روش نصب رو بگيد لطفا ...

dashamir

Member
دوستان سلام ...
با اينكه مي دونم اين مسخره ترين سوالي است كه در اين برد پرسيده مي شود مي پرسم چون بدجوري لازمش دارم .... :oops:
بي زحمت يكي روش نصب كامل برنامه ي Visual Studio.NET در ویندوز ایکس پی رو بگه با جززئیات کامل ... من چند دفعه این برنامه رو نصب کردم و هر بار هم یک مشکلی براش ÷یش اومده ....
ممنون میشم ... :wink:

miladmovie

Active Member
سلام

به نظرم من اين بهترين سوال است چون من هه هنوز نتونستم نصب كنم :wink:
مي گويد بايد كاپونت ها رو نصب كني ولي از كجا :?:

dashamir

Member
كمك !!!!!!!!!!!!!!

پس چرا هيچكس كمكينمي كنه ..... ؟!
آقا مجيد شما هم نمي دونيد روش كامل نصب اين چه جوريه ... ؟!
ما بدجوري درگير اين هستيمااااا ....كمك ! :wink:

سلام
اول اينكه net. شما چند سي ديه؟
يكي از سي دي ها كه فكر كنم شماره 5 باشه ويندوز شما را آماده دريافت net. ميكنه.
بعد از اين كار بايد سي دي شماره يك را بندازي.
فقط دقت كنيد كه هيچ پيغامي براي تعويض سي دي به شما نميده(يعني سي دي 1 را درآورده و سي دي شماره 2 را بيندازيد)پس شما بايد از روي فايلهايي كه در حال نصب هستند و net. آنها را به شما نشان ميدهد و مطابقت آنها با فايلهاي سي دي بعدي بايد اين را بفهميد كه نوبت سي دي بعدي شده است.(net. مثل corel10 هنگام نصب ignor زياد ميده و ميگه فايل فلان را در سي دي نمي بينم . شما بايد ببينيد كه اين فايل اگر در سي دي بعدي هست سي دي بعدي را انداخته و retey را بزنيد وگرنه بايد ignor را زده و ادامه نصب را دنبال نماييد)
اميدوارم مفيد واقع شود.

mhapackage

New Member
Dot NET Installation Note

با سلام
به نظر من اصلا عجيب نيست كه كاربر با نحوه نصب چنين برنامه هيولايي مشكل پيدا كند!
البته من گمان می کنم که سی دی های جناب persepolise دچار مشکل اند چون سی دی هایی که من در اختیار دارم اصلا ignor نمی دهند.
بگذريم. مي خواستم آنچه مي دانم در اختيار شما نيز قرار دهم.
اين توضيحات در مورد ورژن 7 سي دي اي اين بسته نرم افزاري كامل و غوغا روي Windows XP Perfessional است:
در ابتدا پيشنهاد مي كنم كه اگر مي خواهيد از محيط هاي زيباي ASP.NET و ADO.NET استفاده كنيد ابتدا Internet Information Servises يا همان IIS را نصب كنيد. IIS جزو اجزاي ويندوز است كه بايد آن را از طريق:
Control Panel\Add or Remove Programs\Add or Remove Windows Components
نصب كنيد. حتما همه اجزاي IIS را از طريق كليد Details علامت بزنيد!!!
حال بپردازيم به طريقه نصب دات نت:
ابتدا سي دي شماره 1 را در سي دي رام قرار مي دهيم. كار به صورت اتوماتيك تا حدودي جلو مي رود.
نصب اين بسته نرم افزاري سه مرحله اصلي دارد كه در اين هنگام مشاهده خواهيد كرد. پس مرحله اول را انتخاب مي كنيد.
در مرحله اول سيستم شما بايد آماده نصب دات نت شود. بنابر اين پس از انتخاب اين مرحله اين فرمان صادر مي شود كه سي دي مورد نظر را قرار دهيد ولي نمي گويد سي دي شماره چند سي دي مورد نظر است. سي دي مورد نظر سي دي شماره 5 است!
سپس سيستم به انجام دادن مرحله اول مي پردازد.
پس از پايان اين مرحله دوباره به صفحه مربوط به سه مرحله نصب باز مي گردد. حال شما مرحله دوم كه مربوط به نصب برنامه هاست را انتخاب مي كنيد. سيستم اعلام مي كند كه سي دي 1 را قرار دهيد.
در اين مرحله مكان setup شدن و قسمت هايي از بسته نرم افزاري كه مي خواهيد نصب شوند از شما پرسيده خواهند شد كه من توصيه مي كنم اگر مشكل فضا روي هارد ديسك خود نداريد همه گزينه ها را علامت بزنيد. در اين صورت شما حدودا به 1.7 گيگابايت فضا در يكي از درايو هاي خود احتياج داريد.
پس از شروع نصب سي دي 1 كه مدت بسيار طولاني به طول مي انجامد سيستم اعلام مي كند كه سي دي 2 را قرار دهيد.سپس سي دي 3 و 4 رانيز به همين تر تيب از شما مي خواهد. البته مدت زمان سي دي هاي 2 تا 4 بسيار كمتر از سي دي شماره يك است.
سپس دوباره به صفحه مربوط به سه مرحله نصب باز مي گردد. اما مرحله سوم ديگر نيازي به سي دي ها ندارد و البته اين مرحله عملا خيلي مفيد نيست.(خودتان متوجه منظور من خواهيد شد.)
پس از اين مرحله دوباره به صفحه مربوط به سه مرحله نصب باز مي گردد. ديگر كار تمام شده است. بنابر اين پس از تاييد اين صفحه كه مدت زماني به طول مي انجامد شما روي سيستم خود يك استاديو توليد بسيار قدرتمند خواهيد داشت.
اميدوارم اين چند خط به كارتان بيايد. باز هم در خدمتم.
خدانگهدار.

جدیدترین ارسال ها

بالا