روش بدست آوردن لینک راپید شیر

طريقه فهميدن اينكه لينك فايلهاي تصويري كه در راپيد شير آپلود شدن چيه؟من مي خوام اونها رو از طريق فلش گت دانلود كنم.چون اينتزنتم احتمال داره قطع بشه مي خوام از اين طريق دانلودش كنم فقط نمي دونم براي دريافت يك فايلي كه توي راپيدش شير آپلود كردين چه لينكي بايد به اون بدم. خواهش مي كنم راهنماييم كنيد.مثلا لینک مناسب برای راپید شیر این آدرس می شه چی؟
http://rapidshare.de/files/39512485/Mosalase_Shishei_-_Mehran_Modiri__www.IranProud.com_.wmv.html

خواهش می کنم حتما کمکم کنید

MJ2008

New Member
یه فیلم 8 تیکه رو می‌خوام از راپیدشیر دانلود کنم ، به بخش لینک چک مراجعه کردم و لینک هایی که داشتم رو بررسی کردم که پیام داد که توی فلان سرور این فایل وجود داره

ولی نمی دونم چرا یکی از تیکه هاش رو که می گیرم ، تا 33 درصد می ره و بعد هم گیر می کنه و دیگه جلو نمیره که نمیره :-?

حالا شما می گین من چیکار کنم ؟ آیا راهی وجود داره که بشه این مشکل رو برطرف کرد ؟

آخه فایله توی سرور هست ولی وقتی می خوای دانلود کنی یه دفعه قاط می زنه :-?

معمولا سایتهای مجانی که لینک مستقیم راپیدشر می دن محدود هستن
مثلا سایت rapidbaz.com فایلهای با حجم 20 مگ رو لینک مستقیم میده
یا سایت rapidbaz.info.tm محدودیت حجمش 40 مگه

اگه حجم فایلتون خیلی زیاده باید اکانت راپیدشر خریداری کنی یا می تونی بری کافی نت لینکتو دانلود کنی

یه چیزی میگیم بهتون ولی مطمئنم باز هم گوش نمیکنین.
چند سال پیش هم مشکل رپیدشیر بود حالا هم ... مثل اینکه نمیخواد کسی ازش دست برداره.
ایها الناس بابا مگه تورنت چشه که میرین از رپیدشیر الکی داون مینین.!!
البته مطمئنم که خیلی ها حتی اسمشو هم نشنیدن! ولی این تورنت سالهاست که با شماست !
من نمیتونم توضیح بدم ولی میتونین تو اینترنت سرچ کنین. ایشاللا که شما رو از شر رپیدشیر و داروذسته هاش راحت کنه.
کلمات کلیدی: تورنت و torrent
بهترین سایتهای پشتیبانیش هم mininova.org , torrentz.com , ....
موفق و پیروز باشید

Amin_e

Member
رپید باز؟؟؟

براي گرفتن لينک مستقيم و بدون محدوديت مي توانيد با رفتن به سايت http://www.rapidbaz.com و دادن آدرس رپيدشير، لينک مستقيم را دريافت نماييد.

رپیدباز؟ آشغال ترین سرویسی که تا به حال دیدم اینه
فقط و فقط واسه فایل های یک تکه (part) خوبه
من بار ها و بار ها ازش فایل چند پارتی دانلود کردم اما ارور CRC ها همون بد دانلود شدن رو میده
وقتی هم به ادمینش پیام می فرستم جواب نمیده:shock:

Amin_e

Member
یه چیزی میگیم بهتون ولی مطمئنم باز هم گوش نمیکنین.
چند سال پیش هم مشکل رپیدشیر بود حالا هم ... مثل اینکه نمیخواد کسی ازش دست برداره.
ایها الناس بابا مگه تورنت چشه که میرین از رپیدشیر الکی داون مینین.!!
البته مطمئنم که خیلی ها حتی اسمشو هم نشنیدن! ولی این تورنت سالهاست که با شماست !
من نمیتونم توضیح بدم ولی میتونین تو اینترنت سرچ کنین. ایشاللا که شما رو از شر رپیدشیر و داروذسته هاش راحت کنه.
کلمات کلیدی: تورنت و torrent
بهترین سایتهای پشتیبانیش هم mininova.org , torrentz.com , ....
موفق و پیروز باشید

سلام
دوستمون درست میگه اما جیگر اگر قرار باشه همه از توررنت استفاده کنن که اینترنت میشه مثل تگزاس :-?
نظر من اینه که لطفاً فرهنگ توررنت نشینی رو گسترش نده:wink: به نفع همونه!
در ضمن این سایت هایی که معرفی کردی زیاد جالب نیستن
از نظر من btjunkie.org و demonoid.com از بهترین ها هستن :D عالی تر از اینا ندیدم

MJ2008

New Member
سلام دوستان

من از تورنت استفاده کردم :D
عجب چیز باحالیه :shock:
جدا بعد از دانلود دو فیلم با اینترنت دایل آپ دیگه به معجزه تورنت پی بردم

یک بار ازش استفاده کنید عاشقش می شوید :rose:

MJ2008

New Member
البته پیشنهاد من اینه که در استفاده از تورنت افراط ننمائید

بیشتر به دنبال فایل هایی بگردید که در سایت ها در دسترس نیست ، مثلا من دو تا آلبوم موسیقی می خواستم که هر چی گشتم توی اینترنت بجز چند سایت که بصورت پولی بودن هیچ جا گیرم نیومد

بنابراین در حال دانلود این دو آلبوم از طریق تورنت می باشم :d

MJ2008

New Member
طريقه فهميدن اينكه لينك فايلهاي تصويري كه در راپيد شير آپلود شدن چيه؟من مي خوام اونها رو از طريق فلش گت دانلود كنم.چون اينتزنتم احتمال داره قطع بشه مي خوام از اين طريق دانلودش كنم فقط نمي دونم براي دريافت يك فايلي كه توي راپيدش شير آپلود كردين چه لينكي بايد به اون بدم. خواهش مي كنم راهنماييم كنيد.مثلا لینک مناسب برای راپید شیر این آدرس می شه چی؟
http://rapidshare.de/files/39512485/Mosalase_Shishei_-_Mehran_Modiri__www.IranProud.com_.wmv.html

خواهش می کنم حتما کمکم کنید

سلام ، همون طوری که دوستمون گفتن از راپید باز می تونید استفاده کنید

ولی خب بازم فک می کنم بیشتر از بیست مگابایت نمی شه ، و اگر بیشتر بشه باید یه اکانت ازشون بخری

شما برای دانلود از راپید شیر اولن بهتره از اینترنت پر سرعت استفاده کنی اگه حجم فایلت بالاست

دوما اگر نتونستی و خواستی با دایل آپ اینکارو بکنی ، پیشنهاد من همون تورنت هست که خیلی راحت تر هست و به صرفه تر

هر چند بار هم که دلت خواست دیسکانکت شو :cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا