خوبه و هم قارچ
البته قارچه بهتر شده، چون با یه تکسچر مناسب از قارچ واقعی هم بهتر میشه!

Farrokh

Active Member
سلام دوست عزیز
وقت مسابقه راس ساعت ۱۲ امشب به پایان می رسد
با توجه به اینکه راس همین ساعت تمامی تاپیک ها قفل می شوند و دیگر امکان ارسال آثار وجود نخواهد داشت . خواهشمندم هرچه سریع تر نسبت به ارسال اثر و یا آثار نهایی خود در پست اول اقدام کنید تا در ساعات آخر با مشکل آپلود روی سرور مواجه نشوید

بدیهیست که برگزار کنندگان مسابقه مسولیتی در مقابل قضاوت بر روی ارسال هایی که در پست اول وجود نداشته باشند به عهده نخواهند گرفت

با آرزوی کامیابی
تیم مدیریتی مجید آنلاین

(این پیغام برای تمام تاپیک های شرکت کنندگان در مسابقه ارسال شده است )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا