روش نصب پلاگین Trapcode Particular 2.1 for CS5

bobo2bebe

New Member
سلام
اساتید محترم
لطفا روش نصب پلاگین های افتر افکت را هم توضییح بدهید
من ورژن سی اس 5 دارم
پلاگین Trapcode Particular 2.1 for CS5 به ظاهر نصب می شود اما در واقع خبری از پلاگین نیست
لطفا راهنمایی کنید
من برنامه را می بندم روی پلاگین کلیک می کنم و مثل یک نرم افزار معمولی عمل نصب را انجام می دهم بعد برنامه افترافکت را باز می کنم اما می بینم خبری از پلاگین نیست .
مرسی

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام
اساتید محترم
لطفا روش نصب پلاگین های افتر افکت را هم توضییح بدهید
من ورژن سی اس 5 دارم
پلاگین trapcode particular 2.1 for cs5 به ظاهر نصب می شود اما در واقع خبری از پلاگین نیست
لطفا راهنمایی کنید
من برنامه را می بندم روی پلاگین کلیک می کنم و مثل یک نرم افزار معمولی عمل نصب را انجام می دهم بعد برنامه افترافکت را باز می کنم اما می بینم خبری از پلاگین نیست .
مرسی

دوست عزیز روش نصب تو یه فایل توضیح داده شده به دقت بخونید.

در مورد روش نصب بارها صحبت شده ااگه انجمن رو بگردید پیدا می کنید.

اگر روش نصب همراه با برنامه نیست بگید براتون بذارم

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیزم M like mother گفتن که تو فایل راهنما هست

اما باید به محل ریخته شدن و 32 و 64 دقت کنی ( کلی هست این موضوع نه فقط به این یه پلاگین )

اما در مورد Cs5 که 64 بیتی هست یکی دیگه از دوستان هم قبلا این مشکلو داشت که در نهایت با عوض کردن افترش و نصب از یه Source دیگه مشکلش حل شد حالا شما کاری که دو.ستم گفت رو انجام بده اگر نشد به این فکر کن که یه نسخه Cs5 دیگه گیر بیار و نصب کن

البته بهتر از این Master suite ها استفاده کنی چون کامل تر و احیانا بدون عیب تر هستن

موفق باشی

farhad8694

Active Member
من میدونم مشکل این بنده خدا چیه .
ایشون احتمالا کلی پلاگین نصب کرده به طوری که پارتیکولار میره توی Effects>other .
راهش اینه که بری توی window و گزینه Effects & presets رو فعال کنی وبعد اونجا اسم افکتتو تایپ کنی .
:rose:

bobo2bebe

New Member
سلام
روش نصب را پیدا نکردم اگر لطف کنید و دوباره برایم بگذارید ممنون می شوم . در جواب آقا فرهاد هم باید بگویم که خیر من فقط یک سوئت نصب کردم.
با تشکر

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

شما تو این مسیر

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS5.5\Support Files\Plug-ins\Trapcode

فایل particular.aex ندارید؟ اگه داشته باشید یعنی درست نصب شده.

king3d

New Member
سلام منم همچین مشکلی رو با OpticalFlares دارم.دقیقا طبق دستور نصبش عمل میکنم.یعنی پوشه OpticalFlares رو توی پوشه plug-ins کپی میکنم ولی وقتی در Effects & presets اسمش رو سرچ میکنم هیچی پیدا نمیشه تا ادامه نصبش رو انجام بدم

جدیدترین ارسال ها

بالا