روش فیلتر کردن نامه های مزاحم دریاهو

bahman22

Member
باسلام به همه
من یه مشکل دارم از یه مزاحم هر موقع وبلاگش به روز میشه واسه منم نامه میاد وخیلی منو عصبانی کرده ایا راهی هست ایمیلهای که از این فرستنده مزاحم میاد رو فیلتر کنم که نامه ای از اون واسم نیاد

آخرین ویرایش:

faramarz3d

New Member
باسلام به همه
من یه مشکل دارم از یه مزاحم هر موقع وبلاگش به روز میشه واسه منم نامه میاد وخیلی منو عصبانی کرده ایا راهی هست ایمیلهای که از این فرستنده مزاحم میاد رو فیلتر کنم که نامه ای از اون واسم نیاد

اخیرا ایمیل های تبلیغاتی زیادی را از گروه های یاهو و گوگل دریافت می کنم و این در حالی است که من عضو آن گروه ها نیستم.
دوم اینکه وقتی به آدرس آن گروه مراجعه می کنم میبینم که اصلا چنین گروهی وجود ندارد.
سوم اینکه وقتی به آن ایمیل پاسخ می دهم، ایمیل برگشت میخورد و اصلا چنین آدرس ایمیلی وجود ندارد.
چهارم اینکه متوجه شده ام که یک آگهی و تبلیغ را با چند آدرس ایمیل غیر معتبر دریافت کرده ام که باز هم آن آدرس ها وجود ندارند و اگر به آن آدرس ها ایمیل ارسال کنم برگشت میخورند.
این روش به نظر من روشی جدید است که به هیچ وجه نتوانستم جلو دریافت آنها را بگیرم.

لطفا اگر کسی می داند که چطور میتوان از دریافت ایمیل های جعلی و تبلیغاتی جلوگیری کرد مرا راهنمایی کند.
با تشکر از توجه شما

جدیدترین ارسال ها

بالا