رویای خوشمزه /محمد افضل حق بین / 3ds max. Photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.
از همت و تلاشت پیشاپیش قدردانی و تحسین به عمل میاد!
امیدوارم سنگ تموم بذاری ( تصویر یه تخته سنگ خیلی بزرگ و خوشمزه!)
من هم امیدوارم مشکلات کوچک جلوی کارهای بزرگ رو نگیره که خب معلومه نمیگیره!

یا زهرا

Farrokh

Active Member
چقدر کار فانتزی و با حالی هست این کار

چمن هم بعد محبت های عارف و بقیه ی بچه ها ، خیلی خوب شده (البته یه ذره توی فور گراند جای کار داره )

من فکر می کنم یه مقدار از اون آب نبات ها و چیزای شیرین هم توی فورگراند بیشتر بذارید عالی می شه

در کل افق های روشنی رو در مقابل شما با این کارتون می بینم
پس با جدیت ادامه بدید و براتون آرزوی موفقیت می کنم

Farrokh

Active Member
ضمنا یادم رفت که خواهش کنم مراحل پیشرفت کار رو در پست اول بذارید که بازدیدش برای همه آسون باشه

ممنون
اون آسمون قرمزه هم خیلی با حال بود
یه جورایی حس اینو می ده که توی یه سیاره ی دیگه به جز زمین هستیم

می تونید یه مشت زنبور و پروانه هم برای گل ها بسازید

موفق باشید

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خیلی خوشم اومد واقعا کار فانتزی شده

منم از این مدل کارا خیلی خوشم میاد راستی

چمنو چجوری درست کردی شدیدا تو کارم به چمن نیاز دارم اگه میشه یه کمکی بکن

سلام

خیلی سردستی و اورژانسی کشیدم. اما منظورم اینه که بر حسب تست کار نکن. بر حسب فرم کار کن. فرم های شکلات های کاکائویی و کیک های خامه ای رو سرچ کن و به فرمهایی برس که بتونی تو همه جای کار به خوبی ازش با تنوع و تطبیق استفاده کنی.

فانتزی از رئال مناسب تره. اجرای تمیز هم میطلبه.
موفق باشی

یا زهرا

پیوست ها

• O.GIF
    O.GIF
    12.8 کیلوبایت · بازدیدها: 13

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام به همگی دوستان :rose:
ممنون محمد جان طرحهای جالبی زدی منم چند تا ایده ازشون گرفتم .
دوستان قلعه رو دوباره طراحی کردم و ایندفعه بیشتر شبیه قلبه هستش فقط برای متریالاش یه خورده مشکل دارم و نمیدونم چه متریالی بدم اگه وقت بذارین و کمکم کنید خیلی از لطفتون ممنون میشم .

پیوست ها

• Final_Castle copy.JPG
    Final_Castle copy.JPG
    424.3 کیلوبایت · بازدیدها: 17
سلام محمد جان

از اینکه پرکاری و قصد کردی کارت رو پیشرفت بدی خوشحالم و به عنوان یه رقیب کوچیک احساس خطر میکنم!
اما یه نکته ای شاید ضرر نداشته باشه. شما وقتی بین دو تا چیز میخوای انتخابی انجام بدی مسایل زیادی رو بررسی میکنی و این درسته. وقتی آدم یه جایی زمان و احساساتی خرج کرده وقتی عوضش میکنه که علاوه بر جرئت و لزوم دل کندن از اون دلایل قانع کننده ای براش ایجاد بشه...
یه داستان جالب توی نسخه های فیلمم ها و گیم های چند قسمتی پیش میاد و اون ریزش و رویش ! هواداران خواهد بود. شما با هر تغییری درصد هواداراتون عوض خواهند شد...
اگه به نتیجه رسیدی که اون قلعه کیکی بره و این قلعه هندی و باشکوه بیاد این خودتی که تصمیم میگیره. الان با بازخورد بقیه هم میتونی عکسالعملا رو مطالعه کنی و دلایل و پیشنهاداشون رو بسنجی.

اما چیزی که حالا میخوام بگم اینه که جدای از اونی که تا حالا میخواستی و برداشتی که از پیشنهاد بچه ها داشتی و فراز و نشیبی که طی کردی حالا اگه فرصت داری یه بررسی با خلوت و کلاهت انجام بده:
یک تصویر از یه عالمه چیز یعنی انتخاب این که بقیه چه چیزی ببینن. این تویی که دستت رو از جلوی چشماشون برمیداری و باعث میشی ذوق و تعجب کنند یا ... خب با این دید بیا به کارت ارزش دهی و نقش دهی کن:
خود اصلاحی موثرترین روش رشد هست چون مشاهده بقیه رو با قدرت خودت به سمت نقطه ای بالاتر میبری. این بهبود مرحله به مرحله حسن این مسابقه هست و الا تاپیک تعطیل و آه و آفرینی هم گفته نمیشد...
چند تا سوال از خودت بپرس چون من هم میپرسم و همه باید بپرسن:
آیا تا اینجا همه چیز خوبه؟
آیا انتخاب های دیگه ای وجود نداشته؟
اگر هدف و منظور تصویر در یک خط نوشته بشه چند درصد از عناصر تصویر در راستای هدفت هستن.

من به عنوان یه ناظر بیرونی پیشنهادی دارم: اگه قراره قورمه سبزی رو عوض کنی و گردو میریزی توش بقیه غذا رو هم عوض کن تا به یه چک پوینت متعادل برسی.
از چتری که با قیمت زیاد خریدی غمگین نباش و از آفتاب بهاری لذت ببر. زیر ابر بودن بهتر از زیر چتر بودنه. تا وقتی که دیر نشده میشه نقشه رو اصلاح کرد.
همسویی بین یک تیم کم تجربه از یک گروه ماهر که با هم سازگاری ندارند در برنده شدن بیشتر موثره.
هدف رو قربانی نکن مگر اینکه هدف والاتری رو مقید شده باشی...

ممنون از گوشهات و به امید تعجب چشمهام!

یا زهرا

mhattaran

کاربر VIP
من از این قلعه بدم نمیاد ولی ترجیح میدم یه ترکیبی از هر دو باشه ، این قلعه با اون در زندان مانند و کنگره های بالای دیوار بیشتر شبیه یه دژ شده و یه کمی هراس ناک شده . در مورد درخت هم اون درخت کروی رو دوست دارم ولی میتونی همون درخت کاجو شبیه یه کپه خامه پیچ پیچی بسازی!

saeedmagic

Member
خیلی باحال شده فقط اگه قلعه کاکائویی و خامه ای باشه بهتر نیست؟
tumblr_kyi3rpIykz1qzl7pko1_400.jpg

chocolate%20castle.jpg

NMH2RBM_mn.jpg

در مورد اون درخت کاج هم همونطوری که آقای عطاران گفتن خامه ای باشه و یه توت فرنگیه حوس انگیز بالاش باشه خیلی باحال می شه دهنم آب افتاد :دی

Hi MAJID

کاربر VIP
بازم از لطفی که دوستان در بهتر شدن کارم دارن خیلی سپاسگذارم :rose:
قلعه رو یه مقدار رنگ آمیزی کردم و یه چند تا کیک زنجبیلی بهش اضافه کردم . برای ابر ها هم هر کاری کردم نتونستم پشمکی درست کنم اگه کسی کمکم کنه خیلی ممنونش میشم .:rose:

پیوست ها

• lightroom copy.jpg
    lightroom copy.jpg
    245 کیلوبایت · بازدیدها: 35

m3d

کاربر VIP
آفرین کار بسیار آرامبخشی شده با یه نگاه رفتم تو داستان هانسل و گرتل :oops: یادش بخیر بچگی:sad:

saeedeh_st

Member
قلعه خیلی بهتر از قبل و جذاب شده ولی بیشتر کار کنی روش عالی میشه
کمک کم داره تبدیل به یه قلعه خومشزه میشه:oops:

*farshid*

کاربر VIP
محمد جان خیلی خوب شده
واقعا رندر زیبایی گرفتی مخصوصا ترکیب رنگی آسمون و قلعه عالی شده
آتیشبازیه بکگراند هم خیلی خوب شده
من اگه جای تو بودم اون درخت سمت چپ رو با یه کاج عوض میکردم ... یه جورایی توجه رو از سوژه ی اصلی (قلعه ) منحرف میکنه
در کل خیلی خوبه
موفق باشی
:rose:

Hi MAJID

کاربر VIP
آفرین کار بسیار آرامبخشی شده با یه نگاه رفتم تو داستان هانسل و گرتل :oops: یادش بخیر بچگی:sad:

ممنونم مهدی جان لطف کردین که نظر دادین دوست عزیز :rose:
امیدوارم شما هم تو کارتون موفق باشید :rose:

قلعه خیلی بهتر از قبل و جذاب شده ولی بیشتر کار کنی روش عالی میشه
کمک کم داره تبدیل به یه قلعه خومشزه میشه:oops:

مرسی دوست عزیز اگه بتونم خوشمزه ترش هم میکنم :rose:

محمد جان خیلی خوب شده
واقعا رندر زیبایی گرفتی مخصوصا ترکیب رنگی آسمون و قلعه عالی شده
آتیشبازیه بکگراند هم خیلی خوب شده
من اگه جای تو بودم اون درخت سمت چپ رو با یه کاج عوض میکردم ... یه جورایی توجه رو از سوژه ی اصلی (قلعه ) منحرف میکنه
در کل خیلی خوبه
موفق باشی
:rose:

تشکر تشکر فرشید جان :oops:
از لطفی که داری خیلی ممنونم اتفاقا خودم هم از درخت سمت چپی خوشم نیومد منتظر کسی بودم که همچین نظری بده و من هم عوضش کنم . حتما این کار رو انجام میدم .
موفق باشید :rose:

بسیار عالی .../:rose:

موفق باشی

مرسی حسین جان لطف کردین :rose:

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام دوستان دارم امیدوارم حال همگی خوب باشه :rose:
اینا آخرین تغییرات کارم هست امیدوارم خوشتون بیاد . ممنون میشم اگه لطف کنید و بگین که کدوم بهتره مرسی .:rose:

موفق باشید .

::reza::

کاربر VIP
سلام مجید جون.
خیلی کار خوبی شده. من که لذت بردم. راستی این کارت منو یاد قسمتی از فیلم شرک میندازه مخصوصا اون عروسکه که از نون ساخته شده.
در مورد او دو تا کار آخریت هم فقط از نظر نور فرق میکنه دیگه نه؟ من که جفتشو دوست دارم. اون پایینی با اون نورش حس امید و رسیدن به قلعه رو میده واما اون بالایی برعکس.
در کل کار خیلی خوبی شده. من تبریک میگم بهت دوست خوبم .
ایشالا هر جا که هستی خوب و خوش و موفق باشی.

mhattaran

کاربر VIP
wowwwww
خیلی خوبه ، میتونی اون عروسک هارو یه حالت بهشون بدی که مثلا دارن با هم بازی میکنن یه چیز دیگه ای
موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا